2024. Október 02. - 12:20:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990520 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2008. Június 16. - 23:53:17
Válasz #2445
Nem elérhető

fastor


Nem foci téma van itt :D Ez gyúrós fórum , csak néha jó ez is .
jah ok ;D
azthittem rossz helyre regeltem @-o ;D
ténlyeg ha már eszembe jutott, edzés újrakezdésre, az átmozgatót hogy rakjam össze?
mert kihagytam a vállam miatt :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 16. - 23:59:45
Válasz #2446

B1ll4

Vendég
Fokozatosan mész vissza súlyokban is , nem bukásig meg állatmód edzel hanem csak átmozgató jelleggel izomérzet jó kis pumpa , sok nyújtással . Hétről hétre és visszajön minden . Izommemória jó dolog :) .

Mondjuk én beszélek tockon2-vel egy hetet pihentünk , előző hetet "átmozgató hétnek" terveztük ahhoz képest mozdulni nem tudtam egész hétvégén :D

2008. Június 17. - 00:42:02
Válasz #2447
Nem elérhető

tockon2


Fokozatosan mész vissza súlyokban is , nem bukásig meg állatmód edzel hanem csak átmozgató jelleggel izomérzet jó kis pumpa , sok nyújtással . Hétről hétre és visszajön minden . Izommemória jó dolog :) .

Mondjuk én beszélek tockon2-vel egy hetet pihentünk , előző hetet "átmozgató hétnek" terveztük ahhoz képest mozdulni nem tudtam egész hétvégén :D
Tanulság?! Ne Béla-féle átmozgató jellegű edzéseket kell csinálni! Ilyenkor könnyű lesérülni, mert az ember azt hiszi, minden ugyanolyan súllyal megy, mint a kihagyás előtt! Fokozatosan, ésszel! Nekem sikerült életem első komoly lábedzését úgy megnyomnon "átmozgató jelleggel", hogy még most is alig bírok menni! Seggemben az izomlázról ne is beszéljünk! @-o

2008. Június 17. - 00:47:50
Válasz #2448
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az elmúlt 5 hónapban havonta közel 100 új regisztrált tagunk lett!!!

Jelenleg 2046-an vagyunk.


 :-):-):: ;-oo-; :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 17. - 01:07:05
Válasz #2449
Nem elérhető

tockon2


Az elmúlt 5 hónapban havonta közel 100 új regisztrált tagunk lett!!!

Jelenleg 2046-an vagyunk.


 :-):-):: ;-oo-; :-):-)::
:-):-)::  :-)!

2008. Június 17. - 01:56:38
Válasz #2450

B1ll4

Vendég
Legközelebb akkor jelents be ilyet Steve ha visszafele stimmel a szám : 6402 :) . Gyerünk , így tovább !

2008. Június 17. - 02:00:53
Válasz #2451
Nem elérhető

fastor


Fokozatosan mész vissza súlyokban is , nem bukásig meg állatmód edzel hanem csak átmozgató jelleggel izomérzet jó kis pumpa , sok nyújtással . Hétről hétre és visszajön minden . Izommemória jó dolog :) .

Mondjuk én beszélek tockon2-vel egy hetet pihentünk , előző hetet "átmozgató hétnek" terveztük ahhoz képest mozdulni nem tudtam egész hétvégén :D
Tanulság?! Ne Béla-féle átmozgató jellegű edzéseket kell csinálni! Ilyenkor könnyű lesérülni, mert az ember azt hiszi, minden ugyanolyan súllyal megy, mint a kihagyás előtt! Fokozatosan, ésszel! Nekem sikerült életem első komoly lábedzését úgy megnyomnon "átmozgató jelleggel", hogy még most is alig bírok menni! Seggemben az izomlázról ne is beszéljünk! @-o
úgy értettemhogy az úgy helyes ha teljes test edzést nyomatok mittomén elsö héten heti kettöt, aztán kövitöl kissebb súlyokkal, de normláis edzést?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 17. - 02:02:17
Válasz #2452
Nem elérhető

tockon2


Fokozatosan mész vissza súlyokban is , nem bukásig meg állatmód edzel hanem csak átmozgató jelleggel izomérzet jó kis pumpa , sok nyújtással . Hétről hétre és visszajön minden . Izommemória jó dolog :) .

Mondjuk én beszélek tockon2-vel egy hetet pihentünk , előző hetet "átmozgató hétnek" terveztük ahhoz képest mozdulni nem tudtam egész hétvégén :D
Tanulság?! Ne Béla-féle átmozgató jellegű edzéseket kell csinálni! Ilyenkor könnyű lesérülni, mert az ember azt hiszi, minden ugyanolyan súllyal megy, mint a kihagyás előtt! Fokozatosan, ésszel! Nekem sikerült életem első komoly lábedzését úgy megnyomnon "átmozgató jelleggel", hogy még most is alig bírok menni! Seggemben az izomlázról ne is beszéljünk! @-o
úgy értettemhogy az úgy helyes ha teljes test edzést nyomatok mittomén elsö héten heti kettöt, aztán kövitöl kissebb súlyokkal, de normláis edzést?


