2024. Szeptember 27. - 21:24:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986907 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Október 07. - 00:22:06
Válasz #7575
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az az igazság Steve , hogy unalmas vagy !  ))=/ ))=/ ))=/  :-){ :-){

Inkább ha szépen megkérlek Intrapro top íz sorrendet leírhatnád nekem , nagyon kíváncsi vagyok rá , szert teszek rájuk :)
Ti pedig érdektelenek és LUSTÁK!  ))=/ ))=/ ))=/ ***)))) ***)))) ****:))) ****:))) :-}


IntraPro-ból van eper, vanília, csoki. A csokit és az epret próbáltam. A csokis extrabrutálvilágbajnok. Az epres proteineket eleve rühellem, így magában ki sem próbáltam, de a csokissal keverve nagyon finom. A vanília ízt sem kedvelem, de gondolom az még az epresnél is jobb lenne a csokissal keverve...


 :-oD


PS: Ha jól tudom jelenleg csak epres van a Lurdyban...
na jó, a lusta az stimmel  ;D
Az érdektelenek meg nem fogják beírni a helyeslésüket...mert érdektelenek...  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 07. - 00:22:42
Válasz #7576
Nem elérhető

fastor


Az az igazság Steve , hogy unalmas vagy !  ))=/ ))=/ ))=/  :-){ :-){

Inkább ha szépen megkérlek Intrapro top íz sorrendet leírhatnád nekem , nagyon kíváncsi vagyok rá , szert teszek rájuk :)
Ti pedig érdektelenek és LUSTÁK!  ))=/ ))=/ ))=/ ***)))) ***)))) ****:))) ****:))) :-}


IntraPro-ból van eper, vanília, csoki. A csokit és az epret próbáltam. A csokis extrabrutálvilágbajnok. Az epres proteineket eleve rühellem, így magában ki sem próbáltam, de a csokissal keverve nagyon finom. A vanília ízt sem kedvelem, de gondolom az még az epresnél is jobb lenne a csokissal keverve...


 :-oD


PS: Ha jól tudom jelenleg csak epres van a Lurdyban...
na jó, a lusta az stimmel  ;D
Az érdektelenek meg nem fogják beírni a helyeslésüket...mert érdektelenek...  :D
én lusta vagyok, és nem vaoltam itt ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 07. - 00:28:32
Válasz #7577
Nem elérhető

Cressler


Az az igazság Steve , hogy unalmas vagy !  ))=/ ))=/ ))=/  :-){ :-){

Inkább ha szépen megkérlek Intrapro top íz sorrendet leírhatnád nekem , nagyon kíváncsi vagyok rá , szert teszek rájuk :)
Ti pedig érdektelenek és LUSTÁK!  ))=/ ))=/ ))=/ ***)))) ***)))) ****:))) ****:))) :-}


IntraPro-ból van eper, vanília, csoki. A csokit és az epret próbáltam. A csokis extrabrutálvilágbajnok. Az epres proteineket eleve rühellem, így magában ki sem próbáltam, de a csokissal keverve nagyon finom. A vanília ízt sem kedvelem, de gondolom az még az epresnél is jobb lenne a csokissal keverve...


 :-oD


PS: Ha jól tudom jelenleg csak epres van a Lurdyban...
na jó, a lusta az stimmel  ;D
Az érdektelenek meg nem fogják beírni a helyeslésüket...mert érdektelenek...  :D
  így igaz  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 07. - 06:13:52
Válasz #7578
Nem elérhető

FirstLady


Egyébként tényleg így van...
Random töröljük a topicok felét @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 07. - 08:10:06
Válasz #7579
Nem elérhető

hopika


Egyébként tényleg így van...
Random töröljük a topicok felét @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Inkább a rajtam található zsírmennyiség felét töröld Lady!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 07. - 11:34:38
Válasz #7580
Nem elérhető

fastor


Egyébként tényleg így van...
Random töröljük a topicok felét @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Inkább a rajtam található zsírmennyiség felét töröld Lady!
de kézrátétellel ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 07. - 11:47:42
Válasz #7581
Nem elérhető

