2024. Szeptember 24. - 13:19:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985229 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2007. November 16. - 21:55:58
Válasz #345
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, fel kellene tüntetni, hogy ki, kitől és miért kap minuszt vagy pluszt!!! Így látnánk, ki adja a minuszt és kötelező értékelést is kellene írni, hozzá, hogy miért is! Asszem nem lenne ennyi minusz!

Az a baj, hogy ez a fórum motor, ha jól tudom, nem képes ilyesmire még.

Viszont az tényleg jó lenne, hogyha az emberek "lehurrogják" egymást, amellett írjanak is reakciókat egymás véleményére, hozzászólására ott abban a topikban, mert akkor segíthetnek a másik embernek véleményük, nézőpontjuk alakításában, vagy rámutatnak pontosan, hogy mi a másik hibája. Ez néha fájdalmas, de jobb, mint hagyni egy embert egy kérdőjellel a fejében távozni .
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 16. - 22:08:15
Válasz #346
Nem elérhető

hopika


Kaptál egyet---aztán kemény legyen az a .... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 17. - 08:01:47
Válasz #347
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...biztos kell lenni antihősöknek is. Kérvényezem és kérelmezem Efitet hogy edzőtársam a George nevű júzer...szeretne lehetőséget kérni mint negatív hős. Ő az első beírása alkalmával -30-al szeretne indulni. Megoldható-e? >:D ;D

Én pedig?...rendben...némán tűrök és viselem a fájdalmakat,s maradok csendes és hű szolgátok. :-){

2007. November 17. - 08:15:29
Válasz #348
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na jó sztereo, most az egyszer kapsz egy pluszt. ;D Eddig minden reggel, ahogy felkeltem kaptál tőlem egy minuszt, csakúgy miheztartás végett, de mostantól pluszt adok. :D . George-nak pedig elkezdem osztani a minuszt... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 17. - 08:17:03
Válasz #349
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sztereo,

George addig nem is fog írni amíg le nem megy 30 minuszba? :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 17. - 09:13:36
Válasz #350
Nem elérhető

hopika


Én is kaptam megint egyet-pedig fél egykor még nem volt ott...
Ma szar hangulatban fogok edzeni és fellépni... :'(
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 17. - 09:40:02
Válasz #351
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na jó sztereo, most az egyszer kapsz egy pluszt. ;D Eddig minden reggel, ahogy felkeltem kaptál tőlem egy minuszt, csakúgy miheztartás végett, de mostantól pluszt adok. :D . George-nak pedig elkezdem osztani a minuszt... ;D

Na ja! Akkor már értem,így egész más a felállás! Mostmár megtisztelve érzem magam!  ;D

2007. November 17. - 09:42:15
Válasz #352
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereo,

George addig nem is fog írni amíg le nem megy 30 minuszba? :D

Ha lehet így akkor ő minuszba kezdene. Szerintem neki lesz a legnagyobb rajongótábora.  ;D

2007. November 17. - 09:47:00
Válasz #353
Nem elérhető

endre66


 8-) Mindjárt annyi minuszom lesz, mint neked Zsoltikám  :-OO , pedig ma is lepakoltam a tárcsákat tisztességesen guggolás után. =/+'

2007. November 17. - 10:19:40
Válasz #354
Nem elérhető

Bubee


Én is kaptam megint egyet-pedig fél egykor még nem volt ott...
Ma szar hangulatban fogok edzeni és fellépni... :'(

Most akkor én mit szóljak, he?  ::) ;D

A jelek alapján igen nagy baromságokat szoktam beszólni, emellett szar ember is vagyok  ::) ;D Asszem nálam több mínuszt senki sem birtokol a fórumon  ::) Csak a diétás naplóm megnyitása után kaptam vagy 10-et  ::)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 17. - 10:20:41
Válasz #355
Nem elérhető

hopika


Ezt: :-Đ
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 17. - 12:12:15
Válasz #356
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is kaptam megint egyet-pedig fél egykor még nem volt ott...
Ma szar hangulatban fogok edzeni és fellépni... :'(

Most akkor én mit szóljak, he?  ::) ;D

A jelek alapján igen nagy baromságokat szoktam beszólni, emellett szar ember is vagyok  ::) ;D Asszem nálam több mínuszt senki sem birtokol a fórumon  ::) Csak a diétás naplóm megnyitása után kaptam vagy 10-et  ::)  ;D

Azé, me mocskos-koxos-diétás vagy, azé  :-/-(-:  :-Đ

Mellesleg a te írásod a leginformatívabb, szal nemtom mire fel a sok minusz.. Szerintem azé, hogy nehogy jól érezd magad.. Take easy  :-}  &5*

2007. November 17. - 16:47:21
Válasz #357
Nem elérhető

hopika


Na ennyi volt a mai napra....elmentem koncertezni. @:-) @:-) @:-)
Az időbeosztásom szerencsére vigyáz rám,hogy ne kelljen innom( ;-oo-;),mert reggel pedig irány Pest nagyautóval...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 17. - 16:48:18
Válasz #358
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...akkor a megfáradt agyaknak:

Hazamegy a feleség, kinyitja a hűtőt, lát benne egy zöld izét.
Nem tudja mire vélni, megkérdezi a férjét, mi ez.
- Afrikai szopóbéka.
- És mit csináljak vele?
- Tanítsd meg főzni, és húzz a picsába!

 ;D

2007. November 17. - 17:35:07
Válasz #359
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
 #:-)

Ha lemaradtál volna, ma bepótolhatod
Fitparádé 2007  (:-)
Sport 2 – Tv 18.30-kor 8-)