2024. Szeptember 25. - 05:22:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985675 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2007. Október 04. - 20:05:01
Válasz #105
Nem elérhető

tomi


20éves gyerek bekerül a sittre CD másolásért.
Cellatársa egy 50-es, életfogytiglanos visszaeső pedofil, aki megkérdi tőle:
-Na kis haver, mi leszel: apuci, vagy anyuci?!
Gyerek gondolkodik
-Háát............., apuci.
-Jó. Akkor most apuci, leszopja anyucit.
 :-)-
Up the dose, lift the most!

2007. Október 04. - 20:09:55
Válasz #106
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nyomozás következik...valaki rámdobott egy minuszt....6 ember van most bent aki megtehette...szorul a hurok...mindjárt utánanézünk kivolt...van ötletem... :-/- :--: :-/- :-p ;D

2007. Október 04. - 20:14:38
Válasz #107
Nem elérhető

God Vazzeg


...nyomozás következik...valaki rámdobott egy minuszt....6 ember van most bent aki megtehette...szorul a hurok...mindjárt utánanézünk kivolt...van ötletem... :-/- :--: :-/- :-p ;D

 ;D

2007. Október 04. - 20:42:19
Válasz #108
Nem elérhető

Bubee


...nyomozás következik...valaki rámdobott egy minuszt....6 ember van most bent aki megtehette...szorul a hurok...mindjárt utánanézünk kivolt...van ötletem... :-/- :--: :-/- :-p ;D

Így jártál  :-)-  ;D >:D --)

(Ez nem azt jelenti h én tettem volna eme rettenetes tettet  :o  ;D )

Shhh! Sztem a Parre vót az  >:D ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 04. - 20:46:34
Válasz #109
Nem elérhető

ViCtor


én adtam egy pluszt:)  :-p
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 21:01:20
Válasz #110
Nem elérhető

tomi


én meg egy minuszt  ;D
Up the dose, lift the most!

2007. Október 04. - 21:06:01
Válasz #111
Nem elérhető

ViCtor


ez uriemberek közt, megtapsolás és lehurrogás:P
nekem már fáj a tenyerem..... ;D
Kérem a következőt a színpadra, Bubi, tessék kifáradni a nagyérdemű elé:) khmmmmmm  :D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 21:09:39
Válasz #112
Nem elérhető

Bubee


ez uriemberek közt, megtapsolás és lehurrogás:P
nekem már fáj a tenyerem..... ;D
Kérem a következőt a színpadra, Bubi, tessék kifáradni a nagyérdemű elé:) khmmmmmm  :D

Mi mi mi miva'?  ??? Mitet akarsz te éntőlem  ???  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 04. - 21:14:21
Válasz #113
Nem elérhető

ViCtor


huúúúúrrrr húúrr hurrrrrrrrrrrrrrrr 8) :-\ :-} !+"% 8-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 21:32:44
Válasz #114
Nem elérhető

parrre


...nyomozás következik...valaki rámdobott egy minuszt....6 ember van most bent aki megtehette...szorul a hurok...mindjárt utánanézünk kivolt...van ötletem... :-/- :--: :-/- :-p ;D

Így jártál  :-)-  ;D >:D --)

(Ez nem azt jelenti h én tettem volna eme rettenetes tettet  :o  ;D )

Shhh! Sztem a Parre vót az  >:D ;D  --)

Khm khm ...  :-/--   

Hogy stilszerűen válaszoljak..

Melyik 3 kérdéssel indul a kocsmai bunyo ?

Mi van ? Mi van ?? MI VAN ? ? ?

 ))=/  ;D

2007. Október 04. - 21:35:33
Válasz #115
Nem elérhető

parrre


Egyébként is nekem ha bajom van valkivel, nem szarozok , rögtön megkéselem... Lehurrogni... ugyanmá  :-}  ;D

2007. Október 04. - 21:45:44
Válasz #116
Nem elérhető

Bubee


Egyébként is nekem ha bajom van valkivel, nem szarozok , rögtön megkéselem... Lehurrogni... ugyanmá  :-}  ;D

Parre te kőkemény vagy alighanem  :-O Inkább elbújdosok, mer úgy félek tőled  --)

Egyébként mivel kaptam 1 tapsot ezé ti is kaptatok 1et, mer én ilyen rendes fijúcska vok  8-)  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 04. - 21:47:56
Válasz #117
Nem elérhető

tomi


Parre a vicc, kurva jó!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 04. - 21:56:16
Válasz #118
Nem elérhető

parrre


Egyébként is nekem ha bajom van valkivel, nem szarozok , rögtön megkéselem... Lehurrogni... ugyanmá  :-}  ;D

Parre te kőkemény vagy alighanem  :-O Inkább elbújdosok, mer úgy félek tőled  --)



Ugyanmá ! Törpéket soha nem bántok  :-/-(-:  8-)  ;D

Követelek törpeszmájlit !!!  :-Đ   ;D

2007. Október 04. - 22:06:36
Válasz #119
Nem elérhető

Bubee


Egyébként is nekem ha bajom van valkivel, nem szarozok , rögtön megkéselem... Lehurrogni... ugyanmá  :-}  ;D

Parre te kőkemény vagy alighanem  :-O Inkább elbújdosok, mer úgy félek tőled  --)



Ugyanmá ! Törpéket soha nem bántok  :-/-(-:  8-)  ;D

Követelek törpeszmájlit !!!  :-Đ   ;D

Ne te csak vigyázzá magadra! A törpe diszkriminácijó súlyosan büntetendő dolog manapság  :-/-  ;D Ja és minden törpe maga végzi a végrehajtást, ahogy az neki ippen megfelelő!  :--:  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index