2024. Október 02. - 08:36:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990413 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2008. Június 14. - 12:03:06
Válasz #2385
Nem elérhető

George


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

És miért is nem lehet a hölgyekre minuszt nyomni? Miért? Komolyan kérdem.. Biztos valakinek valami nem tetszett, vagy ne adj isten egy másik lány nyomott rá egyet. És? Nem történt semmi szvsz  :-}
Lehet tőlem, mindenkinek szíve joga. Mint ahogy az APEH-es hsz-emben is mondtam, sunyi népség, nem merik nyíltan megmondani, hogy mi a baj, csak feljelentgetni egymást, meg nyomni a minuszt. Ennyi. Szvsz az őszinte beszéddel előrébb lennénk mint a sunyi nyomkodással. Nem vagyunk egyformák. Persze Indián is megmondta anno: "Rúgtam én már szájba nőt...." :-)!

2008. Június 14. - 12:03:34
Válasz #2386
Nem elérhető

FirstLady


A minap jót röhögtem Firstlady gyorshajtós hsz-én,erre tegnap belőtték a furgont ,de mire észrevettem a gaz mögött a szerv-et addig visszább vettem 100-ra a tempót  ˝=/. Hogyan van a bünti mostanság?
Attól függ, hány %-kal lépted túl a sebességhatárt.
De ezzel könnyebb, itt beírják a sebességeket kb.

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 14. - 12:07:37
Válasz #2387
Nem elérhető

FirstLady


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

És miért is nem lehet a hölgyekre minuszt nyomni? Miért? Komolyan kérdem.. Biztos valakinek valami nem tetszett, vagy ne adj isten egy másik lány nyomott rá egyet. És? Nem történt semmi szvsz  :-}
Lehet tőlem, mindenkinek szíve joga. Mint ahogy az APEH-es hsz-emben is mondtam, sunyi népség, nem merik nyíltan megmondani, hogy mi a baj, csak feljelentgetni egymást, meg nyomni a minuszt. Ennyi. Szvsz az őszinte beszéddel előrébb lennénk mint a sunyi nyomkodással. Nem vagyunk egyformák. Persze Indián is megmondta anno: "Rúgtam én már szájba nőt...." :-)!
George egy igazi gentleman 8-) :-)!
Hogyazistenbe van nekem ennyi mínuszom?! Törljük a nők mínuszait! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Najó nem, csak vicceltem ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 14. - 12:25:21
Válasz #2388
Nem elérhető

kovpeter


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

És miért is nem lehet a hölgyekre minuszt nyomni? Miért? Komolyan kérdem.. Biztos valakinek valami nem tetszett, vagy ne adj isten egy másik lány nyomott rá egyet. És? Nem történt semmi szvsz  :-}
Lehet tőlem, mindenkinek szíve joga. Mint ahogy az APEH-es hsz-emben is mondtam, sunyi népség, nem merik nyíltan megmondani, hogy mi a baj, csak feljelentgetni egymást, meg nyomni a minuszt. Ennyi. Szvsz az őszinte beszéddel előrébb lennénk mint a sunyi nyomkodással. Nem vagyunk egyformák. Persze Indián is megmondta anno: "Rúgtam én már szájba nőt...." :-)!

Miért lenne ez sunyiság? Ez a fórummotor egy szolgáltatása, amit bizonyos hozzászólásszám felett megilleti a tagokat. Az APEH-es dologhoz nem érdemes hasonlítani, mert ott nagyon csúnyán ki lehet baszni a másikkal, ha beköpi az APEH-nek. Itt viszont? Lesz vmi baja a minuszoktól? Szerinted Lindát mennyire érdekli az a minusz? Gondolom nem fog álmatlanul forgolódni este az ágyban, hogy vajon miért kapott minuszt. Félreértés ne essék(!), én sem értem, hogy Linda miért kapta meg első minuszát, hisz mindenkivel kedves és segítőkész a fórumon(és nem csak a fórumon, hanem az életben is), de szerintem kár ezen ennyit rinyálni. Amúgy a fórummotor újabb verziójában van arra lehetőség, hogy minusz/plusz osztásakor be lehet írni az okát.

2008. Június 14. - 12:34:00
Válasz #2389

Torony

Vendég
itt komolyan lelki válságot okoz a karma?  :) nem kéne foglalkozni szerintem azzal, hogy nagyrészt arctalan nickek ettől érzik jobban magukat, hogy piti vélt/valós internetes sérelmek miatt klikkelnek párat, mert csökevényes lelküknek ettől jobb lesz egy percre... nademindegy, ez csak a saját véleményem.

Jóhogy nem kérünk írásos indoklást minden mínusz mellé...

2008. Június 14. - 12:45:57
Válasz #2390
Nem elérhető

zotja


Izommenőnél leirni az okokat...mind a 380 minusznál :D :D 

2008. Június 14. - 12:46:32
Válasz #2391
Nem elérhető

George


mert csökevényes lelküknek ettől jobb lesz egy percre...
A kulcsmondat itt volt  ;D


2008. Június 14. - 12:58:35
Válasz #2392

Torony

Vendég
Izommenőnél leirni az okokat...mind a 380 minusznál :D :D 

ezt egy egyszerű mondatban össze lehetne foglalni. De nem teszem, mert alapjában véve kultúrált vagyok.

