2024. Szeptember 25. - 01:25:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985572 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2007. Október 13. - 19:20:18
Válasz #165
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most volt a kókusz az ertéelen...és ott maradtam előtte megnézni...

...meglepődtem...nem volt negatív kicsengése...nem volt teljesen szakmai de Balkó Ancsa és Taksonyi Erika nagyon korrektül leírta és elmondta a női testépítés velejáróit.

Az ilyen riportok szerintem még a sport megítélését is vihetik pozitív irányba.  ;-oo-;

2007. Október 13. - 20:43:17
Válasz #166
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
@-o
A cigány meg a jedi beszélget.
Mondja a jedi: - Velem van az erő.
Cigány: - Velem meg a fél falu.  :--: ;D

Łł= ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 13. - 21:35:45
Válasz #167
Nem elérhető

tomi


Bemegy a Púpos a pékhez:
-Jónapot, 1kg kenyeret kérek.
-Előbb nyelje le az előzőt!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 16. - 15:18:03
Válasz #168
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...ez nem annyira vicc de beillik annak is:

Ma eddig 4 ember gondolta azt hogy a bodybuilding.hu oldalt én szerkesztem.  ;D
Ehhez valami olyan hasonlat dukálna mintha az Eiffel torony második emeletén lévő étterem tulajdonosát egy finom vacsora elfogyasztása után megdícsérném hogy: nagyon frankó kis tornyot épített!  Łł= !+"% ;D

2007. Október 16. - 19:43:15
Válasz #169
Nem elérhető

tomi


:D, jó ez!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 16. - 21:25:09
Válasz #170
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most volt a kókusz az ertéelen...és ott maradtam előtte megnézni...

...meglepődtem...nem volt negatív kicsengése...nem volt teljesen szakmai de Balkó Ancsa és Taksonyi Erika nagyon korrektül leírta és elmondta a női testépítés velejáróit.

Az ilyen riportok szerintem még a sport megítélését is vihetik pozitív irányba.  ;-oo-;
Való igaz.

De...miért kell lépten nyomon tagadni a doppinghasználatot? Úgy értem...ha vmi nyílvánvaló akkor miért kell hazudni? Akkor inkább nem kell belemenni a témába...szerintem.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 16. - 21:29:09
Válasz #171
Nem elérhető

God Vazzeg


Most volt a kókusz az ertéelen...és ott maradtam előtte megnézni...

...meglepődtem...nem volt negatív kicsengése...nem volt teljesen szakmai de Balkó Ancsa és Taksonyi Erika nagyon korrektül leírta és elmondta a női testépítés velejáróit.

Az ilyen riportok szerintem még a sport megítélését is vihetik pozitív irányba.  ;-oo-;
Való igaz.

De...miért kell lépten nyomon tagadni a doppinghasználatot? Úgy értem...ha vmi nyílvánvaló akkor miért kell hazudni? Akkor inkább nem kell belemenni a témába...szerintem.

Mindig van olyan hülye aki előszedi.. De legalább tudná hova rakni fejben a dolgokat, nem a "mindenáron bizonyítás" lenne a fő, hogy "mer a dopping rossz!"  :-)-

Kötsögök  &5*  :-p

2007. Október 16. - 21:32:02
Válasz #172
Nem elérhető

tomi


A magyar ember szeret hazudni, a "nemmagyar" itt élő pedig szeret povokálni. o--O
Up the dose, lift the most!

2007. Október 16. - 21:43:53
Válasz #173
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
 :)

Évente átlag 3-5x hívnak különböző riportokba, műsorokba...én meg nem megyek. Minek?! Múltkor az egyik egész normálisnak tűnt...majd megkérdeztem ki lesz még: "Oh, hát lesz majd még egy testépítő, meg a Tommyboy a barátnőjével..."  ;D Na persze, mindjárt megyek is... !+"% :D

Dorian-t is sokat hívták műsorokba a britek az Olympia kapcsán. Egyszer mikor pár perc beszélgetés után mondták neki, hogy "fesziccsé má egyet" ő azt mondta: "És ha olimpia bajnok futót hívtok meg őt meg megkéritek, hogy fussa körbe a studiót...?"  ::) ;D @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 16. - 21:45:22
Válasz #174
Nem elérhető

God Vazzeg


Azé feszíthetett volna egyet tényleg..  o--O  @:-)

2007. Október 16. - 21:56:40
Válasz #175
Nem elérhető

tomi


Azért tomiboy mellé odaülhettél volna... Bár akkor te lettél volna a szteroidos állat, ő pedig a naturál selyemfiú!
áááááá..... Hulladék a média itthon, minden szintjén.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 16. - 22:51:25
Válasz #176
Nem elérhető

hopika


Én még anno is ezen röhögtem Vs. húztam az agyam...
Mos őszintén ki a faxxom hajszolja bele az élsportolókat a doppinghasználatba???!!!
Nem az a "köcsög" néző akar többet-jobbat-szebbet-nagyobbat látni???
Nem a rohadt "szponzor" akarja a legjobbal eladni a SZxr ermékét,ami semmire(tisztelet a kivételnek)sem jó???
Nem azt akarja mindenki,hogy csúcsok dőljenek?

Annyira természetes berkeken belül,hogy az emberfeletti munkához,emberfeleti edzés-táplálkozás-kiegészítők-"kiegészítők"-és idő+pihenés kell!
DE,ha valakit elkapnak,akkor ő az állat,senki nem tudja hogyan is kerülhetett a vitaminjába doppingszer...bla-bla-bla...
Szaxni az egészbe.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 16. - 23:19:25
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


Kaptál egy tapsot Hopi, egyetértek.. Sajna  :-)->

2007. Október 17. - 10:14:25
Válasz #178
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
hejjj a bodycultos évi a tündérkirálynő is beregisztrált és itt van köztünk....hohohohóóóóóóóóóó  #:-) :-* ;D

pár napja még 620 felhasználó volt és el is tervezetem hogy az ördögi 666-nál írok valami frappánsat de basszus nagyon megugrott a az új regisztrátak száma. Jóval 700 felett. @:-)

2007. Október 17. - 10:26:59
Válasz #179
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahhoz képest elég kevés a hsz  :-/-  8-)