2024. Szeptember 27. - 19:24:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986873 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2008. Október 29. - 13:56:08
Válasz #8070
Nem elérhető

fastor


úgy megy a keze a billenytün, mint a veszettegér,
Gondolom egyből járt a fantáziád, hogy hol mehetne még a keze, mint a veszettegér!  ;D ***))))
!+"% ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 29. - 15:57:16
Válasz #8071

B1ll4

Vendég
Valami számítógép szenátor aki hálózatba otthon van írhatna nekem egy privit !  :-){ Egy kis probléma adódott a Kennedy űrközpontban ...

2008. Október 29. - 21:27:44
Válasz #8072
Nem elérhető

Cressler


"Ugyancsak ezen kísérlet során derült ki, hogy a vadító tesztoszteron szintje a leendő apáknál 33%-kal esett vissza. Ez a gyereksírás hatására és a gyermek ellátása közben is csökkent, ami a természetben arra is szolgál, hogy az apa ne versenyezzen a saját gyermekével."

érdekes
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 29. - 21:34:47
Válasz #8073
Nem elérhető

FirstLady


"Ugyancsak ezen kísérlet során derült ki, hogy a vadító tesztoszteron szintje a leendő apáknál 33%-kal esett vissza. Ez a gyereksírás hatására és a gyermek ellátása közben is csökkent, ami a természetben arra is szolgál, hogy az apa ne versenyezzen a saját gyermekével."

érdekes
erről már én is hallottam, de annyira nem értek hozzá, hogy mondjuk a gyereksírásnál, vagy gyerek ellátásánál ennyire hirtelen tud a hormonszint ugrándozni... bár... a terhes nőknél is ugrál a hormonszint össze-vissza (állítólag...)
Csak kéne hívni a Czeizel Endrét szakérteni :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 11:03:13
Válasz #8074
Nem elérhető

hopika


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 30. - 11:06:12
Válasz #8075
Nem elérhető

FirstLady


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
lehet még az ifbb-nél az iwi-nél (ha jól tudom) meg a fitness akadémián... ha jól tudom... ha nem, javítsatok ki :) Amúgy most én sem járok suliba épp (az is egy hobbim :D ), és a TF-re már majdnem jelentkeztem, csak abban az évben nem indítottak testépítő-edző szakot.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 11:08:03
Válasz #8076
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
lehet még az ifbb-nél az iwi-nél (ha jól tudom) meg a fitness akadémián... ha jól tudom... ha nem, javítsatok ki :) Amúgy most én sem járok suliba épp (az is egy hobbim :D ), és a TF-re már majdnem jelentkeztem, csak abban az évben nem indítottak testépítő-edző szakot.

És olyan nincs ahol csak bemész és kapsz papírt?  :D :D :D

2008. Október 30. - 11:09:28
Válasz #8077
Nem elérhető

sasa


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
Minek a papir?
Vagy 5 éve mi is elhittük, hogy csak úgy lehet dolgozni teremben ha van TF végzettség. Két évig jártunk, kidobtunk egy csomó pénzt, most meg segget törölhetünk vele, mert továbbra is az 50.000 ft-os cicababákat és szerencsétlen gyerekeket foglalkoztatnak akiknek gőzük sincs az egészről.

2008. Október 30. - 11:13:59
Válasz #8078
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
Minek a papir?
Vagy 5 éve mi is elhittük, hogy csak úgy lehet dolgozni teremben ha van TF végzettség. Két évig jártunk, kidobtunk egy csomó pénzt, most meg segget törölhetünk vele, mert továbbra is az 50.000 ft-os cicababákat és szerencsétlen gyerekeket foglalkoztatnak akiknek gőzük sincs az egészről.
A mai divatos wellness centerekben minden bizonnyal ez a helyzet,de azért a normálisabb hardcore testépítőtermekben találni hozzáértő edzőket is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 30. - 11:14:51
Válasz #8079
Nem elérhető

sasa


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
Minek a papir?
Vagy 5 éve mi is elhittük, hogy csak úgy lehet dolgozni teremben ha van TF végzettség. Két évig jártunk, kidobtunk egy csomó pénzt, most meg segget törölhetünk vele, mert továbbra is az 50.000 ft-os cicababákat és szerencsétlen gyerekeket foglalkoztatnak akiknek gőzük sincs az egészről.
Egyébként nem éri meg hivatalosan csinálni, mert kurva drága. Elöszőr elvégzed a szakedzőit, majd kiválthatod a vállalkozóit ami után keményen adózhatsz. Egy terem sem vállalja be hivatalosan a személyi edzőt, ezért kell a vállalkozói. Egyszerübb ha pultosként alkalmaznak és feketén foglalkozol az emberekkel amit megbeszélsz a tulajjal.

2008. Október 30. - 11:21:36
Válasz #8080
Nem elérhető

hopika


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
Minek a papir?
Vagy 5 éve mi is elhittük, hogy csak úgy lehet dolgozni teremben ha van TF végzettség. Két évig jártunk, kidobtunk egy csomó pénzt, most meg segget törölhetünk vele, mert továbbra is az 50.000 ft-os cicababákat és szerencsétlen gyerekeket foglalkoztatnak akiknek gőzük sincs az egészről.
Egyébként nem éri meg hivatalosan csinálni, mert kurva drága. Elöszőr elvégzed a szakedzőit, majd kiválthatod a vállalkozóit ami után keményen adózhatsz. Egy terem sem vállalja be hivatalosan a személyi edzőt, ezért kell a vállalkozói. Egyszerübb ha pultosként alkalmaznak és feketén foglalkozol az emberekkel amit megbeszélsz a tulajjal.

Lehet ez a legegyszerűbb megoldás.
Akik járnának a terembe,annak a 80%-t biztosan ismerni fogom(ha egyáltalán lesz belőle valami),a többinek meg nem segítek! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 30. - 11:28:50
Válasz #8081
Nem elérhető

FirstLady


Egy hülye kérdés:
Személyi edzői papírt hol lehet beszerezni?Csak a TF-en,vagy van más hely is...lehet lenne lehetőség egy kisebb termet vezetni/felügyelni/személyi edzősködni...ha összejönne a dolog-hagynám a picsába az ingatlanozást... <3!
Minek a papir?
Vagy 5 éve mi is elhittük, hogy csak úgy lehet dolgozni teremben ha van TF végzettség. Két évig jártunk, kidobtunk egy csomó pénzt, most meg segget törölhetünk vele, mert továbbra is az 50.000 ft-os cicababákat és szerencsétlen gyerekeket foglalkoztatnak akiknek gőzük sincs az egészről.
Egyébként nem éri meg hivatalosan csinálni, mert kurva drága. Elöszőr elvégzed a szakedzőit, majd kiválthatod a vállalkozóit ami után keményen adózhatsz. Egy terem sem vállalja be hivatalosan a személyi edzőt, ezért kell a vállalkozói. Egyszerübb ha pultosként alkalmaznak és feketén foglalkozol az emberekkel amit megbeszélsz a tulajjal.

Lehet ez a legegyszerűbb megoldás.
Akik járnának a terembe,annak a 80%-t biztosan ismerni fogom(ha egyáltalán lesz belőle valami),a többinek meg nem segítek! @-o
...csak ha jól megfizetik :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 17:17:31
Válasz #8082
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha olyan jó lenne, már hoznánk...ez mond valamit?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 30. - 21:54:17
Válasz #8083

B1ll4

Vendég
Mindenki punnyad ?!?  :-/-(-:

2008. Október 30. - 22:06:40
Válasz #8084
Nem elérhető

AtomAnti


Csak te szedsz Béres Cseppet....  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."