2024. Szeptember 24. - 15:20:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985282 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. November 16. - 13:22:32
Válasz #330
Nem elérhető

hopika


Egy másik fórumból kis képjáték:
Komolyra véve:kiviheted a szemetet...
Pihent,de nagyon. @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 16. - 14:00:28
Válasz #331
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy másik fórumból kis képjáték:
Komolyra véve:kiviheted a szemetet...
Pihent,de nagyon. @-o

Egy pluszt megért a megfejtés  ;-oo-; Nagyon tetszik, gondoltam megosztom veletek  o:)

2007. November 16. - 14:15:45
Válasz #332
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Amúgy meg nekem is van 3 mínuszom, de sztem abból 2 a Lindától...

 ;D ;)

Na jah. Így jár az ember ha nem mosogat el IFBB ide vagy oda ..  !+"%  ))=/  @-o

A csillagakoat én is nézegettem, szerintem aki újonc csoportban van az megmarad 1 csillagnál.  ::)           


Mosogatni?   ::)  Nem nem ő ilyen hibákat nem követ el !  :D :D :D

Steve Namat napjai röviden így épülnek fel ;D  :

  /7% :-oD :-}   /7% :-oD :-Đ /7% :-oD =/+'   :-oD /7%   o:)   :-)o-: :-)- :-):-):: {-)                   
;D ;D ;D


 <3! :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 16. - 14:48:45
Válasz #333
Nem elérhető

pókerarc


A Johnnyn kívül ugye más abszolút magyar bajnok is rejtőzködik még a fórumon? ::) o:)

2007. November 16. - 15:00:30
Válasz #334
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A Johnnyn kívül ugye más abszolút magyar bajnok is rejtőzködik még a fórumon? ::) o:)
Sztem 3 van jelen... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 16. - 15:52:04
Válasz #335
Nem elérhető

izomboy


Mondom én jó itt lenni:)

2007. November 16. - 15:57:45
Válasz #336
Nem elérhető

izomboy


...lett egy minuszom ismét...nem értem hogy miért? Legalább érteném hogy kinek gázoltam bele a lelkivilágába. Mert hogy semmi olyat nem írtam,az is biztos. Hacsak nem a vicc miatt....akkor pedig a bocsánatot kérek mindenkitől.

Így mennyek a gyerekekhez edzést tartani...de rossz napjuk lesz. Kezdés képpen 400 guggolásból felugrás homorítással.  >:D ;D

Mindenkinek nem lehetsz szimpatikus, bár tipikus közkedvelt emberkének tartalak, valakinek ez sem jön be:)

Ehez képest nekem(CSAK)  4 minuszom van.Pedig én megosztom a közvéleményt.

Tegye fel a kezét ki volt az? :-/-

2007. November 16. - 18:02:05
Válasz #337
Nem elérhető

The Rock


Efit, fel kellene tüntetni, hogy ki, kitől és miért kap minuszt vagy pluszt!!! Így látnánk, ki adja a minuszt és kötelező értékelést is kellene írni, hozzá, hogy miért is! Asszem nem lenne ennyi minusz!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 16. - 18:35:33
Válasz #338
Nem elérhető

endre66


Szerintem az nem lenne jó ötlet, mert akkor elaprózódnának a topicok olyasmivel, hogy "most miért kellett minuszt kapnom...?" és csak a magyarázkodás menne, meg a vitatkozás (a semmiről). Képzeljétek el, ha 4 évente az urnáknál meg kellene indokolni, hogy miért nem szavazol erre v. arra az oldalra...az gáz lenne, és mégha érdekelné is az érintett oldalt/pártot, túl sok időbe telne feldolgozni a sok beérkezett szidkozódást, és nem maradna idő meg hely az érdembeli dolgokra. Vitatkozni jó (értelmes dolgokról), de nem ilyen személyes baszakodásokról, hogy ki adott rám minuszt.  :-/- Szóval szerintem vagy maradjon ez, vagy töröljük el teljesen a karmát.  :-){

2007. November 16. - 18:48:31
Válasz #339
Nem elérhető

The Rock


Szerintem az nem lenne jó ötlet, mert akkor elaprózódnának a topicok olyasmivel, hogy "most miért kellett minuszt kapnom...?" és csak a magyarázkodás menne, meg a vitatkozás (a semmiről). Képzeljétek el, ha 4 évente az urnáknál meg kellene indokolni, hogy miért nem szavazol erre v. arra az oldalra...az gáz lenne, és mégha érdekelné is az érintett oldalt/pártot, túl sok időbe telne feldolgozni a sok beérkezett szidkozódást, és nem maradna idő meg hely az érdembeli dolgokra. Vitatkozni jó (értelmes dolgokról), de nem ilyen személyes baszakodásokról, hogy ki adott rám minuszt.  :-/- Szóval szerintem vagy maradjon ez, vagy töröljük el teljesen a karmát.  :-){

Endre az indoklást röviden a minusz adása mellett kellene indokolni és nem a topicban!!! Így nem lenne semmi gond a topicokban! Egy másik fórumon, ez már remekül működik!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 16. - 18:48:59
Válasz #340
Nem elérhető

tomi


én még mindig amellett vagyok, hogy szüntessük meg.

Mellesleg új tag: CBA! Király a neved tesó, ha olvasod, minden tiszteletem!  @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. November 16. - 19:26:59
Válasz #341
Nem elérhető

endre66


Mondjuk én nem vagyok egy nagy fórumozó, elfogadom amit mondasz, és biztos lehet kivitelezni is, csak azt akarom érzékeltetni, hogy ez nem vérre megy, különbözőek vagyunk, van aki naponta kioszt 20 karmát, van aki hetente dob vkire egyet, vegyük mondjuk Steve-et, ha minden hasznos v. érdekes hsz után kapna plusszot, akkor kiakadna a mérő (ezért nem dobálom tele +-szal a Pistit, mert ha vmi okosat szól, akkor inkább írok neki, hogy f_sza gyerek vagy, kösz..., ez a karma dolog olyan bizonytalan, számomra nem nagyon informatív...

2007. November 16. - 21:15:46
Válasz #342
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem kőnek a plusszok, mer attól áll fő, úgyhogy hajrá, mindenki dobjon rám egy pluszt, legyen egy jó estém  :-)(-: Ja és mindenki hozzon magával még egy embert  !+"%  8-)

2007. November 16. - 21:33:42
Válasz #343
Nem elérhető

szv


Vazzeg én hozzájárultam az estédhez! Ezen ne muljon! 8-)

2007. November 16. - 21:40:15
Válasz #344
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tessék, na, mégegy plusz, Vazze :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"