2024. Október 06. - 00:30:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992034 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Augusztus 27. - 06:20:56
Válasz #5835

Torony

Vendég

2008. Augusztus 27. - 06:41:59
Válasz #5836
Nem elérhető

FirstLady


Jó reggelt mindenkinek! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 27. - 08:18:30
Válasz #5837
Nem elérhető

JelcY=)


Jo R #:-) :-OO ;D
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Augusztus 27. - 08:36:25
Válasz #5838
Nem elérhető

fastor


Jó reggelt mindenkinek! :)
kinek jó? :-/-(-:
fel kellett kelni :-Đ
suliba kell mennem !+"% ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 27. - 08:40:51
Válasz #5839
Nem elérhető

hopika


Na haggggyátok abba ezt a jóreggeltezést!
Nem jó a reggel:
-aludtam vagy 4,5 órát
-fáj a fogam
-qrva sok meló van
-nem tudom hogyan kell randizni... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 27. - 09:13:32
Válasz #5840
Nem elérhető

Jordan


Na haggggyátok abba ezt a jóreggeltezést!
Nem jó a reggel:
-aludtam vagy 4,5 órát
-fáj a fogam
-qrva sok meló van
-nem tudom hogyan kell randizni... !+"%

Hopi mintha osszebeszeltunk volna  :-\
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 27. - 09:16:40
Válasz #5841
Nem elérhető

fastor


öregszetek @-o ;D ;D ;D :-* >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 27. - 09:19:54
Válasz #5842
Nem elérhető

Jordan


öregszetek @-o ;D ;D ;D :-* >:D

Fastor majd meglatod, hamar elszallnak az evek.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 27. - 10:25:55
Válasz #5843
Nem elérhető

FirstLady


Jaj, ne legyetek negatívak :D

A randinak egyébként szerintem egy titka van, hogy nem szabad komolyan venni  8-) Főleg nem az elsőt ;D ;D ;D ;D
és csak olyat szabad csinálni, amihez tényleg kedved van 8-)
És ami a legfontosabb, -és most a nők ellen fogok beszélni- nyugodtan bárkit el lehet hívni találkozni, aki megtetszik, ha netán nemet mond, akkor sincs semmi, lehet menni a következő nőre 8-) veszteni való nincs, és a nagyszámok törvénye alapján, úgyis lesz 1-2 (sőt több), ami bejön, és lehet válogatni 8-)
Én beszéltem, a randiguru @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 27. - 10:32:28
Válasz #5844
Nem elérhető

Jordan


úgyis lesz 1-2 (sőt több), ami bejön, és lehet válogatni 8-)
Én beszéltem, a randiguru @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ez jo!  ;) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 27. - 10:48:46
Válasz #5845
Nem elérhető

hopika


Jaj, ne legyetek negatívak :D

A randinak egyébként szerintem egy titka van, hogy nem szabad komolyan venni  8-) Főleg nem az elsőt ;D ;D ;D ;D
és csak olyat szabad csinálni, amihez tényleg kedved van 8-)
És ami a legfontosabb, -és most a nők ellen fogok beszélni- nyugodtan bárkit el lehet hívni találkozni, aki megtetszik, ha netán nemet mond, akkor sincs semmi, lehet menni a következő nőre 8-) veszteni való nincs, és a nagyszámok törvénye alapján, úgyis lesz 1-2 (sőt több), ami bejön, és lehet válogatni 8-)
Én beszéltem, a randiguru @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nem is ezzel van a gond...már elszoktam az ilyesmitől.Meg félek is.Meg miről lehet egyáltalán beszélgetni a mai fiatalokkal-basszus most kell rájönnöm milyen tapasztalatlan vagyok-azazhogy soha nem voltam rákényszerülve...engem mindíg csak felszednek... ?:-/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 27. - 10:59:04
Válasz #5846
Nem elérhető