Így rendben lesz!  @:-) =/+'

2008. Június 17. - 07:47:39
Válasz #2453

Torony

Vendég
Torony itt a topicban képzelem ahogy ül a gép előtt :D Foci a téma ....
Ott voltam náluk ,kapcsolgattam a TV-t felcsillant a szemem fociiii , Torony érdeklődését kellett volna látni . Azt a fejet amit vágott a majom sírva adta volna vissza neki a banánt :D

há mit mongyak  ;D nálunk fordítva van a helyzet, én kurvára unom, Lédi meg ott pattog a TV előtt, de szerencsére legalább nem sörözik  ;D

2008. Június 17. - 07:50:55
Válasz #2454

Torony

Vendég
Fokozatosan mész vissza súlyokban is , nem bukásig meg állatmód edzel hanem csak átmozgató jelleggel izomérzet jó kis pumpa , sok nyújtással . Hétről hétre és visszajön minden . Izommemória jó dolog :) .

Mondjuk én beszélek tockon2-vel egy hetet pihentünk , előző hetet "átmozgató hétnek" terveztük ahhoz képest mozdulni nem tudtam egész hétvégén :D

én is beálltam az "újrakezdők" táborába... egy hónap maradt ki, az élet vicceskedett kicsit, betegség, kiképzés, kurvasok meló és a végére egy hét balkán  :-/- most úgy nézek ki, mint egy telehányt búvárruha, tegnap lájtosba nekikezdtem, de elkeserítő a teljesítményem.

2008. Június 17. - 07:56:05
Válasz #2455
Nem elérhető

FirstLady


Azé tegnap te többet láttá a meccsbő, mint én 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Különben is  nem pattogok mindig a tévé előtt :D :D :D :D csak ha olyanok játszanak, akiket szeretek ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Erről a telehányt búvárruha hasonlatról eszembe jutott egy "kedves" ismerős, szóval 1. ő tényleg úgy néz ki, 2. ő nem lesz jobb soha, úgyhogy ne ríjjá 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 17. - 08:16:00
Válasz #2456

Torony

Vendég
Azé tegnap te többet láttá a meccsbő, mint én 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Különben is  nem pattogok mindig a tévé előtt :D :D :D :D csak ha olyanok játszanak, akiket szeretek ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Erről a telehányt búvárruha hasonlatról eszembe jutott egy "kedves" ismerős, szóval 1. ő tényleg úgy néz ki, 2. ő nem lesz jobb soha, úgyhogy ne ríjjá 8-) ;D ;D ;D ;D

időnként rendesen útban volt a szemhéjam  ;D ;D

egyébként semmi gond, majd csinálunk rólam egy fotót, ahogy hülye arccal valami dobozból badiskaját tömök a fejembe szakadt bemelegítőben, oszt rögtön übergyúrósállat leszek  ;D

2008. Június 17. - 08:23:48
Válasz #2457
Nem elérhető

FirstLady


Azé tegnap te többet láttá a meccsbő, mint én 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Különben is  nem pattogok mindig a tévé előtt :D :D :D :D csak ha olyanok játszanak, akiket szeretek ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Erről a telehányt búvárruha hasonlatról eszembe jutott egy "kedves" ismerős, szóval 1. ő tényleg úgy néz ki, 2. ő nem lesz jobb soha, úgyhogy ne ríjjá 8-) ;D ;D ;D ;D

időnként rendesen útban volt a szemhéjam  ;D ;D

egyébként semmi gond, majd csinálunk rólam egy fotót, ahogy hülye arccal valami dobozból badiskaját tömök a fejembe szakadt bemelegítőben, oszt rögtön übergyúrósállat leszek  ;D
Akkó azé vótá oan csöndben ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Azé prodtól még kölcsön kéne kérni, a steadycam-et, és azzal is rohangálhatnál 1-2 kört ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 17. - 08:42:54
Válasz #2458

Torony

Vendég
ne spilázzuk túl  ;D

2008. Június 17. - 22:20:02
Válasz #2459

B1ll4

Vendég
tockon2-vel megtapasztaltuk milyen mindenféle pörgető nélkül edzeni mivel kifogytunk mindenből :D  se Animal Pump semmi az égi világon nem volt már dugiba se :( . Hát a vérellátás kicsit más volt , de azért gyűrtük a dolgokat . Holnaptól Ignite van Steve !!! Feltétlen beszámolok :)