2024. Szeptember 27. - 11:27:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986545 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Október 13. - 21:58:29
Válasz #7725
Nem elérhető

fastor


Klink ZOltán FÓkuszos SZereplését a 13. oldal elsö videójában leshetitek meg ;D
http://www.rtlbulvar.hu/video
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 13. - 21:59:01
Válasz #7726
Nem elérhető

FirstLady


namaj holnap nem lesz ilyen nagy örömködés :D :D :D
dehogynem, csak max. nem fogok tudni járni :D :D :D :D :D :D
de akkor legalább tudom, hogy jól csináltam :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 13. - 22:01:17
Válasz #7727

Torony

Vendég
végülis egy kis kétnapos electric boogie-járás feeling... :D :D :D

hopp, ezer :)

2008. Október 13. - 22:06:01
Válasz #7728
Nem elérhető

FirstLady


végülis egy kis kétnapos electric boogie-járás feeling... :D :D :D

hopp, ezer :)
Jah, majd járok robotba, múlthéten se röhögött senki rajta... nagyon...  ::) ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Gratula az 1000. posthoz ****:)))))) :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 13. - 22:07:05
Válasz #7729
Nem elérhető

Boresz



Jah, majd járok robotba,
cégnél van gurulós szék?  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 13. - 22:07:56
Válasz #7730
Nem elérhető

FirstLady



Jah, majd járok robotba,
cégnél van gurulós szék?  :D
ööö... van... de a gurulós kocsi jobb  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 13. - 22:25:16
Válasz #7731
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

Jah, majd járok robotba,
cégnél van gurulós szék?  :D
ööö... van... de a gurulós kocsi jobb  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

De az is lehet, hogy beviszünk egy tolószéket, mert nekem ez elkellett volna a mai nap, a tegnapi láb miatt, de rajtam senkinek sem esett meg a szíve :-/--

Szóval Lady! Remélem rajtad jobban megesik majd az emberek szíve (vagy a kerekesszék gyártóké) Máskor nekem a híd tetejébe jutni nem okozott problémát, de most.....Minden szinten felfelé menet megálltam s amikor kérdezték mi a baj, azt mondtam, hogy most szakszerű ellenőrzést tartok s azt hiszem el is hitték...Na jó...Mégsem, mert rájöttek, amikor leértem, akkor sem futottam épp... !+"%

2008. Október 13. - 22:26:31
Válasz #7732

B1ll4

Vendég
Végülis a pulttól egy jól irányzott lökéssel kilehet téged gurítani egészen a hamutálig :P :-){

2008. Október 13. - 22:26:54
Válasz #7733
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Úgy tudom forgatás volt a hídnál nem ? ;D

2008. Október 14. - 03:33:47
Válasz #7734
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Muszáj, hogy egy kis betekintést adjak a levelezéseimbe ugyanis sokan értetlenül állnak az előtt ha nem válaszolok nekik email-ben, privát üzenetben...

Ugyebár van munkahelyem (nem is egy), edzek, Lindát is edzem (mást éppen most nem...  ****:)))))) ;D), gyakran eszem ( /7%), intézem a saját privát ügyeimet, levelezéseimet, van magánéletem, kikapcsolódok, alszok...emellett és a napi fontos üzenetek, email-ek mellett...Mátrahegyaljától, Vietnam-ig (a Vietnam nem vicc, de Alaszka is nem egyszer volt már) mindenhonnan folyamatosan érkeznek az ilyen és ehhez hasonló üzenetek, kérdések...ez éppen magyar:

"Szia!
Köszönöm, gondoltam hogy a táplálkozásommal van a gond,mert általában negyed 3-ig vagyok suliba aztán megyek külön órákra,   a suli büfében 3 dolgot szoktam venni egy csokis Seven days-t ,vagy egy szendvicset amiben:pulyka sonka +saláta+uborka+vaj+paradicsom+paprika, vagy kakaós csiga sajnos ezeket tudom venni vagyis még a sajtos pogácsa:S és sajnos ezért nem jó az étrendem(mert amikor haza megyek akkor normálisan tudok étkezni,mert este 18:00 tól semmit nem eszek csak gyümölcsöt) , hogyha megmondanád hogy reggelente milyen szendvicset vigyek akkor azt megköszönném hogy mi legyen abba a szenyóban :) :):).A másik hogy a hetem általában úgy néz ki hogy hétfön délután 18:30->20:00-ig vagyok konditerembe kedden 20:00->21:00 ig vagyok úszni ,Szerda 18:30 konditerem 20:00 ig Csütörtökön 20:00-21:00 ig úszás és pénteken ugyan abban az időben konditerem, azt hallottam az edzőmtől mármint aki az úszásba segít:) hogy az úszás ellazítja az izmokat és ez jó hogyha járok konditerembe.:) Az edzés tervem az sincs :S tehát ezért irok olyan embereknek akik tudnak segíteni mert ők profik és értik a szakmájukat:).A mostani adataim hogy mégis tudd hogy miért fordulok hozzátok az csak néhány dolog kapásbol:bicepsz:36,70 kg ,170 cm magas ha a többi adat szükséges lenne akkor szólj és egyből intézkedek :) :).!:) Nem tudom hogy van e Msn-ed ha van és  úgy gondolod akkor megadom az msn címem és akkor ott gyorsabban tudunk beszélni és akkor ott tudok magamról képeket küldeni . A másik amiről szeretnék kérdezni hogy a testépítés hogyha elkezdeném akkor az nem akadályozna meg engem a növésbe?Mármint a csontjaimnak,izületeimnek,stb ezekre nem lenne káros ilyen korban?:S Válaszodat előre is köszönöm
Na akkor Szia.!
"



Ez mindt tökjó és megtisztelő, de sajna ilyenekre csak igen ritkán jut időm energiám...


Én kérek elnézést!  :-){
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 14. - 06:13:51
Válasz #7735
Nem elérhető

like.no.other



"Szia!
Köszönöm, gondoltam hogy a táplálkozásommal van a gond,mert általában negyed 3-ig vagyok suliba aztán megyek külön órákra,   a suli büfében 3 dolgot szoktam venni egy csokis Seven days-t ,vagy egy szendvicset amiben:pulyka sonka +saláta+uborka+vaj+paradicsom+paprika, vagy kakaós csiga sajnos ezeket tudom venni vagyis még a sajtos pogácsa:S
"


Ez azert kemeny!  ****:)))

2008. Október 14. - 06:23:25
Válasz #7736
Nem elérhető

FirstLady



Jah, majd járok robotba,
cégnél van gurulós szék?  :D
ööö... van... de a gurulós kocsi jobb  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

De az is lehet, hogy beviszünk egy tolószéket, mert nekem ez elkellett volna a mai nap, a tegnapi láb miatt, de rajtam senkinek sem esett meg a szíve :-/--

Szóval Lady! Remélem rajtad jobban megesik majd az emberek szíve (vagy a kerekesszék gyártóké) Máskor nekem a híd tetejébe jutni nem okozott problémát, de most.....Minden szinten felfelé menet megálltam s amikor kérdezték mi a baj, azt mondtam, hogy most szakszerű ellenőrzést tartok s azt hiszem el is hitték...Na jó...Mégsem, mert rájöttek, amikor leértem, akkor sem futottam épp... !+"%
Az én kedves-aranyos kollégáim engem egy jó kis gurulós kocsival szoktak szállítani, ha nem tudok közlekedni, szóval az én munkahelyem a legjobb ****:)))))) ****:))) Majd egyszer lefotózzunk a beksztédzs képek közé :D :D :D
Még Steve is segített tegnap, bár akkor még nem fájt a lábam  ****:))) ****:))) ****:)))

