2024. Szeptember 27. - 09:27:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986501 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

2008. Október 14. - 20:59:49
Válasz #7755
Nem elérhető

fastor


...valami verseny lesz, csak egyenlőre szegényeknek a híd alatt kell éjszakázniuk... :'(

ajánlatokat a "versenyszervezőkötcsillagoshotelfelajánlásátisszívesenvesszük" jeligére.  ;D
vazeg ha eggyel több hely lenne nálam :'(
még közel is lakok a versenyhez ˝=/

Nem muszály neked hazajönnöd.  ;D
anyám meglepödne hogy hogy összement a fia !+"% ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 14. - 21:36:49
Válasz #7756
Nem elérhető

Cressler


nyissunk má egy szkander topikot amúgy  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 14. - 21:45:14
Válasz #7757

noxplode

Vendég
nyissunk má egy szkander topikot amúgy  ;D
Ez nem hülyeség  ;D

2008. Október 14. - 21:46:17
Válasz #7758
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 22:14:36
Válasz #7759
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 15. - 00:18:32
Válasz #7760

B1ll4

Vendég
Noh , szeretném mindenkinek bemutatni a kécskei 4. animál srácot , ő a legfiatalabb közöttünk . Tehát Tockon2 , Karcos és B1ll4 után itt van nekünk Tomi alias Pamela2 .

Üdvözlünk Tomi a fórumon !  :-):-)::

Egy gyors bemutatkozást ejtsél meg a nagyérdemű előtt !  :-){

2008. Október 15. - 07:19:27
Válasz #7761
Nem elérhető

FirstLady


Üdv Pamela! Jó kis bemutatkozás volt ****:))))))
Azértne lepődj majd meg, ha később szerelmes priviket kapsz friss júzerektől a neved alapján 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Cressler, azé ne sértődj be 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 15. - 08:51:32
Válasz #7762
Nem elérhető

AtomAnti


Pamela Big Tits at Work      ;D


Isten hozott szeggyed szeggyed   >:D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 15. - 09:22:30
Válasz #7763
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 15. - 09:54:13
Válasz #7764
Nem elérhető

pókerarc


Hát ez jó.Az erkélyemen( 8.on!!) itt ül 2 thai munkás és énekelnek meg fütyürésznek. Łł= !+"%
Ja mindezt bambuszokból összekötözött feljárón,minden biztosítás nélkül papucsban... ;D ;D ;D
Amúgy nem élvezem,mert qrvára idegesít,de azért poén. :D

2008. Október 15. - 18:35:58
Válasz #7765

B1ll4

Vendég
A legmélyebb tiszteletem mindenkinek! :-){
Zoboki Tamás vagyok, Tiszakécskéről. Először is a nevemről szeretnék pár szót ejteni, melyet még az első edzőtársamtól kaptam(aki nem mellesleg egy genetikai csoda: fekvőtámasz+szalámis szendvics=40-es kar, nem kamu!), mert a melleim reagáltak a legjobban a kezdetekkor az edzésekre, a többi testrészeimhez képest kicsit nagyok votak, igy Pamela Anderson után én lettem "kispamela", amelyet most "pamela2"-re egyszerűsítettem.
A kezdetek kezdetén 80 kg voltam, tesiből bukásra álltam, szoval nem igazán voltam versenyformában ;D ekkor kezdtem el diétázni kövérségem miatt, ami szedett le rolam pár kilo zsírt, ezután elkezdtem fekvőtámaszokat, felüléseket nyomni otthon, és heti egy alkalommal jártam edzőterembe is. Így eljutottam 53kg-ig, és ugy néztem ki, mint egy anorexiás, ezért elkezdtem életem első tömegnövelését. Ekkor kezdődött a szerelem, amely azóta is tart........
azóta lehetőségeimhez mérten próbálok testépítőként élni, mindig betartom az étrendemet, nem csak mert tudom, h így érhetem el kitűzött céljaimat, hanem mert nem is érzek semmiféle ellenálhatatlan vágyat a csalásra.
A testépítés mellett szeretek motorozni, zenét hallgatni,készíteni, mixelni, rappelni. Szeretnék rajzolni is, de sajnos nincs rá időm.
A jövöbeli célok ként talán azt tudnám megjelölni, hogy amint lesz rá lehetőségem, szeretnék színpadra lépni.
Arra a kérdésre, h miért csinálom a testépítést, talán azt a feleletet tudnám adni, hogy szeretek győzni. Szeretem leküzdeni az előttem alló akadályokat. Szeretek felálni a földről, miután összeestem guggolás után, és folytatni a következő sorozatot........Szeretem túlszárnyalni az addig számomra elérhetetlennek hitt határokat....
Végül szeretnék köszönetet mondani szüleimnek, mert megértőek, amikor 23:00 kor hozzáfogok csirkét sütni a következő napra, és mert van lehetőségem arra, hogy így táplálkozzam, jah, és azért is mert mindig azt hallom édesanyámtól, h:"........fiam, mikor hagyod már abba, olyan hülyeséget csinálsz, tönkreteszed magad........." , mert ebböl tudok motivációt meríteni, mert én csak azért is csinálom, és bebizonyítom, h nem csinálok hülyeséget.Mindenkinek szép napot, a többi animal-nek pedig hányásig tartó edzést kívánok :D Go hard........or go home!

Jólvan Tomi , ilyesmit vártam tőled !  ****:))))))

2008. Október 15. - 20:20:15
Válasz #7766
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Helló Tomi! Ez jó volt! ****:))))))

Ja és Billával ne foglalkozz....Gyök kettővel vezet és össze-vissza beszél mindent!

Ja Billa: "A jobb oldali a GÁZ"


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Október 15. - 20:38:00
Válasz #7767
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Október 15. - 21:08:02
Válasz #7768
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. Október 15. - 21:21:08
Válasz #7769
Nem elérhető

FirstLady


És ezt se felejtsétek!
www.budapest.hu
 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady