2024. Október 06. - 16:22:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992913 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Augusztus 31. - 13:21:53
Válasz #6075
Nem elérhető

mack


a mai napból.....God!







2008. Augusztus 31. - 13:40:13
Válasz #6076
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon állatok, a bordó BMW ott volt Vadkerten is  8-)

Ez az, a rendszáma nagyon jó, nekem egy KAR-050 kellene  ;D ;D ;D


2008. Augusztus 31. - 13:42:33
Válasz #6077
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Valaki aki számítógépzseni...próbáltam már mindenhogy.

Yahoo-s emileket akarok letölteni az outlook-os címemre.Szájbarágósan valaki lécci.  :-){ @-o

2008. Augusztus 31. - 13:54:14
Válasz #6078
Nem elérhető

mack



2008. Augusztus 31. - 14:24:57
Válasz #6079
Nem elérhető

God Vazzeg


Inkább egy ilyen kellene: Dodge RAM 5.7L V8  ****:))))))

2008. Augusztus 31. - 15:04:50
Válasz #6080
Nem elérhető

FirstLady


Valaki aki számítógépzseni...próbáltam már mindenhogy.

Yahoo-s emileket akarok letölteni az outlook-os címemre.Szájbarágósan valaki lécci.  :-){ @-o
az stmp-t és a pop3-at tuti, hogy jól írtad be?  ****) 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 31. - 15:12:38
Válasz #6081
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
minden verzióban megpróbáltam...és végül egy érdekes helyzet állt elő,ugyanis a yahoo mailbe állítottam be valamit,és láss csodákat,ideér a levél az outlookba...csak 30 perces késéssel. ;D

2008. Augusztus 31. - 15:26:23
Válasz #6082
Nem elérhető

FirstLady


minden verzióban megpróbáltam...és végül egy érdekes helyzet állt elő,ugyanis a yahoo mailbe állítottam be valamit,és láss csodákat,ideér a levél az outlookba...csak 30 perces késéssel. ;D
gratula! Łł= Łł= Łł= ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 31. - 15:29:25
Válasz #6083
Nem elérhető

pókerarc


Üdv.
Valaki tud nekem bármit mondani PVL illetve ProLab termékekről?Egyáltalán nem ismerem egyiket sem.

2008. Augusztus 31. - 15:38:04
Válasz #6084
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Üdv.
Valaki tud nekem bármit mondani PVL illetve ProLab termékekről?Egyáltalán nem ismerem egyiket sem.

Prolab.Régi megbízható cég. A vitamin pak-ja pl nagyon jó árban van és megéri. A Pure Whey finom és jó árban van szintén. Az N-Large-tól ment a hasam én meg mentem utána. ;D

Nekem ennyi volt az eddigi tapasztalat.  ;)

2008. Augusztus 31. - 15:38:17
Válasz #6085
Nem elérhető

George


Üdv.
Valaki tud nekem bármit mondani PVL illetve ProLab termékekről?Egyáltalán nem ismerem egyiket sem.
Prolab sztem jó, N-Large-ot használtam régebben többször is, elég sűrű, tömény anyag, viszonylag sok cukorral, de a célnak megfelelt. Pure Whey fehérjéjük nekem ízlik, minősége is ok. PVL passz... ?:-)
Prolab-es volt régen Lee Priest, Jeff Long, Shawn Davis.

2008. Augusztus 31. - 15:46:32
Válasz #6086
Nem elérhető

pókerarc


Köszönöm szépen a válaszokat. :-){
Tegnap belefutottam valami boltszerűségbe és ennek a 2 márkának láttam néhány termékét.Talán majd megkóstolom. :D :-oD

2008. Augusztus 31. - 15:53:34
Válasz #6087
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv.
Valaki tud nekem bármit mondani PVL illetve ProLab termékekről?Egyáltalán nem ismerem egyiket sem.
Prolab sztem jó, N-Large-ot használtam régebben többször is, elég sűrű, tömény anyag, viszonylag sok cukorral, de a célnak megfelelt. Pure Whey fehérjéjük nekem ízlik, minősége is ok. PVL passz... ?:-)
Prolab-es volt régen Lee Priest, Jeff Long, Shawn Davis.

N-large 2-t én használtam, és egyáltalán nem volt sűrű, és nem is laktatott, ezért nem is tetszett nekem  ::) Na de izlések és ...  :-oD

2008. Augusztus 31. - 15:55:51
Válasz #6088
Nem elérhető

George


Üdv.
Valaki tud nekem bármit mondani PVL illetve ProLab termékekről?Egyáltalán nem ismerem egyiket sem.
Prolab sztem jó, N-Large-ot használtam régebben többször is, elég sűrű, tömény anyag, viszonylag sok cukorral, de a célnak megfelelt. Pure Whey fehérjéjük nekem ízlik, minősége is ok. PVL passz... ?:-)
Prolab-es volt régen Lee Priest, Jeff Long, Shawn Davis.

N-large 2-t én használtam, és egyáltalán nem volt sűrű, és nem is laktatott, ezért nem is tetszett nekem  ::) Na de izlések és ...  :-oD
Lehet, hogy túl sok vízzel oldottad fel ????... Nekem iszonyat sűrű lett mindig, asszem 3 kanalas adagolással.

2008. Augusztus 31. - 15:59:35
Válasz #6089
Nem elérhető

hopika


Attól függ God,hogy hogyan használod...nem mindenki annyit cuccost tesz bele a shakerbe,mint ami a papíron van...
 #:-)


AZOGRE megelőzött.....
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!