2024. Szeptember 28. - 13:16:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987523 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 30. - 21:53:37
Válasz #7335

Torony

Vendég

 :-/]

Gabe, szerintem egyél több rostot és igyál több folyadákot :D

2008. Szeptember 30. - 21:54:53
Válasz #7336

B1ll4

Vendég

 :-/]

Gabe, szerintem egyél több rostot és igyál több folyadákot :D

Ne szójjáá be neki , most éppen Norbi Update van nála kőkeményen :D

2008. Szeptember 30. - 22:05:58
Válasz #7337
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Juhéjjjjjj! Újra van bodybuilding.hu fórum!

Rohadt dög vírusok :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Na de komolyra fordítva! Juuuuhhhéééjjjjjj!

2008. Szeptember 30. - 22:11:24
Válasz #7338
Nem elérhető

FirstLady


lesz testépítésmánia az Estében az m1-en nemsokára,  tuti jó lesz ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
most a gazdaság a téma, de lesz az is, kaccsójjatok oda :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 30. - 22:15:01
Válasz #7339
Nem elérhető

Boresz


mindenkinek szép álmokat és jó éjt kívánok  {-)

ők is: http://www.youtube.com/watch?v=lv38j4lPzd0 
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 30. - 22:16:48
Válasz #7340
Nem elérhető

FirstLady


mindenkinek szép álmokat és jó éjt kívánok  {-)

ők is: http://www.youtube.com/watch?v=lv38j4lPzd0 
boresz, te csak a jutumbét bújtad egész hételején? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 30. - 22:19:05
Válasz #7341
Nem elérhető

Cressler


mindenkinek szép álmokat és jó éjt kívánok  {-)

ők is: http://www.youtube.com/watch?v=lv38j4lPzd0 
boresz, te csak a jutumbét bújtad egész hételején? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
a nincs fórum
jó a túbom is
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 30. - 22:19:58
Válasz #7342
Nem elérhető

Boresz


mindenkinek szép álmokat és jó éjt kívánok  {-)

ők is: http://www.youtube.com/watch?v=lv38j4lPzd0 
boresz, te csak a jutumbét bújtad egész hételején? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nem,más fórumon voltak linkek,és onnan már nem voltak messze ezen darabok sem,és a nekem szimpatikusakat megosztottam az ittlévőkkel
nemteccik a körítés? :'(
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 30. - 22:22:31
Válasz #7343
Nem elérhető

FirstLady


"halálos szépségmánia az új divat a testépítés" ez lesz az estében mindjárt, nézzétek!  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 30. - 22:28:09
Válasz #7344
Nem elérhető

FirstLady


mindenkinek szép álmokat és jó éjt kívánok  {-)

ők is: http://www.youtube.com/watch?v=lv38j4lPzd0 
boresz, te csak a jutumbét bújtad egész hételején? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nem,más fórumon voltak linkek,és onnan már nem voltak messze ezen darabok sem,és a nekem szimpatikusakat megosztottam az ittlévőkkel
nemteccik a körítés? :'(
dehonnem, csak én nem tudom megnézni a jutumbékat (se)  :'( ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 30. - 22:40:07
Válasz #7345
Nem elérhető

FirstLady


Valicskó Ferenc szem. edző szerint gáz, hogy 12-13 éves korban már lemennek a srácok az edzőterembe :D :D :D :D :D :D :D és mer akcióhősként akarnak alfahím pozíciót elérni :D :D :D :D

"izomdiszmorfia, ortorexia nervosa, és testzsír fóbia" - ez van nektek, mind :D :D :D :D :D és a szülők figyeljék a gyerekeket, mert retusált-, extrém testet akarnak csinálni maguknak...

Nah asszem összefoglaltam a lényeget, éjjen  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
hát ez jóvót... ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 30. - 22:58:01
Válasz #7346
Nem elérhető

Gabe


kórosan egészségesen táplálkozunk...néha enni kellene egy kis rothadt gyümölcsöt,
meg férges húst, hogy minden rendben legyen  :-/]
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 01. - 00:09:22
Válasz #7347
Nem elérhető

God Vazzeg


Csikó Pistinek és Lebowskynak boldogot kívánok, így ELSŐKÉNT!

2008. Október 01. - 06:25:51
Válasz #7348
Nem elérhető

George


Valicskó Ferenc szem. edző szerint gáz, hogy 12-13 éves korban már lemennek a srácok az edzőterembe
Ez így nem tudom mennyire valós, hogy 12 éves gyerekek már az edzésen agyalnának, de ha tényleg megy terembe, akkor az gáz. Én legalábbis hazaküldeném, hogy sportoljon valami mást még kb 2-3 évig. Egyszer találkoztam egy 11 évessel teremben, anyuka hozta le (volt nem kevés :violinplay3: bennük) és azt akarta, hogy a gyerek gyúrjon, de a szerencsétlen kölök fel sem ért semmit normálisan, meg volt rajta nem kevés túlsúly, úgyhogy 5 perc séta a padon teljesen kikészítette !+"%

2008. Október 01. - 07:02:15
Válasz #7349
Nem elérhető

FirstLady


Valicskó Ferenc szem. edző szerint gáz, hogy 12-13 éves korban már lemennek a srácok az edzőterembe
Ez így nem tudom mennyire valós, hogy 12 éves gyerekek már az edzésen agyalnának, de ha tényleg megy terembe, akkor az gáz. Én legalábbis hazaküldeném, hogy sportoljon valami mást még kb 2-3 évig. Egyszer találkoztam egy 11 évessel teremben, anyuka hozta le (volt nem kevés :violinplay3: bennük) és azt akarta, hogy a gyerek gyúrjon, de a szerencsétlen kölök fel sem ért semmit normálisan, meg volt rajta nem kevés túlsúly, úgyhogy 5 perc séta a padon teljesen kikészítette !+"%
hát bizonyos szempontból igazad van, de ha mondjuk nem ész nélkül járna az edzőterembe, hanem mondjuk kis lájtos átmozgató (ha már tesiórán úgyis kosaraznak...) vagy valami lájtos erőnléti edzést csinálna, nem hinném, hogy abból nagy baja lenne... nem kell nagyon durván súlyzózni, ha valaki a lemegy az edzőterembe... szerintm :)

Éééééééés Jó reggelt! 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady