2024. Szeptember 24. - 23:21:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985500 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Október 18. - 13:31:40
Válasz #195
Nem elérhető

tomi


OK. Akkor az, hogy az egyik egy rakás szar, a másik meg nem, Faszom akar piszkafákat bámulni, úgy néznek ki egymás mellett mint egy kibaszott vonalkód. Előbb enni kéne aztán fogyasztani.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 18. - 14:13:29
Válasz #196
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A klasszikus badi nem feltétlen piszkafákról szól viszont be van limitálva a max súlyod a magasságodhoz. Ami a jelen körülmények közt asszem a magasság 100 centi fölötti rész + 5% lehet a max súlyod.

Azoknak jó akik nem erősödtk bele a badi kategóriába vagy nem akarnak vagy nem tudnak. Sajna a versenyzőm Hajdú Gabi pl szanaszét ment térdekkel (súlyemelő volt) vágott neki a badinak és tisztában van vele hogy a combjai mindig le lesznek maradva.

2007. Október 18. - 14:15:38
Válasz #197
Nem elérhető

God Vazzeg


A klasszikus badi nem feltétlen piszkafákról szól viszont be van limitálva a max súlyod a magasságodhoz. Ami a jelen körülmények közt asszem a magasság 100 centi fölötti rész + 5% lehet a max súlyod.

Azoknak jó akik nem erősödtk bele a badi kategóriába vagy nem akarnak vagy nem tudnak. Sajna a versenyzőm Hajdú Gabi pl szanaszét ment térdekkel (súlyemelő volt) vágott neki a badinak és tisztában van vele hogy a combjai mindig le lesznek maradva.

Köszönöm a választ, éreztem, hogy te fogod megválaszolni  ;-oo-; (Meg reménykedtem is  8-) )

Még valami: külön kategóriájuk van, vagy együtt vannak súlykategóriában a többiekkel? Mert akkor nem sok esélyük van szvsz  [:-o]

2007. Október 18. - 14:43:23
Válasz #198
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyóó hee, lött egy plusszom  :-!

2007. Október 18. - 16:03:49
Válasz #199
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Gyóó hee, lött egy plusszom  :-!

valószínüleg megdicsért valaki a proviron, nolvadexes helyes és segítő válaszodért.  :D ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 16:07:54
Válasz #200
Nem elérhető

hopika


Gyóó hee, lött egy plusszom  :-!
Akarsz még egyet?   ;-oo-;

Egy kérdés,mert még nem jött válasz reáje:
A HMB-t érdemes szedni,vagy csak egy régi reklámfogás volt?
Én még nem használtam,így jó lenne olyantól infót kapni,aki használta azt.
Vagy szedjem nyugodtan-ártani,nem árt?! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 18. - 16:14:31
Válasz #201
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ártani nem árt kategória. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 16:29:25
Válasz #202
Nem elérhető

hopika


ártani nem árt kategória. :D
Viszont ha csak annyi,akkor nem pazarlok rá pénzt-inkább veszek a nyiregyi boltotokban egy Optiment,úgyis fogyóban van.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 18. - 18:36:44
Válasz #203
Nem elérhető

The Rock


Gyóó hee, lött egy plusszom  :-!
A HMB-t érdemes szedni,vagy csak egy régi reklámfogás volt?

Hogy érdemes-e? Remek kérdés! Én régebben majdnem másfél évig szedtem, napi 3 grammos adagokban, de nem tudok semmi pozitívumról beszámolni! Se erőben, se tömegben nem vettem észre változást! Csak a pénztárcámon és a jackass fejemet a tükörben, hogy ennyit kiadtam érte!

HMB---> nem ajánlom
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 18. - 19:56:14
Válasz #204
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyóó hee, lött egy plusszom  :-!
Akarsz még egyet?   ;-oo-;

Egy kérdés,mert még nem jött válasz reáje:
A HMB-t érdemes szedni,vagy csak egy régi reklámfogás volt?
Én még nem használtam,így jó lenne olyantól infót kapni,aki használta azt.
Vagy szedjem nyugodtan-ártani,nem árt?! @-o

Már válaszoltak, de nálam is minuszos a téma, pedig még nem is használtam  :P Egyszerűen ár/teljesítmény arányban szar, nálam már kiesett  :-)->

2007. Október 18. - 22:27:00
Válasz #205
Nem elérhető

hopika


Köszönöm mindenkinek a reagálást!
No more Mr.HMB!!! :-<
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 21. - 00:35:07
Válasz #206
Nem elérhető

parrre


OFFF

B@sszameg letört a bal hátsó örlő fogam belsőhátsó gumója.. ÉÉÉs széjjeevágta a nyelvem.  ˝=/

ON

HMB egy szar

2007. Október 21. - 01:16:07
Válasz #207
Nem elérhető

ViCtor


..tégy oda (közé) valami kapszulát, fél óránkét váltsad! mondjuk hyperdrol x2...
dr ViC :-}
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 24. - 19:59:01
Válasz #208
Nem elérhető

tomi


pojénos
Up the dose, lift the most!

2007. Október 28. - 14:22:46
Válasz #209
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Találtam egy oldalt....esküszöm nem én csinálom!  ;D

...asszem jöhet a per hogy visszaéltek a nevemmel.  ;D