2008. Június 14. - 12:59:28
Válasz #2393
Nem elérhető

George


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

És miért is nem lehet a hölgyekre minuszt nyomni? Miért? Komolyan kérdem.. Biztos valakinek valami nem tetszett, vagy ne adj isten egy másik lány nyomott rá egyet. És? Nem történt semmi szvsz  :-}
Lehet tőlem, mindenkinek szíve joga. Mint ahogy az APEH-es hsz-emben is mondtam, sunyi népség, nem merik nyíltan megmondani, hogy mi a baj, csak feljelentgetni egymást, meg nyomni a minuszt. Ennyi. Szvsz az őszinte beszéddel előrébb lennénk mint a sunyi nyomkodással. Nem vagyunk egyformák. Persze Indián is megmondta anno: "Rúgtam én már szájba nőt...." :-)!

Miért lenne ez sunyiság? Ez a fórummotor egy szolgáltatása, amit bizonyos hozzászólásszám felett megilleti a tagokat. Az APEH-es dologhoz nem érdemes hasonlítani, mert ott nagyon csúnyán ki lehet baszni a másikkal, ha beköpi az APEH-nek. Itt viszont? Lesz vmi baja a minuszoktól? Szerinted Lindát mennyire érdekli az a minusz? Gondolom nem fog álmatlanul forgolódni este az ágyban, hogy vajon miért kapott minuszt. Félreértés ne essék(!), én sem értem, hogy Linda miért kapta meg első minuszát, hisz mindenkivel kedves és segítőkész a fórumon(és nem csak a fórumon, hanem az életben is), de szerintem kár ezen ennyit rinyálni. Amúgy a fórummotor újabb verziójában van arra lehetőség, hogy minusz/plusz osztásakor be lehet írni az okát.
Álmatlanul ettől azért ne forgolódjon senki, nem ezért írtam én sem. Az APEH ennek a nagyobb változata, az is elkezdődött valahol, vélt, vagy valós sérelmek miatt. Szolgáltatás. Az életben is van sok lehetőség, hogy mit teszel meg, és mit nem. Ha valaki itt éli ki azt, amit élőben még kimondani sem mer...nem vagyunk egyformák. Még jó.
Én azt választom, hogy elmondom a véleményem, ha tetszik, ha nem.  8-) Ha te ezt rinyálásnak veszed tőlem !+"% Az meg a te véleményed :-}

2008. Június 14. - 13:05:14
Válasz #2394
Nem elérhető

FirstLady


Izommenőnél leirni az okokat...mind a 380 minusznál :D :D 
Áááá, őt nem érdekli ;D
MiszterNedvesPunci szerintem arra gerjed, minél több mínusza van ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mód: kaptam is mégegy mínuszt ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 14. - 15:30:47
Válasz #2395
Nem elérhető

Cressler


MIiiiicsoda  ????... az Indiánok minuszosztogatás közben a sheriff elől menekülve, a sebességhatárt 200%-al túl lépve szájbarugdossák a nőket. No ha megjön a fotó majd eladhatják a pacit , hogy kifizessék a csekket...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 14. - 15:35:42
Válasz #2396
Nem elérhető

George


MIiiiicsoda  ????... az Indiánok minuszosztogatás közben a sheriff elől menekülve, a sebességhatárt 200%-al túl lépve szájbarugdossák a nőket. No ha megjön a fotó majd eladhatják a pacit , hogy kifizessék a csekket...
Łł=

2008. Június 14. - 16:15:36
Válasz #2397
Nem elérhető

Boresz


Köszi Lédi.
Nem lett könyebb a kis lelkemnek  :'(,az a minimum 30 ropi máshová is kellett volna.

Amúgy mié gyűjtöd a minuszokat?   >:D Én meg majdnem eret vágtam magamon mikor megkaptam az első minuszomat  :D,ide az összeset mit nekem sok kis negatív jelző  :-}
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 14. - 16:24:29
Válasz #2398
Nem elérhető

George



Nem lett könyebb a kis lelkemnek  :'(,az a minimum 30 ropi máshová is kellett volna.

Tudom miről beszélsz :) Én is így jártam közvetlenül mielőtt bevezették volna ezt az őrült büntetőrendszert. Csak 8-at kellett perkálnom, hálát is adtam az égnek, hogy nem egy hónappal később jártam ugyanígy.

2008. Június 14. - 16:35:44
Válasz #2399
Nem elérhető

Boresz


Most voltam edzésen,és éppen ez volt a téma ott is mert a srácot szintén elkapták,csak faluban 94el!!! Elvették neki 1 hónapra a jogsit +fizetett.De ez még januárban volt.Ők is valami 30at emlegettek nekem.
De van egy kérdésem. Meg tud különböztetni méret alapján egy trafi kocsi kategóriát? Személy,kisteher,teher....vagy a szerv kapcsolgat? Kistehernél -10km\h a mindenkori felső határ falun kívűl,nem? Városban meg minden körülmények között max 50.Roszul tudom?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság