2024. Október 06. - 18:27:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993076 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2008. Augusztus 31. - 20:49:11
Válasz #6105
Nem elérhető

Gabe


Küldtem némi lóvét de az édeskevés  :-\ :'(
volt telefonos segítség,
lemaradtam...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 31. - 22:52:17
Válasz #6106
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekel-e titeket a tömegnöveléses naplóm, tehát nyissak-e (  ****) ), vagy hagyjam a pitsába?  ( **:))))* )

2008. Augusztus 31. - 22:52:50
Válasz #6107
Nem elérhető

Gabe


nyissad má' God!  vazeg, végre tanulok valamiből!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 31. - 22:54:17
Válasz #6108
Nem elérhető

Boresz


Érdekel-e titeket a tömegnöveléses naplóm, tehát nyissak-e (  ****) ), vagy hagyjam a pitsába?  ( **:))))* )
ezt a kérdést hagytad volna el  !+"% ***)))) ;D

naná hogy nyissad
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 31. - 22:54:35
Válasz #6109
Nem elérhető

fastor


Érdekel-e titeket a tömegnöveléses naplóm, tehát nyissak-e (  ****) ), vagy hagyjam a pitsába?  ( **:))))* )
NYISSSÁÁÁÁÁL @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 31. - 22:55:11
Válasz #6110
Nem elérhető

God Vazzeg


Huhh, jóvan na, nyitok akkor  !+"%

2008. Augusztus 31. - 22:55:28
Válasz #6111
Nem elérhető

Gabe


várjatok így nem érti, a válasz:

 ****)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 31. - 22:59:25
Válasz #6112
Nem elérhető

Boresz


jólvan God,oookos, ülj előre  !+"%  :laugh:
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 31. - 23:07:26
Válasz #6113
Nem elérhető

God Vazzeg


A totyik elindult  :-){

2008. Szeptember 01. - 05:31:31
Válasz #6114
Nem elérhető

FirstLady


Kit érdekel az a hülyeség?! Bazzeg megnyitotta... szavazni nem lehetett vóna?! ***)))) ***))) !+"% @-o 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

...csak vicceltem God! Nyomasd, remélem, meglesz, a kitűzött cél @:-) :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 01. - 06:06:03
Válasz #6115
Nem elérhető

fastor


Elöször azt akartam írni hogy senki ne keljen fel!
BOrús, az idö, nyirkos, hideg huzat van az egész lakásba, jeges szé hangját hallni a balkon felöl, hallani, uganis látni nem lehet a ködtöl ami valahogy mintha élne...és gonosz lenne...legalábbis sötét....
bárhova lépek gonoszul nyikorog a padló, és mintha suttogást hoznának a falak...
és higyétek el, nem akarjátok hangosan hallani ööket!














aztán ránéztem a naptárra, és rájöttem hogy semi extra, csak egy szokásos SZeptember 1 :-}

újra itt az iskola :-[ :-/-- o--O :---- :-/-(-: :-Đ :-/] :-< ˝=/ :-/-- :-/- :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 01. - 06:27:47
Válasz #6116

Torony

Vendég
hát ez bizony szívás :D :D :D

2008. Szeptember 01. - 06:32:15
Válasz #6117
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 01. - 09:27:05
Válasz #6118
Nem elérhető

fastor


felkelek 5:30 kor

beérek csöngetés elött 10 percel ( nyertem 5000 elvileg, fogadásból, hogy beérek e)...

és kiderül hogy TEGNAP ESTE! átrakták az évnyitó idöpontját 14 órára :-)! :-p :-Đ

"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 01. - 09:37:09
Válasz #6119

Torony

Vendég
ismételni tudom korábbi vonatkozó postomat :D :D :D