2024. Szeptember 27. - 13:22:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986619 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2008. Október 25. - 08:42:29
Válasz #7995
Nem elérhető

FirstLady


Mennyi is a jegy a mom programra? Nem kaptam még meg a fizut és most tankoltam el az utolsó adag KP-t, úgyhogy nemmindegy  :-\
utolsó információim szerint 800 forint.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 25. - 08:46:18
Válasz #7996
Nem elérhető

mushroom


Köszi!

Az occsó, akkor mindent elkövetek programátszervezés ügyileg, hogy én is megleshessem Johnyt

2008. Október 25. - 08:48:06
Válasz #7997
Nem elérhető

FirstLady


Köszi!

Az occsó, akkor mindent elkövetek programátszervezés ügyileg, hogy én is megleshessem Johnyt
szívesen! :)
akkor találkozunk ott ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 25. - 08:54:50
Válasz #7998
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mennyi is a jegy a mom programra? Nem kaptam még meg a fizut és most tankoltam el az utolsó adag KP-t, úgyhogy nemmindegy  :-\
utolsó információim szerint 800 forint.

800 Ft reggel a gyerekekre, ahogy én tudom. A délutáni, esti program 2000Ft. Utána kellene nézni pontosabban az IFBB-nél...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 25. - 08:58:46
Válasz #7999
Nem elérhető

FirstLady


Mennyi is a jegy a mom programra? Nem kaptam még meg a fizut és most tankoltam el az utolsó adag KP-t, úgyhogy nemmindegy  :-\
utolsó információim szerint 800 forint.

800 Ft reggel a gyerekekre, ahogy én tudom. A délutáni, esti program 2000Ft. Utána kellene nézni pontosabban az IFBB-nél...
jaaa
igenisértettem /:-)
már telefonálok is  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 25. - 09:02:12
Válasz #8000
Nem elérhető

FirstLady


Mennyi is a jegy a mom programra? Nem kaptam még meg a fizut és most tankoltam el az utolsó adag KP-t, úgyhogy nemmindegy  :-\
utolsó információim szerint 800 forint.

800 Ft reggel a gyerekekre, ahogy én tudom. A délutáni, esti program 2000Ft. Utána kellene nézni pontosabban az IFBB-nél...
jaaa
igenisértettem /:-)
már telefonálok is  8-)
Na, már mindent tudok :D

Efit jól tudta, mint mindig  8-)
a délelőtti program 800 Ft, a délutáni a testépítéssel és az Elite-tel 2000 Ft, az egésznapos 2.800 Ft.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 25. - 17:29:22
Válasz #8001
Nem elérhető

bandus


nos, kövezzetek meg, de én az sb-re mentem, ha másért nem, a társaság miatt. az más kérdés, hogy be nem jutottam, mivel "fullon vagyunk" volt a jelszó. csak gratulálni tudok a szervezőknek. ígyis elég csekély a népszerűsége a sportnak hazánkban, de ha ilyen vip-es, elérhetetle dolognak állítják be az sb-t, akkor ez nem tudom mennyire fog változni.. csak ezért jöttem most fel pestre, lett volna jobb dolgom is otthon. még jó h itt tanulok, és nem kell a híd alatt éjszakáznom. a mom park meg sajna nem tudom merre van, így tényleg marad a tanulás a nap hátralévő részére.
remélem ti jól érzitek magatokat az elite-n :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 25. - 18:22:15
Válasz #8002

Torony

Vendég
így kell teltházat csinálni  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Október 25. - 23:41:17
Válasz #8003
Nem elérhető

sasa


Üzenem Godnak, hogy nagyon finom volt a pálinka.
Csak azért mondom múlt időben, mert mikor hazaértünk sikerült Brigivel ártalmatlanná tennünk.

2008. Október 26. - 02:08:48
Válasz #8004

B1ll4

Vendég
Ezaz , hazaértem én is !  :-):-)::

Kösz a segítséget mindenkinek !  :-)! :-){

2008. Október 26. - 02:52:19
Válasz #8005
Nem elérhető

hopika


Ezaz , hazaértem én is !  :-):-)::

Kösz a segítséget mindenkinek !  :-)! :-){

És most már én is hazaértem!
Örülök,hogy sok fórumtársammal élőben is találkozhattam.
Köszi Lady a Cookie-t---életet mentett...jótett helyébe jót várj...de majd csak később.A 9.-ét beszéltük Atival:ha minden összejön elmegyünk-elméletileg koncertem nem lesz aznap:ez már biztos.
Na jó éjt,mert ma azaz vasárnap még 2 dal fel kell énekelnem...előtte meg jó lenne aludni valamennyit.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 26. - 08:35:45
Válasz #8006
Nem elérhető

FirstLady


Ezaz , hazaértem én is !  :-):-)::

Kösz a segítséget mindenkinek !  :-)! :-){

És most már én is hazaértem!
Örülök,hogy sok fórumtársammal élőben is találkozhattam.
Köszi Lady a Cookie-t---életet mentett...jótett helyébe jót várj...de majd csak később.A 9.-ét beszéltük Atival:ha minden összejön elmegyünk-elméletileg koncertem nem lesz aznap:ez már biztos.
Na jó éjt,mert ma azaz vasárnap még 2 dal fel kell énekelnem...előtte meg jó lenne aludni valamennyit.

Te hopika, ezt a cookie-t nem a nők szokták megköszönni?!  @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Én is nagyon szeretem ezt a duplacsokis proteinsütit, gondoltam, csak nem lesz ellenedre ;) mivel úgyis voltam az üzletben, mielőtt kimentünk a MOM-ba, rendeskislány vagyok én, nem vettem vóna a szívemre, ha éhenhalsz ;) :D

Akkor remélem, 9-én összefutunk  :)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 26. - 11:31:34
Válasz #8007
Nem elérhető

God Vazzeg


Üzenem Godnak, hogy nagyon finom volt a pálinka.
Csak azért mondom múlt időben, mert mikor hazaértünk sikerült Brigivel ártalmatlanná tennünk.

Azt hittem vicceltek, de tényleg első dolgotok volt elpusztítani  ;D Egészségetekre, nálunk itt bács megyében ilyeneket iszunk, örülök hogy tudtam viszonozni valamivel a sok kedvességetek  @:-)  ;-oo-;

2008. Október 26. - 11:33:16
Válasz #8008
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
God te hogy élted meg az SB-T?

2008. Október 26. - 11:39:13
Válasz #8009
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
God te hogy élted meg az SB-T?

Milyen póló volt rajtad?  ;D