2024. Szeptember 27. - 11:31:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986560 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Október 14. - 18:39:24
Válasz #7740

B1ll4

Vendég
Metro újság halak szekció :

Lazacról írtak : Kifejezetten egészséges magas fehérje , többszörösen telített zsírsav és alacsony zsírtartalma miatt igen népszerű !  ;D

2008. Október 14. - 19:02:58
Válasz #7741
Nem elérhető

Gabe


Muszáj, hogy egy kis betekintést adjak a levelezéseimbe ugyanis sokan értetlenül állnak az előtt ha nem válaszolok nekik email-ben, privát üzenetben...

Ugyebár van munkahelyem (nem is egy), edzek, Lindát is edzem (mást éppen most nem...  ****:)))))) ;D), gyakran eszem ( /7%), intézem a saját privát ügyeimet, levelezéseimet, van magánéletem, kikapcsolódok, alszok...emellett és a napi fontos üzenetek, email-ek mellett...Mátrahegyaljától, Vietnam-ig (a Vietnam nem vicc, de Alaszka is nem egyszer volt már) mindenhonnan folyamatosan érkeznek az ilyen és ehhez hasonló üzenetek, kérdések...ez éppen magyar:

"Szia!
Köszönöm, gondoltam hogy a táplálkozásommal van a gond,mert általában negyed 3-ig vagyok suliba aztán megyek külön órákra,   a suli büfében 3 dolgot szoktam venni egy csokis Seven days-t ,vagy egy szendvicset amiben:pulyka sonka +saláta+uborka+vaj+paradicsom+paprika, vagy kakaós csiga sajnos ezeket tudom venni vagyis még a sajtos pogácsa:S és sajnos ezért nem jó az étrendem(mert amikor haza megyek akkor normálisan tudok étkezni,mert este 18:00 tól semmit nem eszek csak gyümölcsöt) , hogyha megmondanád hogy reggelente milyen szendvicset vigyek akkor azt megköszönném hogy mi legyen abba a szenyóban :) :):).A másik hogy a hetem általában úgy néz ki hogy hétfön délután 18:30->20:00-ig vagyok konditerembe kedden 20:00->21:00 ig vagyok úszni ,Szerda 18:30 konditerem 20:00 ig Csütörtökön 20:00-21:00 ig úszás és pénteken ugyan abban az időben konditerem, azt hallottam az edzőmtől mármint aki az úszásba segít:) hogy az úszás ellazítja az izmokat és ez jó hogyha járok konditerembe.:) Az edzés tervem az sincs :S tehát ezért irok olyan embereknek akik tudnak segíteni mert ők profik és értik a szakmájukat:).A mostani adataim hogy mégis tudd hogy miért fordulok hozzátok az csak néhány dolog kapásbol:bicepsz:36,70 kg ,170 cm magas ha a többi adat szükséges lenne akkor szólj és egyből intézkedek :) :).!:) Nem tudom hogy van e Msn-ed ha van és  úgy gondolod akkor megadom az msn címem és akkor ott gyorsabban tudunk beszélni és akkor ott tudok magamról képeket küldeni . A másik amiről szeretnék kérdezni hogy a testépítés hogyha elkezdeném akkor az nem akadályozna meg engem a növésbe?Mármint a csontjaimnak,izületeimnek,stb ezekre nem lenne káros ilyen korban?:S Válaszodat előre is köszönöm
Na akkor Szia.!
"



Ez mindt tökjó és megtisztelő, de sajna ilyenekre csak igen ritkán jut időm energiám...


Én kérek elnézést!  :-){

legalább annyit írhattál volna neki, hogy a csokis seven-days-t néha cserélje le pezsgősre, mert variatos delectatet...
meg azé' egy "szenyó" tipp is mehetne mellé.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 14. - 19:08:46
Válasz #7742
Nem elérhető

FirstLady


Gabe, nem a Pisti az, aki ilyeneket szokott válaszolni 8-) >:D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 19:15:00
Válasz #7743
Nem elérhető

Gabe


Gabe, nem a Pisti az, aki ilyeneket szokott válaszolni 8-) >:D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hanem ki az?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 14. - 19:19:12
Válasz #7744
Nem elérhető

FirstLady


Gabe, nem a Pisti az, aki ilyeneket szokott válaszolni 8-) >:D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hanem ki az?
Valami noname csávó, nem jut eszembe a neve  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Biztos nem sok vizet zavar...  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 19:22:47
Válasz #7745
Nem elérhető

Cressler


Nem is értem miért nem veszed fel őket msn-en legalább tudnátok edzéstervekről beszélgetni 0-24 órában, de minimum meg tudják osztani veled a srácok a nagy gyúrásaikat  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 14. - 20:15:33
Válasz #7746
Nem elérhető

Cressler


"millenne"

 :-} sajátos nyelvtani szerkezet
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 14. - 20:20:24
Válasz #7747
Nem elérhető

Gabe


a Zertéelen a celebes szarban van a Balázs só Balázs, kezdődő gynoja a pulcsin keresztül észrevehető  :----
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 14. - 20:30:37
Válasz #7748

Torony

Vendég
hát ahogy szétkoxolta magát, nem csodálom :D :D :D :D :D  nem lehet, hogy csak egy puhatestű nyikhaj kis hegyes zsírcsöcsét láttad? :D :D :D

2008. Október 14. - 20:31:59
Válasz #7749
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Figyelöm!

Ki tudna befogadni október 25-ről 26-ra virradólag 3 offszezonos testépítőt?  ;D Így hijják őket vidéken a tanyavilágban: Yvette,Gyula mega Zsoltibéka.  ****:)))))) :-){

2008. Október 14. - 20:32:48
Válasz #7750
Nem elérhető

Gabe


hát ahogy szétkoxolta magát, nem csodálom :D :D :D :D :D  nem lehet, hogy csak egy puhatestű nyikhaj kis hegyes zsírcsöcsét láttad? :D :D :D

 Łł= te kész vagy  Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 14. - 20:33:59
Válasz #7751
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
:-< Figyelöm!

Ki tudna befogadni október 25-ről 26-ra virradólag 3 offszezonos testépítőt?  ;D Így hijják őket vidéken a tanyavilágban: Yvette,Gyula mega Zsoltibéka.  ****:)))))) :-){

Miért mi lesz?  ;D

2008. Október 14. - 20:36:06
Válasz #7752
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...valami verseny lesz, csak egyenlőre szegényeknek a híd alatt kell éjszakázniuk... :'(

ajánlatokat a "versenyszervezőkötcsillagoshotelfelajánlásátisszívesenvesszük" jeligére.  ;D

2008. Október 14. - 20:47:16
Válasz #7753
Nem elérhető

fastor


...valami verseny lesz, csak egyenlőre szegényeknek a híd alatt kell éjszakázniuk... :'(

ajánlatokat a "versenyszervezőkötcsillagoshotelfelajánlásátisszívesenvesszük" jeligére.  ;D
vazeg ha eggyel több hely lenne nálam :'(
még közel is lakok a versenyhez ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 14. - 20:49:35
Válasz #7754
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...valami verseny lesz, csak egyenlőre szegényeknek a híd alatt kell éjszakázniuk... :'(

ajánlatokat a "versenyszervezőkötcsillagoshotelfelajánlásátisszívesenvesszük" jeligére.  ;D
vazeg ha eggyel több hely lenne nálam :'(
még közel is lakok a versenyhez ˝=/

Nem muszály neked hazajönnöd.  ;D