Steve, ilyenkor az a legjobb, ha egyszer írsz egy ilyen formaszöveget, hogy nagyjából kinek-mire kell figyelnie, írsz egy sima kezdő edzéstervet, aztán max. a megszólításnál kell a neveket cserélgetni  8-)

Ja, és nagyon fáj a lábaaaam, szóval asszem szabályosan csináltam...  :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 10:15:22
Válasz #7737
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Úgy tudom forgatás volt a hídnál nem ? ;D

Volt-volt, de menekűltem fájós lábbal.... ***))

2008. Október 14. - 18:19:25
Válasz #7738
Nem elérhető

mack


végülis egy kis kétnapos electric boogie-járás feeling... :D :D :D

hopp, ezer :)

 :-O ELRONTOTTAD!  ;D ;D ;D

2008. Október 14. - 18:23:05
Válasz #7739
Nem elérhető

mack


Muszáj, hogy egy kis betekintést adjak a levelezéseimbe ugyanis sokan értetlenül állnak az előtt ha nem válaszolok nekik email-ben, privát üzenetben...

Ugyebár van munkahelyem (nem is egy), edzek, Lindát is edzem (mást éppen most nem...  ****:)))))) ;D), gyakran eszem ( /7%), intézem a saját privát ügyeimet, levelezéseimet, van magánéletem, kikapcsolódok, alszok...emellett és a napi fontos üzenetek, email-ek mellett...Mátrahegyaljától, Vietnam-ig (a Vietnam nem vicc, de Alaszka is nem egyszer volt már) mindenhonnan folyamatosan érkeznek az ilyen és ehhez hasonló üzenetek, kérdések...ez éppen magyar:

"Szia!
Köszönöm, gondoltam hogy a táplálkozásommal van a gond,mert általában negyed 3-ig vagyok suliba aztán megyek külön órákra,   a suli büfében 3 dolgot szoktam venni egy csokis Seven days-t ,vagy egy szendvicset amiben:pulyka sonka +saláta+uborka+vaj+paradicsom+paprika, vagy kakaós csiga sajnos ezeket tudom venni vagyis még a sajtos pogácsa:S és sajnos ezért nem jó az étrendem(mert amikor haza megyek akkor normálisan tudok étkezni,mert este 18:00 tól semmit nem eszek csak gyümölcsöt) , hogyha megmondanád hogy reggelente milyen szendvicset vigyek akkor azt megköszönném hogy mi legyen abba a szenyóban :) :):).A másik hogy a hetem általában úgy néz ki hogy hétfön délután 18:30->20:00-ig vagyok konditerembe kedden 20:00->21:00 ig vagyok úszni ,Szerda 18:30 konditerem 20:00 ig Csütörtökön 20:00-21:00 ig úszás és pénteken ugyan abban az időben konditerem, azt hallottam az edzőmtől mármint aki az úszásba segít:) hogy az úszás ellazítja az izmokat és ez jó hogyha járok konditerembe.:) Az edzés tervem az sincs :S tehát ezért irok olyan embereknek akik tudnak segíteni mert ők profik és értik a szakmájukat:).A mostani adataim hogy mégis tudd hogy miért fordulok hozzátok az csak néhány dolog kapásbol:bicepsz:36,70 kg ,170 cm magas ha a többi adat szükséges lenne akkor szólj és egyből intézkedek :) :).!:) Nem tudom hogy van e Msn-ed ha van és  úgy gondolod akkor megadom az msn címem és akkor ott gyorsabban tudunk beszélni és akkor ott tudok magamról képeket küldeni . A másik amiről szeretnék kérdezni hogy a testépítés hogyha elkezdeném akkor az nem akadályozna meg engem a növésbe?Mármint a csontjaimnak,izületeimnek,stb ezekre nem lenne káros ilyen korban?:S Válaszodat előre is köszönöm
Na akkor Szia.!
"



Ez mindt tökjó és megtisztelő, de sajna ilyenekre csak igen ritkán jut időm energiám...


Én kérek elnézést!  :-){


kezdesz elnyulasodni :D  ;D ;D ;D