2024. Szeptember 24. - 13:22:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985242 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2007. November 17. - 18:31:41
Válasz #360
Nem elérhető

parrre


...akkor a megfáradt agyaknak:

Hazamegy a feleség, kinyitja a hűtőt, lát benne egy zöld izét.
Nem tudja mire vélni, megkérdezi a férjét, mi ez.
- Afrikai szopóbéka.
- És mit csináljak vele?
- Tanítsd meg főzni, és húzz a picsába!

 ;D

- Hát ez mi ?
O0 :-)- :-OO

 !+"%  @-o

2007. November 17. - 20:35:26
Válasz #361
Nem elérhető

pókerarc


Köszi Producer h szóltál.Végre láttam a tvben is ;D :-!
És még én is látszom benne pár másodpercig ::) :-}

2007. November 18. - 01:18:22
Válasz #362
Nem elérhető

pókerarc


Egy haverom írta ma nekem,hogy mit írt valaki a Nemzeti sport fórumán a mai válogatott focimeccs után (talán 3-0ra szoptunk megint...)
 
                4 db előreváltott meccsbelépőmet 100 kg trágyára cserélném. Jelige: szart szarért ;D

2007. November 18. - 02:05:17
Válasz #363
Nem elérhető

hopika


Úgy őszintén:foci?
Magyarországon? :-/]
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 18. - 22:00:33
Válasz #364
Nem elérhető

kovpeter


Az a "Karma" bigyusz ott a nevek alatt mit jelent?  ????... ;D

2007. November 18. - 22:06:53
Válasz #365
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az a "Karma" bigyusz ott a nevek alatt mit jelent?  ????... ;D

50 hozzászólás felett a fórumozók lehurroghatják vagy megtapsolhatják egymást, hozzászólásaik után. De néha csak hobbiból lehurrogják vagy megtapsolják egymást.

Majd karácsonykor adunk valami díjat, ha valaki elér bizonyos mennyiségű pluszt vagy minuszt. ;) Ez lesz a bodybuilding.hu NitroTech vagy Virgács díja mondjuk. >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 18. - 22:09:42
Válasz #366
Nem elérhető

God Vazzeg


Az a "Karma" bigyusz ott a nevek alatt mit jelent?  ????... ;D

50 hozzászólás felett a fórumozók lehurroghatják vagy megtapsolhatják egymást, hozzászólásaik után. De néha csak hobbiból lehurrogják vagy megtapsolják egymást.

Majd karácsonykor adunk valami díjat, ha valaki elér bizonyos mennyiségű pluszt vagy minuszt. ;) Ez lesz a bodybuilding.hu NitroTech vagy Virgács díja mondjuk. >:D

Lehet hogy nem is a pluszra áll fel, hanem majd a nitro techre?  :-)->  :-):-):: Naggyon korrekt kezdeményezés  :-){  :-)!

2007. November 18. - 22:21:54
Válasz #367
Nem elérhető

BrianB


Az a "Karma" bigyusz ott a nevek alatt mit jelent?  ????... ;D

50 hozzászólás felett a fórumozók lehurroghatják vagy megtapsolhatják egymást, hozzászólásaik után. De néha csak hobbiból lehurrogják vagy megtapsolják egymást.

Majd karácsonykor adunk valami díjat, ha valaki elér bizonyos mennyiségű pluszt vagy minuszt. ;) Ez lesz a bodybuilding.hu NitroTech vagy Virgács díja mondjuk. >:D

Lehet hogy nem is a pluszra áll fel, hanem majd a nitro techre?  :-)->  :-):-):: Naggyon korrekt kezdeményezés  :-){  :-)!
Na persze! És most pont az Efit áll nyerésre ;D Łł=
Ravasz... >:D

2007. November 18. - 22:25:13
Válasz #368
Nem elérhető

Bubee


Az a "Karma" bigyusz ott a nevek alatt mit jelent?  ????... ;D

50 hozzászólás felett a fórumozók lehurroghatják vagy megtapsolhatják egymást, hozzászólásaik után. De néha csak hobbiból lehurrogják vagy megtapsolják egymást.

Majd karácsonykor adunk valami díjat, ha valaki elér bizonyos mennyiségű pluszt vagy minuszt. ;) Ez lesz a bodybuilding.hu NitroTech vagy Virgács díja mondjuk. >:D

Lehet hogy nem is a pluszra áll fel, hanem majd a nitro techre?  :-)->  :-):-):: Naggyon korrekt kezdeményezés  :-){  :-)!
Na persze! És most pont az Efit áll nyerésre ;D Łł=
Ravasz... >:D

A - ok alapján pedig én  ))=/  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 18. - 22:25:40
Válasz #369
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
No, no, én nem játszok ebben a játékban, úgyhogy szabad a pálya... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 18. - 22:29:35
Válasz #370
Nem elérhető

Bubee


No, no, én nem játszok ebben a játékban, úgyhogy szabad a pálya... :D

Akkor asszem ezt a játékot én nyertem  :-O  ;D Küldhetitek a mostani rendelésem mellé a Nitrotech-et, úgyis kiváncsi vagyok rá  :-O  ;D De ha azt nem, akkor fájdalomdíjként egy pólót is elfogadok  --) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 18. - 22:31:50
Válasz #371
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bubee, még nincs karácsony. Majd akkor valaki lecskkeli, ki mit gyűjtött össze az évben, csak emlékeztessetek rá. ;D A pólóért pedig holnap hívd Juditot!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 18. - 22:32:27
Válasz #372
Nem elérhető

kovpeter


Az a "Karma" bigyusz ott a nevek alatt mit jelent?  ????... ;D

50 hozzászólás felett a fórumozók lehurroghatják vagy megtapsolhatják egymást, hozzászólásaik után. De néha csak hobbiból lehurrogják vagy megtapsolják egymást.

Majd karácsonykor adunk valami díjat, ha valaki elér bizonyos mennyiségű pluszt vagy minuszt. ;) Ez lesz a bodybuilding.hu NitroTech vagy Virgács díja mondjuk. >:D

Aha, így már értem. Köszi.  :)
Valaki hurrogjon már le, legalább legyen egy minuszom.  ;D ;D

2007. November 18. - 22:35:29
Válasz #373
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ohh, bocs, véletlenül a pluszt nyomtam. O0 . Nem baj, majd holnap lehurroglak... :-<
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 18. - 22:39:34
Válasz #374
Nem elérhető

Bubee


Ohh, bocs, véletlenül a pluszt nyomtam. O0 . Nem baj, majd holnap lehurroglak... :-<

 !+"% ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index