2024. Október 02. - 04:34:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990286 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2008. Június 12. - 20:20:45
Válasz #2340
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 12. - 20:22:18
Válasz #2341
Nem elérhető

endre66


Hát te sem vagy egyszerű, Boresz  @-o

Nekem meg a tüdődokinéni (nekem ilyen is van 8-)) mondta ma, hogy az édesítő az rossz és az édesítőben több a cukor, mint a cukorban... Łł=

2008. Június 12. - 20:31:00
Válasz #2342
Nem elérhető

Jordan


Ma 15 nap munka után volt az első szabadnapom........ ;D
Aludtam délig, utánna elmentem edzeni, hogy, hogynem mindenki az én súlyaimmal akart edzeni, elküdtem mindenkit a picsába,
és mentek is mert látták hogy "fáradt  ;D vagyok".
Jövök ki a teremből majdnem összeugrottam egy rendőrrel, épp a büntetőcédulát írt nekem, mert hogy hogy merek én a bíróság előtt parkolni???!!!  :-Đ :-Đ :-Đ
Teszem hozzá, engedélyem van hozzá, és ki is van rakva a szélvédőre! Sajnos nem igazán akarta megérteni hogy mi a helyzet, már kiabákltam is az értelmetlen Ír fejével, tetlegességig szerencsére nem fordúlt a helyzet mert a nagy hangerőre odajött a másik rendőr akivel egy teremben edződünk.
Hála neki még a büntetés is elmaradt. Utánna sikerűlt barátnőmmel is összevesznem, ami nem is túl nehéz mert egyébként is harcias típus, most valahogy neki sem tudtam engedni. Merthogy miért nem megyünk sétálni, hogy végre szabad vagyok mindkét helyről?! ˝=/  Végül is igaza van, mi a f@sznak pihenni?  ????...
Elmentem befizetni az útadót, csak kedden jár majd le, de mivel dolgozni fogok így jobbnak láttam még ma elintézni.
Mikor megyek kifelé, a két rendőr megint az én kocsim körűl olálkodik kiegészítve egy kb 17-18 év körüli lánnyal..... ????...
Kérdezem: Na?! Mi van már megint???
Mondták: Baleset történt, sajnos a fiatal hölgy megálláskor nem találta a féket, és az én autóm jobbhátuját használta megállás céljából!  :-OO ;D

Nembaj, annyi vigasztal holnap megint munkanap  ;D @:-) ;-oo-; @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 12. - 20:35:20
Válasz #2343
Nem elérhető

FirstLady


Hali népek!  /:-)

Ma megkaptam ismerős anyukától a fejmosást,mert látta ,hogy éppen megiszom a tízórai fehérje turmikcomat.
" Teljesen legyengül az immunrendszeretek,meg fojton fújod az orrodat (Teszem hozzá hogy 5 fokos hűtőkamrába futkozok ki-be ,a hét 3 napján, a kinti kellemes 25-30 fokból) ,és csak felfújódsz ettől a szartól.A fiam is ezt issza,de az is csak krákog, meg taknyos."
Megkérdeztem tudod mit iszok,illetve mi van benne? erre ő:-"nem is érdekel,de azt tudom hogy csoki ízű"
Hát nem áltam le vitatkozni ha nincs is miről.De csak úgy szúrósan nézett.Ingerszegény hangulatomban voltam ezért hagytam rá a dolgot.

Amúgy ma rekettre ordibáltam magam a kocsiban,mert a sok nappali tagozatos hétvégi kalapos embör aki elővette a szép kocsit a garage-ből nah az mind elém kanyarodott ki.  :-Đ Meg is kérdezték a nap végén hogy elkapott valami hogy ílyen a hangod?   ;D (jah és a tenyerem is érzem a kormánycsapkodás miatt  ˝=/)
(ez csak úgy kijött belőlem,de most mát jobb  ;D ) aki a virágot szereti az rossz ember nem lehet,vagy virágban bizniszel,nálam az utóbbi van  ;D


Komolyan, mindenki meghülyül :D A dugóra, meg a hülyékre én egy jó módszert fejlesztettem ki, Magna Cum Laudét hallgatok, mert az oan kis kellemes, aranyos, vicces, ilyen relaxációként működik a kocsiban :D :D :D :D Volt nem egyszer olyan, hogy amikor ezt hallgattam, ablak letekerve, átordít egy baromarc, hogy engeggyé be, vagy szopjááá le, mondom, oké, félreállunk?! erre meglepődött, feltekerte az ablakot, és már nem is akart a sávomba jönni :D :D :D
Monnyuk néha megunom, akkor jön a durvazúzás, meg a Dopeman kurvaanyázós zene (bár mosmá angolul is nyomja, az mégjobb :D ) és akkor én is anyázok, meg ordibálok, meg ilyenek :D

Az én anyám meg lassan má megissza előlem a turmixot, pedig egészségügyis ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Fastor, mert már hallottad azt a számot :)

Endre, engem meg mindig az aszpartammal, meg a szabadgyökökkel fárasztanak, ja és a vitamin túladagolással, pedig nem is szedek most egy ideje vitamint ;D  ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 12. - 20:38:55
Válasz #2344
Nem elérhető

FirstLady


Ma 15 nap munka után volt az első szabadnapom........ ;D
Aludtam délig, utánna elmentem edzeni, hogy, hogynem mindenki az én súlyaimmal akart edzeni, elküdtem mindenkit a picsába,
és mentek is mert látták hogy "fáradt  ;D vagyok".
Jövök ki a teremből majdnem összeugrottam egy rendőrrel, épp a büntetőcédulát írt nekem, mert hogy hogy merek én a bíróság előtt parkolni???!!!  :-Đ :-Đ :-Đ
Teszem hozzá, engedélyem van hozzá, és ki is van rakva a szélvédőre! Sajnos nem igazán akarta megérteni hogy mi a helyzet, már kiabákltam is az értelmetlen Ír fejével, tetlegességig szerencsére nem fordúlt a helyzet mert a nagy hangerőre odajött a másik rendőr akivel egy teremben edződünk.
Hála neki még a büntetés is elmaradt. Utánna sikerűlt barátnőmmel is összevesznem, ami nem is túl nehéz mert egyébként is harcias típus, most valahogy neki sem tudtam engedni. Merthogy miért nem megyünk sétálni, hogy végre szabad vagyok mindkét helyről?! ˝=/  Végül is igaza van, mi a f@sznak pihenni?  ????...
Elmentem befizetni az útadót, csak kedden jár majd le, de mivel dolgozni fogok így jobbnak láttam még ma elintézni.
Mikor megyek kifelé, a két rendőr megint az én kocsim körűl olálkodik kiegészítve egy kb 17-18 év körüli lánnyal..... ????...
Kérdezem: Na?! Mi van már megint???
Mondták: Baleset történt, sajnos a fiatal hölgy megálláskor nem találta a féket, és az én autóm jobbhátuját használta megállás céljából!  :-OO ;D

Nembaj, annyi vigasztal holnap megint munkanap  ;D @:-) ;-oo-; @-o
Jordan bazz, ezt mondom, az utóbbi egy hétben, senki nem tud vezetni rajtunk kívül... :-/- :-/- :-/- :-/-

A barátnőd nem a munkatársam?!  ;D ;D ;D ;D ;D ma ők is ezzel nyúztak, hogy sétáljunk, dehát kinek van kedve, amikor tegnap céges kajálás vót, ami elhúzódott éjfélig, aztán ma meg duplameló volt... Én megértelek, na... ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 12. - 20:43:14
Válasz #2345
Nem elérhető

Jordan


Amig írtam átcsengetett a szomszéd lakásból, egy Ír "úriember", hogy legyek oly kedves a zenét kissé halkabban élvezni!  :-\
De most őszintén, lehet Slipknotot halkan hallgatni???  @:-) @:-) @:-)
Úgyhogy így járt!  @-o @-o @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 12. - 20:46:46
Válasz #2346
Nem elérhető

FirstLady


Amig írtam átcsengetett a szomszéd lakásból, egy Ír "úriember", hogy legyek oly kedves a zenét kissé halkabban élvezni!  :-\
De most őszintén, lehet Slipknotot halkan hallgatni???  @:-) @:-) @:-)
Úgyhogy így járt!  @-o @-o @-o

Lehet, hogy nem hallotta a gyurmát ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 12. - 21:05:08
Válasz #2347
Nem elérhető

Boresz


Amig írtam átcsengetett a szomszéd lakásból, egy Ír "úriember", hogy legyek oly kedves a zenét kissé halkabban élvezni!  :-\
De most őszintén, lehet Slipknotot halkan hallgatni???  @:-) @:-) @:-)
Úgyhogy így járt!  @-o @-o @-o

hehe
az nem lehet,hogy Balázs Pali-fan a manus? Esetleg Gyáőziké ?Nah azt is bezúzni a hamis kazikkal és cédékkel együtt,mármint magát a Győzit  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 12. - 21:08:30
Válasz #2348
Nem elérhető

endre66


De most őszintén, lehet Slipknotot halkan hallgatni???  @:-) @:-) @:-)

NEM!  @:-) @:-) @:-)        :-)!

2008. Június 13. - 11:39:16
Válasz #2349
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
JohnnyX! Most olvaslak a másik fórumon hogy edzőtermet akarsz váltani? Egyikkel sem jársz jobban szerintem. De ahogy jónak látod. Sok sikert neked!  :-)!

2008. Június 13. - 11:59:47
Válasz #2350
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Milyen másik fórumon?  ????...

2008. Június 13. - 14:43:50
Válasz #2351
Nem elérhető

Johnnyx


JohnnyX! Most olvaslak a másik fórumon hogy edzőtermet akarsz váltani? Egyikkel sem jársz jobban szerintem. De ahogy jónak látod. Sok sikert neked!  :-)!

Tegnap délután óta már nem aktuális a dolog.
Csak arról lett volna szó, hogy 23-ától 4 hetes szakmai gyakorlatom lesz és tegnapig úgy nézett ki, hogy tarján környékén egy kis informatikai cégnél fogok dolgozni. Úgy gondoltam, majd az ebédszünetben járok edzeni, ehhez viszont muszáj lett volna egy közeli edzőtermet találnom átmenetileg.
Viszont tegnap kiderült, hogy van egy sokkal jobb lehetőségem, ha minden jól megy egy nagy olajipari céghez fogok menni dolgozni Algyőre. Ezért maradok itt, csak sajnos késő délután-este felé fogok majd tudni edzeni  =/+'
Egyetek zabot!

2008. Június 13. - 14:48:39
Válasz #2352
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
JohnnyX! Most olvaslak a másik fórumon hogy edzőtermet akarsz váltani? Egyikkel sem jársz jobban szerintem. De ahogy jónak látod. Sok sikert neked!  :-)!

Tegnap délután óta már nem aktuális a dolog.
Csak arról lett volna szó, hogy 23-ától 4 hetes szakmai gyakorlatom lesz és tegnapig úgy nézett ki, hogy tarján környékén egy kis informatikai cégnél fogok dolgozni. Úgy gondoltam, majd az ebédszünetben járok edzeni, ehhez viszont muszáj lett volna egy közeli edzőtermet találnom átmenetileg.
Viszont tegnap kiderült, hogy van egy sokkal jobb lehetőségem, ha minden jól megy egy nagy olajipari céghez fogok menni dolgozni Algyőre. Ezért maradok itt, csak sajnos késő délután-este felé fogok majd tudni edzeni  =/+'

Ahan,már értem. Éppen kezdtem bepánikolni.  ;D

2008. Június 13. - 14:50:00
Válasz #2353
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Milyen másik fórumon?  ????...

Sok lehetőség nincs. Odaát.Tudod.  :-}

2008. Június 13. - 14:55:21
Válasz #2354
Nem elérhető

Johnnyx


JohnnyX! Most olvaslak a másik fórumon hogy edzőtermet akarsz váltani? Egyikkel sem jársz jobban szerintem. De ahogy jónak látod. Sok sikert neked!  :-)!

Tegnap délután óta már nem aktuális a dolog.
Csak arról lett volna szó, hogy 23-ától 4 hetes szakmai gyakorlatom lesz és tegnapig úgy nézett ki, hogy tarján környékén egy kis informatikai cégnél fogok dolgozni. Úgy gondoltam, majd az ebédszünetben járok edzeni, ehhez viszont muszáj lett volna egy közeli edzőtermet találnom átmenetileg.
Viszont tegnap kiderült, hogy van egy sokkal jobb lehetőségem, ha minden jól megy egy nagy olajipari céghez fogok menni dolgozni Algyőre. Ezért maradok itt, csak sajnos késő délután-este felé fogok majd tudni edzeni  =/+'

Ahan,már értem. Éppen kezdtem bepánikolni.  ;D

Ne aggódj, továbbra is ott leszek, hogy bosszancsalak a hülye kérdéseimmel  !+"% /:-)
Egyetek zabot!