FirstLady


Egyébként tényleg így van...
Random töröljük a topicok felét @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Inkább a rajtam található zsírmennyiség felét töröld Lady!
kifotosoppolom neked, az jó? :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 07. - 12:01:36
Válasz #7582
Nem elérhető

hopika


Egyébként tényleg így van...
Random töröljük a topicok felét @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Inkább a rajtam található zsírmennyiség felét töröld Lady!
kifotosoppolom neked, az jó? :D :D :D :D :D :D :D
Háááát-remlem hat hét múlva már nem lesz szükség a Photoshop-ra...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 07. - 12:17:21
Válasz #7583
Nem elérhető

FirstLady


Egyébként tényleg így van...
Random töröljük a topicok felét @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Inkább a rajtam található zsírmennyiség felét töröld Lady!
kifotosoppolom neked, az jó? :D :D :D :D :D :D :D
Háááát-remlem hat hét múlva már nem lesz szükség a Photoshop-ra...
hihii, én drukkolok!  @:-) @:-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 07. - 14:22:30
Válasz #7584
Nem elérhető

Ms.Figure


Fastor!
Hallom lesz egy közös edzésünk? SB utáni hétfő: mell-tricepsz
és utána kedden elvileg lábazunk!! =/+' =/+'

2008. Október 07. - 14:24:59
Válasz #7585
Nem elérhető

FirstLady


Fastor!
Hallom lesz egy közös edzésünk? SB utáni hétfő: mell-tricepsz
és utána kedden elvileg lábazunk!! =/+' =/+'
Mármint úgy érted, hogy Move Day - Hungarian Elite Open utáni hétfő?  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 07. - 14:26:44
Válasz #7586
Nem elérhető

fastor


Fastor!
Hallom lesz egy közös edzésünk? SB utáni hétfő: mell-tricepsz
és utána kedden elvileg lábazunk!! =/+' =/+'
Mármint úgy érted, hogy Move Day - Hungarian Elite Open utáni hétfő?  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
úgy érti ;)
én is hallottam róla, és arról is hogy mekkora súlyokkal guggolsz, szóval kedd reggel valszeg el fogom törni a lábam ;D csakhogy ne keljen utánnad guggolnom :o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 07. - 14:27:21
Válasz #7587
Nem elérhető

Ms.Figure


Fastor!
Hallom lesz egy közös edzésünk? SB utáni hétfő: mell-tricepsz
és utána kedden elvileg lábazunk!! =/+' =/+'
Mármint úgy érted, hogy Move Day - Hungarian Elite Open utáni hétfő?  8-) ****:))) ****:))) ****:)))

öm...sb és move day utáni hétfőn (egyébként mind2-re kimegyek:P)

2008. Október 07. - 14:33:21
Válasz #7588
Nem elérhető

bandus


Üdv újra mindenkinek!

Tőletek is szeretnék elnézést kérni az anno (ha még emlékszik rá valaki) minősíthetetlen viselkedésemért. Pisti volt olyan kedves, és visszaengedett, igyekszem élni a második lehetőséggel.

 :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 07. - 14:35:18
Válasz #7589
Nem elérhető

FirstLady


Üdv újra mindenkinek!

Tőletek is szeretnék elnézést kérni az anno (ha még emlékszik rá valaki) minősíthetetlen viselkedésemért. Pisti volt olyan kedves, és visszaengedett, igyekszem élni a második lehetőséggel.

 :-){
Itt nagyon kevés ember tudja elérni, hogy kitiltsák, neked sikerült! Gratulálunk! Łł= 8-) ****:))) ****:))) ****:)))
Amúgymeg  #:-) bekk 8-)
oszt vigyázz magadra, mer ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady