2024. Október 02. - 06:32:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990355 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2008. Június 13. - 20:18:15
Válasz #2370
Nem elérhető

Boresz


A helyi APEH nagykutya nálam vesz virágot számla nélkül,ha megkérdezem poénból hogy: számlát kér az úr? majdnem hogy röhög rajtam.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 13. - 20:22:46
Válasz #2371
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az APEH szerveinél van egy lista a Magyar Elitről kiket, nem lehet csesztetni
A kisembert meg szétszedik darabokra

Élni és élni, hagyni ez, ami nem megy nálunk

2008. Június 13. - 20:24:58
Válasz #2372
Nem elérhető

endre66


Objektív felelősség. Lócitromot. A rendőröket az állam fizeti. Akkor meg kutya kötelességük elkapni azt, aki szabálysért, nem pedig levelet küldözgetni az irodából az autó tujaldonosának. Menjenek ki terepre, és kapjanak el ott, ahol gyorsan mentem, és büntessenek meg. Büdös a meló. Bújkálni, és kattintgatni a fényképeket, aztán meg csekket küldözgetni, az megy...de az nem munka.  :-/- :-/- :-/- :-/- 

2008. Június 13. - 20:46:45
Válasz #2373
Nem elérhető

God Vazzeg


Objektív felelősség. Lócitromot. A rendőröket az állam fizeti. Akkor meg kutya kötelességük elkapni azt, aki szabálysért, nem pedig levelet küldözgetni az irodából az autó tujaldonosának. Menjenek ki terepre, és kapjanak el ott, ahol gyorsan mentem, és büntessenek meg. Büdös a meló. Bújkálni, és kattintgatni a fényképeket, aztán meg csekket küldözgetni, az megy...de az nem munka.  :-/- :-/- :-/- :-/- 

Az hagyján, de hogy az önkormányzatok meg mindenki vadászgat majd lesből az azért durva lesz. Meg az a durva, hogy ma is végig 60-as táblák voltak mindenhol, de ha 60-al megyek mindenhol, nem tudom az életben se elintézni a dolgom.. Ezek nem gondolkoznak bakker??  ˝=/

2008. Június 13. - 20:49:50
Válasz #2374
Nem elérhető

zotja


belekötnek már ezek mindenbe.. nálunk most sláger a mentőláda ha levan járva a szavatossága...akkor 30 ezer..

2008. Június 13. - 20:56:22
Válasz #2375
Nem elérhető

God Vazzeg


belekötnek már ezek mindenbe.. nálunk most sláger a mentőláda ha levan járva a szavatossága...akkor 30 ezer..

Nálunk meg sláger a 80-90e fizetés. Biztos mosolyogva fizeti ki a polgár fasságra a 30e Ft-ot  :-/--

2008. Június 13. - 22:37:54
Válasz #2376

B1ll4

Vendég
Hollandia ollééóóó , hollandia ollééóóóó , hollandia oléééóólééóó lé lé lé !  @:-)

(Most egyesek azt hiszik valami holland anyag van bennem)
(Mások azt hiszik valami hollandiai deca származék került a szervezetembe)

DE NEM ! EZ SZIMPLÁN FOCI !

2008. Június 13. - 22:53:00
Válasz #2377
Nem elérhető

Cressler


Hollandia ollééóóó , hollandia ollééóóóó , hollandia oléééóólééóó lé lé lé !  @:-)

(Most egyesek azt hiszik valami holland anyag van bennem)
(Mások azt hiszik valami hollandiai deca származék került a szervezetembe)

DE NEM ! EZ SZIMPLÁN FOCI !
múltkor még a portugáloknak szurkoltál  ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 13. - 23:09:46
Válasz #2378

B1ll4

Vendég
Portugál , Holland fan vagyok meg Elefántcsontpart de ők ebbe nem szerepelhetnek :D

2008. Június 13. - 23:11:37
Válasz #2379
Nem elérhető

Cressler


Portugál , Holland fan vagyok meg Elefántcsontpart de ők ebbe nem szerepelhetnek :D
ahhh értem  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 13. - 23:15:34
Válasz #2380
Nem elérhető

Boresz


belekötnek már ezek mindenbe.. nálunk most sláger a mentőláda ha levan járva a szavatossága...akkor 30 ezer..

Nálunk meg sláger a 80-90e fizetés. Biztos mosolyogva fizeti ki a polgár fasságra a 30e Ft-ot  :-/--
Nálunk is ez megy. Kolléga beszólt főnöknek,hogy a konkurenciánál jobb a fizu és ott kapnak napi 1x melegkaját a cég kontójára. Pókerarcal csípőből men is a válasz: nem ezen a világon élsz barátom. Szerencse hogy arra már eljutotta túlsó sarokba a srác (de ketten közvetlenül mellette voltunk) mert lehet nem lett volna kedélyes hangulatban ha lassabban megy.Jah és idén csak Párizsba mennek mert nem akarnak nagyon költekezni.Hozzáteszem lászt minitre pályáztak. Hogy nyúljon meg a nyaka az ilyeneknek :-Đ .

u.i.: hajrá Hollandok   :-):-)::, vesszen a raccsolós népség  :-/-
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 14. - 10:11:52
Válasz #2381
Nem elérhető

George


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

2008. Június 14. - 11:06:16
Válasz #2382
Nem elérhető

Boresz


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D
öööö
Jah,egyetértek,csak nekem fura ez a karma dolog,mi az értelme és célja? Vagy akkor annyi plusz lehetne a honlap motorjában hogy látni lehessen kitől kapott az illető - és + értéket,illetve hányszor,és csak te látod azt senki más.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 14. - 11:48:44
Válasz #2383
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

Én meg pont tegnap mondtam a Lindának, hogy még nincs minusza!!

2008. Június 14. - 11:54:12
Válasz #2384
Nem elérhető

God Vazzeg


Kedves fórumos srácok!
Van köztünk pár nőnemű egyed, aki ide írkál, képet rak be, hozzászól, tapasztalatot oszt meg másokkal, ne adj Isten, még segít is a kérdezőn.
Nekem is néha elszáll az agyam a női dolgoktól, nem pont itt, de ha itt olvasok ilyet, akkor csak ennyi..... :), vagy egy halk "Jesus ˝=/" hagyja el a számat nem létező bajuszom alatt. És ennyi. Volt olyan, aki csajos képekkel halmozott el titeket, aztán mikor magáról nem tett fel képet, akkor kapott minuszt. Mit vártok, majd vibrishow lesz elő webcamos közvetítéssel???? Most reggel meg látom, hogy Linda is megkapta az elsőt...nem akarok én itt senkit se védeni, mert nem kell, de hogyan várjuk, hogy több lány is jelen legyen, vagy aktívan hozzászóljon a fórumhoz, ha így álltok hozzájuk? Sajnos ma már ott tartunk, hogy lassan férfi nélkül is megy a gyerekcsinálás, nő viszont kell hozzá. Titeket is egy nő szült, etetett, nevelt. Vele is volt biztos sok konfliktusotok, de gondolom senki nem verte agyon egy szívlapáttal, igaz? Kedves "jobb szórakozást nem találó hajnaltájt" júzer. Ha anyád írna ide, rá is nyomnál minuszt???? Akinek nem inge, ne vegye magára. Szép napot mindenkinek :D

És miért is nem lehet a hölgyekre minuszt nyomni? Miért? Komolyan kérdem.. Biztos valakinek valami nem tetszett, vagy ne adj isten egy másik lány nyomott rá egyet. És? Nem történt semmi szvsz  :-}