2024. Szeptember 28. - 09:32:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987399 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2008. Október 01. - 20:38:00
Válasz #7380
Nem elérhető

Boresz


Lábtoló van (nem is rossz, beleférek simán a 197 centimmel), rendes guggolókeret, Smith-keret, lábnyújtó, lábhajlító. Hack gép nincs, vádliból csak ülő. Szerintem ennél több nem kell.
ott elpakolják maguk után a súlyokat, meg a kézi súlyzókat az emberek?
mert nekem azzal van tele a tököm, hogy ez sehol nem divat...  :-Đ
csak ha nem szól rá a mindenkori teremvigyázó,vagy egy "régi darad" a teremből ,nah onnantól b@xhatják a rendet, itt nálunk vidéken nem divat a rumli

mod: Gabe! 1000hsz! ünnep lesz?  ;D :-):-)::
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 01. - 20:42:20
Válasz #7381
Nem elérhető

Gabe


Lábtoló van (nem is rossz, beleférek simán a 197 centimmel), rendes guggolókeret, Smith-keret, lábnyújtó, lábhajlító. Hack gép nincs, vádliból csak ülő. Szerintem ennél több nem kell.
ott elpakolják maguk után a súlyokat, meg a kézi súlyzókat az emberek?
mert nekem azzal van tele a tököm, hogy ez sehol nem divat...  :-Đ
csak ha nem szól rá a mindenkori teremvigyázó,vagy egy "régi darad" a teremből ,nah onnantól b@xhatják a rendet, itt nálunk vidéken nem divat a rumli

mod: Gabe! 1000hsz! ünnep lesz?  ;D :-):-)::

modmod: mindjárt te is bulizol Boresz!
ahova én jártam, mindenhol 50kilós picsák vannak a pultban, gyurma gyurik nincsenek, na azok aztán pattoghatnának

m: tényleg!
akkor  :-!
meg @-o
na meg  :-):-)::
miközben  :violinplay3:
 :)
modmod: mindjárt te is bulizol Boresz!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 01. - 20:45:10
Válasz #7382
Nem elérhető

Cressler


Nem is tudom, hova írjam a sztorit mert igazából poén, de a humorba azt hiszitek hogy csak fikció pedig megtörtént!

Múlthét pénteken belép egy gyerek az apjával a terembe:
 - Na helló, ezt a gyereket kéne feledzeni! Meg kell neki edzésterv meg ilyesmi.
A tulaj mondja ,hogy rendben bla-bla-bla
- Menj melegíts be a szobabiciklin
.... teker a kölyök 10 percet és edzésre jelentkezett
- Megmutatták neki a fekvenyomást (igazi tanulmány értékkű a mozgáskordinációja meg se próbálom leírni)
 Aztán lementek a hátgépekhez, 3 széria lehúzás és jött a kar.
A tulaj a kezébe nyom két 5kg-st és oktataja a végrehajtásra.
Ekkor megcsörren a telefonja felmegy érte, mire visszaér azt látja, hogy a srác valami eszement technikával rángat két 14kg-st.
Lenyom 3 sorozat kart (gondolom megérezte a bedurranás örömét) és indult a rock and roll
- Főnök levehetem a pólómat!
-  ::) persze
Ekkor bedobott olyan pózokat a tükör előtt amiket Kai Grenne is megirigyelne @-o
És jött a kérdés:
- És maga szerint én izmos vagyok ?


na jó nem tudom így leírva mennyire jött át igazából látnotok kellett volna, mindenesetre jóvót  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 20:45:43
Válasz #7383
Nem elérhető

Boresz


ahova én jártam, mindenhol 50kilós picsák vannak a pultban, gyurma gyurik nincsenek, na azok aztán pattoghatnának
csak emberi hangon kell rájukszólni,megkérni őket hogy tegyen rendet maga után,sztem a kis foghagymagerezdes cuncimúkus 2 szép szeméért meg is tenné,de ki is lehet matricázni vagy 20 helyre: " Használat után a súlyokat kérjük a helyükre visszatenni"
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 01. - 20:46:57
Válasz #7384
Nem elérhető

Gabe


Nem is tudom, hova írjam a sztorit mert igazából poén, de a humorba azt hiszitek hogy csak fikció pedig megtörtént!

Múlthét pénteken belép egy gyerek az apjával a terembe:
 - Na helló, ezt a gyereket kéne feledzeni! Meg kell neki edzésterv meg ilyesmi.
A tulaj mondja ,hogy rendben bla-bla-bla
- Menj melegíts be a szobabiciklin
.... teker a kölyök 10 percet és edzésre jelentkezett
- Megmutatták neki a fekvenyomást (igazi tanulmány értékkű a mozgáskordinációja meg se próbálom leírni)
 Aztán lementek a hátgépekhez, 3 széria lehúzás és jött a kar.
A tulaj a kezébe nyom két 5kg-st és oktataja a végrehajtásra.
Ekkor megcsörren a telefonja felmegy érte, mire visszaér azt látja, hogy a srác valami eszement technikával rángat két 14kg-st.
Lenyom 3 sorozat kart (gondolom megérezte a bedurranás örömét) és indult a rock and roll
- Főnök levehetem a pólómat!
-  ::) persze
Ekkor bedobott olyan pózokat a tükör előtt amiket Kai Grenne is megirigyelne @-o
És jött a kérdés:
- És maga szerint én izmos vagyok ?


na jó nem tudom így leírva mennyire jött át igazából látnotok kellett volna, mindenesetre jóvót  ;D
és vasággyal mennyit nyomott?  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 01. - 20:47:55
Válasz #7385
Nem elérhető

Cressler


Nem is tudom, hova írjam a sztorit mert igazából poén, de a humorba azt hiszitek hogy csak fikció pedig megtörtént!

Múlthét pénteken belép egy gyerek az apjával a terembe:
 - Na helló, ezt a gyereket kéne feledzeni! Meg kell neki edzésterv meg ilyesmi.
A tulaj mondja ,hogy rendben bla-bla-bla
- Menj melegíts be a szobabiciklin
.... teker a kölyök 10 percet és edzésre jelentkezett
- Megmutatták neki a fekvenyomást (igazi tanulmány értékkű a mozgáskordinációja meg se próbálom leírni)
 Aztán lementek a hátgépekhez, 3 széria lehúzás és jött a kar.
A tulaj a kezébe nyom két 5kg-st és oktataja a végrehajtásra.
Ekkor megcsörren a telefonja felmegy érte, mire visszaér azt látja, hogy a srác valami eszement technikával rángat két 14kg-st.
Lenyom 3 sorozat kart (gondolom megérezte a bedurranás örömét) és indult a rock and roll
- Főnök levehetem a pólómat!
-  ::) persze
Ekkor bedobott olyan pózokat a tükör előtt amiket Kai Grenne is megirigyelne @-o
És jött a kérdés:
- És maga szerint én izmos vagyok ?


na jó nem tudom így leírva mennyire jött át igazából látnotok kellett volna, mindenesetre jóvót  ;D
és vasággyal mennyit nyomott?  :)
kb 180 magas volt és max 60-62 kg de inkább kevesebb
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 20:48:04
Válasz #7386
Nem elérhető

Gabe


ahova én jártam, mindenhol 50kilós picsák vannak a pultban, gyurma gyurik nincsenek, na azok aztán pattoghatnának
csak emberi hangon kell rájukszólni,megkérni őket hogy tegyen rendet maga után,sztem a kis foghagymagerezdes cuncimúkus 2 szép szeméért meg is tenné,de ki is lehet matricázni vagy 20 helyre: " Használat után a súlyokat kérjük a helyükre visszatenni"
ki van matricázva, az a baj, hogy mire én beérek, már egy csomó cucc szét van hagyva, én mindig elpakolok magam után...

Cressler: akkor elég szálkás fazon lehetett  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 01. - 20:49:55
Válasz #7387

Torony

Vendég
Lábtoló van (nem is rossz, beleférek simán a 197 centimmel), rendes guggolókeret, Smith-keret, lábnyújtó, lábhajlító. Hack gép nincs, vádliból csak ülő. Szerintem ennél több nem kell.
ott elpakolják maguk után a súlyokat, meg a kézi súlyzókat az emberek?
mert nekem azzal van tele a tököm, hogy ez sehol nem divat...  :-Đ

elenyésző kivétellel mindenki elpakol maga után... legalábbis tapasztalataim szerint

2008. Október 01. - 20:50:59
Válasz #7388
Nem elérhető

Cressler


500. chat oldal  :o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 20:51:50
Válasz #7389
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 01. - 21:06:01
Válasz #7390
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 01. - 21:36:52
Válasz #7391
Nem elérhető

Cressler


mivan srácok? elhalt a témázgatás  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 21:41:28
Válasz #7392
Nem elérhető

fastor


mivan srácok? elhalt a témázgatás  ;D
eszembe jutott hogy én is ilyen sz*r voltam vagyok ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 01. - 21:47:17
Válasz #7393
Nem elérhető

Cressler


mivan srácok? elhalt a témázgatás  ;D
eszembe jutott hogy én is ilyen sz*r voltam vagyok ;D
nem próbálkozz, nem hasonlítasz a történetem főhősére  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 01. - 21:47:40
Válasz #7394
Nem elérhető

jehovatanui


500. chat oldal  :o

Ebből kb. 300 oldalt tesznek ki Lady hozzászólásai.  ;D ;D ****:))))))