FirstLady


Jaj, ne legyetek negatívak :D

A randinak egyébként szerintem egy titka van, hogy nem szabad komolyan venni  8-) Főleg nem az elsőt ;D ;D ;D ;D
és csak olyat szabad csinálni, amihez tényleg kedved van 8-)
És ami a legfontosabb, -és most a nők ellen fogok beszélni- nyugodtan bárkit el lehet hívni találkozni, aki megtetszik, ha netán nemet mond, akkor sincs semmi, lehet menni a következő nőre 8-) veszteni való nincs, és a nagyszámok törvénye alapján, úgyis lesz 1-2 (sőt több), ami bejön, és lehet válogatni 8-)
Én beszéltem, a randiguru @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nem is ezzel van a gond...már elszoktam az ilyesmitől.Meg félek is.Meg miről lehet egyáltalán beszélgetni a mai fiatalokkal-basszus most kell rájönnöm milyen tapasztalatlan vagyok-azazhogy soha nem voltam rákényszerülve...engem mindíg csak felszednek... ?:-/
Na látod, ez a baj, hogy a nők elkényeztették a pasikat, olyan nővel nem jó kezdeni egyébként sem, aki kezdeményez, a nemi szerepek -szerintem- nagyon fontosak egy kapcsolatban, és ha ez már az elején felborul, sosem fog férfiként tekinteni a pasijára, és ez nagyon-nagyon nagy baj... szerintem... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 27. - 11:01:18
Válasz #5847
Nem elérhető

L


Jaj, ne legyetek negatívak :D

A randinak egyébként szerintem egy titka van, hogy nem szabad komolyan venni  8-) Főleg nem az elsőt ;D ;D ;D ;D
és csak olyat szabad csinálni, amihez tényleg kedved van 8-)
És ami a legfontosabb, -és most a nők ellen fogok beszélni- nyugodtan bárkit el lehet hívni találkozni, aki megtetszik, ha netán nemet mond, akkor sincs semmi, lehet menni a következő nőre 8-) veszteni való nincs, és a nagyszámok törvénye alapján, úgyis lesz 1-2 (sőt több), ami bejön, és lehet válogatni 8-)
Én beszéltem, a randiguru @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Volt már nem egyszer, hogy első randira egy shakkel és egy csomag pufi rizzsel érkeztem, mert nem volt időm enni előtte rendesen. De érdekes, hogy senki nem tartotta vállalhatatlannak. Általában ezen az örökös kaja problémán csak hosszútávon szoktak kiakadni a csajok. ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 27. - 11:05:00
Válasz #5848
Nem elérhető

L


Jaj, ne legyetek negatívak :D

A randinak egyébként szerintem egy titka van, hogy nem szabad komolyan venni  8-) Főleg nem az elsőt ;D ;D ;D ;D
és csak olyat szabad csinálni, amihez tényleg kedved van 8-)
És ami a legfontosabb, -és most a nők ellen fogok beszélni- nyugodtan bárkit el lehet hívni találkozni, aki megtetszik, ha netán nemet mond, akkor sincs semmi, lehet menni a következő nőre 8-) veszteni való nincs, és a nagyszámok törvénye alapján, úgyis lesz 1-2 (sőt több), ami bejön, és lehet válogatni 8-)
Én beszéltem, a randiguru @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nem is ezzel van a gond...már elszoktam az ilyesmitől.Meg félek is.Meg miről lehet egyáltalán beszélgetni a mai fiatalokkal-basszus most kell rájönnöm milyen tapasztalatlan vagyok-azazhogy soha nem voltam rákényszerülve...engem mindíg csak felszednek... ?:-/
Na látod, ez a baj, hogy a nők elkényeztették a pasikat, olyan nővel nem jó kezdeni egyébként sem, aki kezdeményez, a nemi szerepek -szerintem- nagyon fontosak egy kapcsolatban, és ha ez már az elején felborul, sosem fog férfiként tekinteni a pasijára, és ez nagyon-nagyon nagy baj... szerintem... ;)

Sok olyan csajt ismerek, akinek az a frankó, ha egy töketlen, döntésképtelen, befolyásolható pasi van mellette, mert azt kedvére irányítgathatja, terelgetheti. Nem is keres más típust, mert imádja ezt a pozíciót. Egyre több ilyen csaj van a környezetemben... :----
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 27. - 11:05:48
Válasz #5849
Nem elérhető

Jordan



.......Na látod, ez a baj, hogy a nők elkényeztették a pasikat, olyan nővel nem jó kezdeni egyébként sem, aki kezdeményez.....


Lady ezt is jokor mondod........... :-\
Most akkor eddig csak hibat-hibara halmoztam?  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)