2024. Szeptember 28. - 11:35:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987480 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2008. November 04. - 15:51:53
Válasz #8325
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az utolsóra tudnám ajánlani Ambrus Attilát! :) :-/--
Dani:ez most komolyan fontos lenne...

Banki van ;)

2008. November 04. - 16:31:48
Válasz #8326
Nem elérhető

leopard22


A futár ma meghozta a    Hydroxycut Hardcore  dobozkámat és mi volt mellette? Egy Bodybuilding.hu újság   Łł= Łł= Łł=   :-)!

2008. November 04. - 16:33:13
Válasz #8327
Nem elérhető

leopard22


Van közgazdászunk,vagy bankban dolgozó tagunk?
Lenne egy kérdésem!Dobjon már rám egy privát üzenetet-fontos lenne!!!
 :-){


Hopika! Finanszírozással kapcsolatos kérdésed van? Mert ha igen, elképzelhető h tudok segíteni

2008. November 04. - 19:20:54
Válasz #8328

noxplode

Vendég
hy! Kérdésem lenne, ha vízhajtót szeretnék használni, akkor a zöldtea is megfelelő?, mert annak vízhajtó hatása van. ????...

2008. November 04. - 19:27:54
Válasz #8329
Nem elérhető

fastor


hy! Kérdésem lenne, ha vízhajtót szeretnék használni, akkor a zöldtea is megfelelő?, mert annak vízhajtó hatása van. ????...
attól függ, mért szeretnél vízhajtót használni?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 04. - 19:28:45
Válasz #8330
Nem elérhető

AtomAnti


Fastor , hogy állsz a fordítással?
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 04. - 19:29:40
Válasz #8331

noxplode

Vendég
hy! Kérdésem lenne, ha vízhajtót szeretnék használni, akkor a zöldtea is megfelelő?, mert annak vízhajtó hatása van. ????...
attól függ, mért szeretnél vízhajtót használni?

Pl versenyre

2008. November 04. - 19:31:11
Válasz #8332
Nem elérhető

fastor


Fastor , hogy állsz a fordítással?
jól, bár vannak kifejezések amik elég difficultak for me, de szerencsére a szomszédom egy csini chicagoi lány, és segít 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 04. - 19:35:13
Válasz #8333
Nem elérhető

fastor


hy! Kérdésem lenne, ha vízhajtót szeretnék használni, akkor a zöldtea is megfelelő?, mert annak vízhajtó hatása van. ????...
attól függ, mért szeretnél vízhajtót használni?

Pl versenyre
Hát izompisti azzal hajtotta ki a vizet tavasszal, bár nem tudom ,hogy egy nagyobb súlyú embernél is bevállna e ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 04. - 19:37:45
Válasz #8334

noxplode

Vendég
hy! Kérdésem lenne, ha vízhajtót szeretnék használni, akkor a zöldtea is megfelelő?, mert annak vízhajtó hatása van. ????...
attól függ, mért szeretnél vízhajtót használni?

Pl versenyre
Hát izompisti azzal hajtotta ki a vizet tavasszal, bár nem tudom ,hogy egy nagyobb súlyú embernél is bevállna e ????...
És mennyi ideig, kéne nyomatnom? és milyen adagban?

2008. November 04. - 21:21:28
Válasz #8335
Nem elérhető

leopard22


Fastor!

imába foglalom a neved ha kész leszel vele, bár Gregg Valentino szösszenetei azért jól érthetőek   8-)   :-/-(-:

2008. November 04. - 21:35:21
Válasz #8336
Nem elérhető

Boresz


 ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

szeretnék órias file-t elküldeni emilben,sem citrom,sem freemail nem hajlandó együttműködni,itt én elakadtam
gyors segítség kellene

 ?:-/ ?:-/ ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 04. - 21:37:33
Válasz #8337
Nem elérhető

fastor


Fastor!

imába foglalom a neved ha kész leszel vele, bár Gregg Valentino szösszenetei azért jól érthetőek   8-)   :-/-(-:
azok, és nem kell belefoglalni ;D
de például ott elakadtam hogy mit jelenthet az hogy "letépi a pólóját"
akkor mondták hogy kábé a felvette a kesztyüt " felel meg ˝=/
szóval ilyenek ;D
de haladok 8-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 04. - 21:40:40
Válasz #8338
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Kész van már????





kész van már????

2008. November 04. - 21:45:15
Válasz #8339
Nem elérhető

Gabe


?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

szeretnék órias file-t elküldeni emilben,sem citrom,sem freemail nem hajlandó együttműködni,itt én elakadtam
gyors segítség kellene

 ?:-/ ?:-/ ?:-/
gmail?
"Yeah buddy, light weight baby!"