2024. Szeptember 27. - 06:25:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986421 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2008. Október 21. - 12:26:31
Válasz #7905
Nem elérhető

parrre


Boldogot Parrre!

Nem is írol mostanában. Készülsz még te egyáltalán a Mr O-ra?   8-) ;D

Köszönöm. Az elmúlt 2 hónapban nem készültem rá egyáltalán ( bokros teendők ), de egy MR-O-nál  +- 2 hónap nem jáccik  8-)  ***)))  @-o. Most pl. kacsintgatok a sumo felé. (tegnap este pont 125 kg voltam  ::))
De most elkezdtem újra. Év végéig  ***)) egy 15 kilót le kéne dobni oszt januártól ergomax megint.

Lédi ! Mijjjenhuszonnyóc ????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ namindegy  <3!

2008. Október 21. - 12:59:48
Válasz #7906
Nem elérhető

FirstLady


Lédi ! Mijjjenhuszonnyóc ????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ namindegy  <3!
Azé köszi  8-)
És boldog szülinapot! Legalább ti férfiak a korral egyre jobbak lesztek  ****:)))))) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 21. - 13:14:13
Válasz #7907
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lédi ! Mijjjenhuszonnyóc ????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ namindegy  <3!
Azé köszi  8-)
És boldog szülinapot! Legalább ti férfiak a korral egyre jobbak lesztek  ****:)))))) ;D

Akkor én jó vagyok?  ;D

A nők is jobbak lesznek a korral,akárcsak a bor...de vigyázni kell hogy meg ne savanyodjon vagy meg ne csiccsenjen. Ha vigyázol rá akkor a bor is évekig el van egy dugóval...és az íze csak finomabb lesz.  ;)

2008. Október 21. - 13:23:12
Válasz #7908
Nem elérhető

FirstLady


Lédi ! Mijjjenhuszonnyóc ????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ namindegy  <3!
Azé köszi  8-)
És boldog szülinapot! Legalább ti férfiak a korral egyre jobbak lesztek  ****:)))))) ;D

Akkor én jó vagyok?  ;D

A nők is jobbak lesznek a korral,akárcsak a bor...de vigyázni kell hogy meg ne savanyodjon vagy meg ne csiccsenjen. Ha vigyázol rá akkor a bor is évekig el van egy dugóval...és az íze csak finomabb lesz.  ;)
ez olyan szép volt, majdnem megkönnyeztem  :'( ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 21. - 19:48:57
Válasz #7909

B1ll4

Vendég
Jelentem Béla totál meghülyült , ledőltem 5-7ig aludni délután egy kicsit .. nah de olyan mély alvás lett , hogy álmodtam is , de nem is akármit . Nemtudom honnan jött , de Szakács Sanyival álmodtam :D . Tiszakécskei fórumtalálkozó ismét , Sanyi érkezett legelőször és olyan brutál jó beszélőkéje volt , hihetetlen :D . Nem bírt lerázni ... konyhába ült , mentem utána , kint udvaron oda is ... egyszer fogta magát mivel látta h félmeztelen szaladgálok , ő felkapta a pólót valahogy beszívta a hasát és a pólót rácsavarta , mintha tálcán kínált torta lett volna . Meg stégről ugrottunk fejest , amibe a Sanyi háttal érkezett és ápolgatta fél napig a felesége :D . Még ilyet álmodni , anyám ..........

2008. Október 21. - 20:01:46
Válasz #7910
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Boldog szülinapot Parrre.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 21. - 20:05:32
Válasz #7911
Nem elérhető

Jordan


Jelentem Béla totál meghülyült , ledőltem 5-7ig aludni délután egy kicsit .. nah de olyan mély alvás lett , hogy álmodtam is , de nem is akármit . Nemtudom honnan jött , de Szakács Sanyival álmodtam :D . Tiszakécskei fórumtalálkozó ismét , Sanyi érkezett legelőször és olyan brutál jó beszélőkéje volt , hihetetlen :D . Nem bírt lerázni ... konyhába ült , mentem utána , kint udvaron oda is ... egyszer fogta magát mivel látta h félmeztelen szaladgálok , ő felkapta a pólót valahogy beszívta a hasát és a pólót rácsavarta , mintha tálcán kínált torta lett volna . Meg stégről ugrottunk fejest , amibe a Sanyi háttal érkezett és ápolgatta fél napig a felesége :D . Még ilyet álmodni , anyám ..........



Hm erdekes!  ::)
En alltalaban csajokrol almodom, de hat nem vagyunk egyformak.  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 21. - 21:48:39
Válasz #7912
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Billa meg izmos fiukról! És ez most baj??? !+"% !+"% ))=/ ))=/ ))=/

Megint megkaptad Billa!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Október 21. - 22:18:30
Válasz #7913

B1ll4

Vendég
Semmi gond , direkt írtam be , hogy egyértelmű legyen a nemi beállítottságom !  ˝=/ ˝=/ ˝=/ !+"% !+"% !+"%

Kis szaros titulusnál jobbat úgysem tudsz kitalálni !  ))=/ Łł= :-){

2008. Október 21. - 22:24:35
Válasz #7914
Nem elérhető

Jordan


Semmi gond , direkt írtam be , hogy egyértelmű legyen a nemi beállítottságom !  ˝=/ ˝=/ ˝=/ !+"% !+"% !+"%

Kis szaros titulusnál jobbat úgysem tudsz kitalálni !  ))=/ Łł= :-){

Csak nyugi!  ****)

Ha a medianal ezt olvassak, meg nagy sztar is lehet beloled!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Október 22. - 06:13:15
Válasz #7915
Nem elérhető

FirstLady


Jóreggelt mindenkinek!
Mér van az, hogy ha 8ig alhatnék (mert ma délután edzem), 6kor felébredek? ˝=/ :-\
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 06:43:42
Válasz #7916
Nem elérhető

pókerarc


Jóreggelt mindenkinek!
Mér van az, hogy ha 8ig alhatnék (mert ma délután edzem), 6kor felébredek? ˝=/ :-\

Mert függő vagy és a tested nem bírja netezés nélkül ***))) ***))) ***))) ;D
Amúgy jó reggelt!

2008. Október 22. - 06:52:50
Válasz #7917
Nem elérhető

FirstLady


Jóreggelt mindenkinek!
Mér van az, hogy ha 8ig alhatnék (mert ma délután edzem), 6kor felébredek? ˝=/ :-\

Mert függő vagy és a tested nem bírja netezés nélkül ***))) ***))) ***))) ;D
Amúgy jó reggelt!
ja, lehet ****:))) ****:))) ****:)))
Jó reggelt neked is, meg mindenkinek! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 22. - 08:54:09
Válasz #7918
Nem elérhető

L


Jóreggelt mindenkinek!
Mér van az, hogy ha 8ig alhatnék (mert ma délután edzem), 6kor felébredek? ˝=/ :-\

 :-oD reggelt! Nemsokára indulunk! /:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 22. - 08:54:37
Válasz #7919
Nem elérhető

FirstLady


Jóreggelt mindenkinek!
Mér van az, hogy ha 8ig alhatnék (mert ma délután edzem), 6kor felébredek? ˝=/ :-\

 :-oD reggelt! Nemsokára indulunk! /:-)
helyes 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady