2024. Szeptember 27. - 17:35:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986812 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2008. Október 28. - 20:54:20
Válasz #8055
Nem elérhető

FirstLady


Megkaptam az influenza oltást... :'(

viszont asszem megy fel a lázam... eddig sosem hatott rám így egy oltás sem, pedig mindig kaptam, mióta van.... :-O
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 28. - 21:41:38
Válasz #8056
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja és ide is csak a bescannelt írott formában történő angol nyelvű levelekre reagálunk ezek után! Köszönd magadnak Fastor! 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
:-p **:))))* ****:)))

Helló Srác!

Bocsi de ezt nem értjük! Légyszi írd le egy papírra és scanneld be! Köszi!

Ja és szépen és helyesen írj!

Köszi!

Az előrehaladásod érdekében: www.bodybuilding.hu

2008. Október 28. - 21:43:21
Válasz #8057
Nem elérhető

God Vazzeg


Megkaptam az influenza oltást... :'(

viszont asszem megy fel a lázam... eddig sosem hatott rám így egy oltás sem, pedig mindig kaptam, mióta van.... :-O

2 vagy 3 éve én is beadattam magamnak, és olyan rosszul voltam mint az állat utána, láz, remegés, stb, hogy azóta se merem még egyszer, de nem is voltam influenzás  ****:)))

2008. Október 28. - 21:45:32
Válasz #8058
Nem elérhető

FirstLady


Megkaptam az influenza oltást... :'(

viszont asszem megy fel a lázam... eddig sosem hatott rám így egy oltás sem, pedig mindig kaptam, mióta van.... :-O

2 vagy 3 éve én is beadattam magamnak, és olyan rosszul voltam mint az állat utána, láz, remegés, stb, hogy azóta se merem még egyszer, de nem is voltam influenzás  ****:)))
nálam fordítva volt mindig, amíg nem adattam, elkaptam... mondjuk ez most állítólag a hányós-hasmenős influenzára is jó... hát majd meglássuk ;)

amúgymeg aneszteziológus anyukával szerinted mennyi esélyem van megmenekülni bármilyen védőoltástól? :D :D :D
ráadásul én félek a tűtől ::)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 29. - 00:01:52
Válasz #8059
Nem elérhető

God Vazzeg


Első!!!  :-O  ****:))) ****:))) ****:)))

2008. Október 29. - 00:36:18
Válasz #8060

B1ll4

Vendég
Boldog Születésnapot NES !  :-):-)::

2008. Október 29. - 08:39:11
Válasz #8061
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
jÓÓÓÓ  Regggelttt

2008. Október 29. - 08:49:41
Válasz #8062
Nem elérhető

hopika


jÓÓÓÓ  Regggelttt

Mikor volt az már... /:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 29. - 09:33:21
Válasz #8063
Nem elérhető

Yeti


Áhhh, nálam meg szopikázás van Szám.tech szoftverüz. tanfolyamon. A tanár egy IQnuku csájé.  ***))))
Bakker még ő sem tudja, hogy mit kell csinálni!!! Kérdezgeti tőlünk! :-)- LE!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 29. - 09:46:50
Válasz #8064
Nem elérhető

hopika


Sorry lányok,de számtechet nem tud nő tanítani...
Én még középiskolában leszopattam(vagyis inkább élelmes voltam) a tanárt.A gép indításakor beléptem a bios-ba és átírtam egy-két dolgot,amitől nem indult a gép.
Szóltam a tanárnak,hogy nem indul...lövése sem volt,hogy mi lehet(nő volt ő is)...mondom neki,hogy van egy ötletem még-próbáljuk ki azt.Beléptem megint a Bios-ba és visszaállítottam mindent és csodák-csodája a gép elindult.Erre kaptam egy 5-öst egyből és bármikor elmehettem óráról,ha nem volt kedvem ott lenni... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 29. - 09:59:20
Válasz #8065
Nem elérhető

fastor


Sorry lányok,de számtechet nem tud nő tanítani...
Én még középiskolában leszopattam(vagyis inkább élelmes voltam) a tanárt.A gép indításakor beléptem a bios-ba és átírtam egy-két dolgot,amitől nem indult a gép.
Szóltam a tanárnak,hogy nem indul...lövése sem volt,hogy mi lehet(nő volt ő is)...mondom neki,hogy van egy ötletem még-próbáljuk ki azt.Beléptem megint a Bios-ba és visszaállítottam mindent és csodák-csodája a gép elindult.Erre kaptam egy 5-öst egyből és bármikor elmehettem óráról,ha nem volt kedvem ott lenni... @-o @-o @-o
HOpiaka!
két nöt is ismerek aki tanár, és infó, és jó ;D
az egyik egy elég vicces figura
80 éves kb, 150 magas, mellig felhúzott szoknya, szódásszifon szemüveg, görnyedt járás
CSoszinak csúfolják...
nah, mióta tanított minket, mi az ilyeneket lebasszuk!
programozás:szólsz hogy kell egy segítség...10 perc míg odaér, leül...
de amikor ottvan :-O
úgy megy a keze a billenytün, mint a veszettegér, az emeltszintü érettségis feladatokban 2 perc alatt megtalálta a hibát a 300soros programokban :-O :-){ :-){ :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 29. - 10:11:58
Válasz #8066
Nem elérhető

Yeti


Ez, egy köcsög tanfolyam, amin vagyok, angol alapfokú nyelvvizsgával van párban. Az angol a lényegesebb számomra. A számtech. résszel meg nem lenne baj, ha konyítana is vmit hozzá a nőci.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 29. - 10:11:58
Válasz #8067
Nem elérhető

Yeti


úgy megy a keze a billenytün, mint a veszettegér,
Gondolom egyből járt a fantáziád, hogy hol mehetne még a keze, mint a veszettegér!  ;D ***))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 29. - 11:53:49
Válasz #8068
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én még középiskolában leszopattam(vagyis inkább élelmes voltam) a tanárt.


És legalább jó volt???


 :-)- :-)- :-)-

2008. Október 29. - 11:58:56
Válasz #8069
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sorry lányok,de számtechet nem tud nő tanítani...
Én még középiskolában leszopattam(vagyis inkább élelmes voltam) a tanárt.A gép indításakor beléptem a bios-ba és átírtam egy-két dolgot,amitől nem indult a gép.
Szóltam a tanárnak,hogy nem indul...lövése sem volt,hogy mi lehet(nő volt ő is)...mondom neki,hogy van egy ötletem még-próbáljuk ki azt.Beléptem megint a Bios-ba és visszaállítottam mindent és csodák-csodája a gép elindult.Erre kaptam egy 5-öst egyből és bármikor elmehettem óráról,ha nem volt kedvem ott lenni... @-o @-o @-o

Bioszból én is jó voltam.  !+"%