2024. Szeptember 28. - 05:25:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987241 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2008. Október 02. - 22:33:20
Válasz #7455
Nem elérhető

FirstLady


Fogjunk össze mi mélynövésűek ! :)  Tibor vagyok de hódítani akarok  ;D ;D ;D ;D ;D

Lady pattanj fel a nyakamba aztán leverjük Boreszt meg Fastort is a p*csába ...
Helyes a bőgés...  ****:)))))) ****:)))
mi ez a hirtelen jött KiSSEbSÉGi komplexus? :-}
Nekünk nincs, a mi súlyunk megfelelő ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
ténlyeg? mit is modnot STEVE? Röfi? ::) ****) ))=/
ammegteszekelleneértvevanazalaphelyzetbírálása /:-) ;D
Ott van a képem alatti titulusban ;)
De már azt is mondta, hogy babahájam van  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Steve amúgy kedves srác... állítólag... ****) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 02. - 22:33:28
Válasz #7456
Nem elérhető

Boresz



De Atomot ezért szeretem , a különböző kémiai folyamatok már fejében lejátszódtak , megvolt az Armageddontól kezdve minden ... most már csak a tettek mezejére kellene lépnie :D .
házasodni vagy a világot megmenteni?  !+"%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 02. - 22:34:06
Válasz #7457
Nem elérhető

AtomAnti


Fogjunk össze mi mélynövésűek ! :)  Tibor vagyok de hódítani akarok  ;D ;D ;D ;D ;D

Lady pattanj fel a nyakamba aztán leverjük Boreszt meg Fastort is a p*csába ...
jól van kertitörpék,csak a nagy talajmenti fagy nehogy kárt tegyen a dús hajatokban  :-/-(-:  ;D ;D


Nekem má a hajam elment  :violinplay3:

Mellékhatások   >:D

De Atomot ezért szeretem , a különböző kémiai folyamatok már fejében lejátszódtak , megvolt az Armageddontól kezdve minden ... most már csak a tettek mezejére kellene lépnie :D .

Tele lenni délibe  :-)-> ****:)))
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 02. - 22:35:52
Válasz #7458
Nem elérhető

Boresz


Tele lenni délibe  :-)-> ****:)))
tényleg kedves Sándor, hogy áll a fiók tartalma?  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 02. - 22:40:16
Válasz #7459
Nem elérhető

AtomAnti


Tele lenni délibe  :-)-> ****:)))
tényleg kedves Sándor, hogy áll a fiók tartalma?  ;D


Élesítve tesókám élesítve...  ****)

Úgy néz ki sikerült fényezős pénzkereseti lehetőséghez jutnom így CsőRre töltök  :violinplay3:
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 02. - 22:41:49
Válasz #7460
Nem elérhető

Boresz


Tele lenni délibe  :-)-> ****:)))
tényleg kedves Sándor, hogy áll a fiók tartalma?  ;D


Élesítve tesókám élesítve...  ****)

Úgy néz ki sikerült fényezős pénzkereseti lehetőséghez jutnom így CsőRre töltök  :violinplay3:
és újra lesz hajad?  :-O  @:-)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 02. - 23:34:34
Válasz #7461
Nem elérhető

AtomAnti


Tele lenni délibe  :-)-> ****:)))
tényleg kedves Sándor, hogy áll a fiók tartalma?  ;D


Élesítve tesókám élesítve...  ****)

Úgy néz ki sikerült fényezős pénzkereseti lehetőséghez jutnom így CsőRre töltök  :violinplay3:
és újra lesz hajad?  :-O  @:-)

Az má Hókuszpókba ment el  ;D

The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 03. - 00:02:45
Válasz #7462
Nem elérhető

Gabe


Egy eset ami nagyon felb@szta az agyam:        :-Đ  :-/--  :-/-  :-/-  :-Đ  :-/-  :-/- &5*  &5*
Két ember vesztette életét abban a balesetben, amely csütörtökön este történt(pár órája) a 84-es főúton. Az egymással frontálisan összeütköző két autó egyikét az az autós vezette, aki egy Vas megyében okozott baleset helyszínéről megállás nélkül hajtott el, és az őt váró rendőrök elől menekült. Eközben Sümeg határában először nekicsapódott egy rendőrautónak, majd a szemből érkező autónak ütközött.
A baleset egyik áldozata maga az ámokfutó, egy 38 éves nemeskeresztúri férfi, a másik áldozat pedig a szemből érkező vétlen autós, egy nyirádi asszony volt, aki szintén a helyszínen vesztette az életét - közölte a Veszprém megyei rendőrség sajtóügyeletese, Bankó Magdolna. A szemtanúk elmondása szerint, és a helyszínen rögzített nyomok alapján a férfi valószínűleg szándékosan tért át az úttest túloldalára. A másik autóban utasként helyet foglaló férfi és egy kétéves kisgyermek súlyos sérüléseket szenvedett, őket kórházba szállították.

A karambol közvetlen előzménye az volt, hogy az ámokfutó autós Sümeget elhagyva belefutott a főút ellenőrző pontjain felállt rendőrökbe, majd a rendőri jelzést és felszólítást figyelmen kívül hagyva próbált továbbhajtani. A férfire azért vártak a rendőrök, mert csütörtök kora este még Vas megyében egy balesetet okozott, amelynek helyszínéről megállás nélkül hajtott el. Ott senki nem sérült meg, de a vasi rendőrök rögtön értesítették a sümegi kollégáikat, miután a menekülő férfi áthajtott Veszprém megyébe, Sümeg irányába a 84-es főúton.

inkább kitöröltem és csak  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 03. - 01:03:11
Válasz #7463
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jó reggelt mindenkinek!!!

Na jó! Én is még csak most fekszem le, de olyan jó volt egyszer elsőnek mondani ezt! ****)

2008. Október 03. - 06:10:01
Válasz #7464
Nem elérhető

FirstLady


Jó reggelt mindenkinek!!!

Na jó! Én is még csak most fekszem le, de olyan jó volt egyszer elsőnek mondani ezt! ****)
Ugye, hogy tök jó?! :D
Jó reggelt!  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 03. - 07:26:20
Válasz #7465
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jó reggelt! Ja nem. én ezt ma már mondtam :):):)

2008. Október 03. - 11:40:44
Válasz #7466
Nem elérhető

jehovatanui


Jó reggelt! Elsőként!! Ja ezt már a holnapi reggelre írom, így elsőként írom.  ;D ;D

2008. Október 03. - 11:59:15
Válasz #7467
Nem elérhető

Cressler


Jó az új Cutleres főoldalkép!
Habár a póza WÁÁÁÁÁÁÁÁ BUKTAM A MR.O-t dührohamot sugallja
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 03. - 18:47:27
Válasz #7468
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pénteken kora este elhunyt Albert Györgyi újságíró!  :-\

A Hírszerző információi szerint a köztudottan depresszióban szenvedő televíziós újságíró, Albert Györgyi egy budai étteremben volt egy tévés felvételen, ahol még jól érezte magát. Ezután taxiba ült, ahol rosszul lett. A taxis hívta a mentőket, akik megpróbálták újraéleszteni, ám nem jártak sikerrel. Halálának oka egyelőre nem ismert. Albert Györgyi 44 éves volt.

2008. Október 03. - 18:48:42
Válasz #7469

B1ll4

Vendég
Piff , pont a budin olvastam róla ezt a Storyban , a depressziós cikket ... RIP  :-){