2024. Október 01. - 21:24:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990098 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Június 08. - 12:17:32
Válasz #2250
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu voltál már a Plus-ba vagy Lidl-be ?


Aha, tegnap voltam, köszi a tippet! Bevásároltam zabból! Kiderült, hogy Plus van tőlünk kb. 5 percnyi sétálásra! Nekem meg vagy másfél hete nem volt zabom!!  !+"%

akkor most zabos lehecc  ;D

Az basszus!! Reggel fél 6kor nem nagyon csúszik még a szilárd, így inkább azt szoktam csinálni, hogy 100-130g zabot ledarálok, bele a turmixgépbe, fél liter víz vagy tojásfehérjelé + 2 adag protein, összeturmixolom...és ledöntöm! Ez a reggelim! Most nem ment ez másfél hétig...de már nyudogt vagyok!  ;)

2008. Június 08. - 12:20:07
Válasz #2251
Nem elérhető

tas


Balu voltál már a Plus-ba vagy Lidl-be ?


Aha, tegnap voltam, köszi a tippet! Bevásároltam zabból! Kiderült, hogy Plus van tőlünk kb. 5 percnyi sétálásra! Nekem meg vagy másfél hete nem volt zabom!!  !+"%

akkor most zabos lehecc  ;D

Az basszus!! Reggel fél 6kor nem nagyon csúszik még a szilárd, így inkább azt szoktam csinálni, hogy 100-130g zabot ledarálok, bele a turmixgépbe, fél liter víz vagy tojásfehérjelé + 2 adag protein, összeturmixolom...és ledöntöm! Ez a reggelim! Most nem ment ez másfél hétig...de már nyudogt vagyok!  ;)
nekem is hasonló :-oD
szoktam még bele őrölt fahéjat is rakni, jobb íze lesz, meg a fehéjba is vannak hasznos dolgok ?:-)

2008. Június 08. - 12:22:56
Válasz #2252
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu voltál már a Plus-ba vagy Lidl-be ?


Aha, tegnap voltam, köszi a tippet! Bevásároltam zabból! Kiderült, hogy Plus van tőlünk kb. 5 percnyi sétálásra! Nekem meg vagy másfél hete nem volt zabom!!  !+"%

akkor most zabos lehecc  ;D

Az basszus!! Reggel fél 6kor nem nagyon csúszik még a szilárd, így inkább azt szoktam csinálni, hogy 100-130g zabot ledarálok, bele a turmixgépbe, fél liter víz vagy tojásfehérjelé + 2 adag protein, összeturmixolom...és ledöntöm! Ez a reggelim! Most nem ment ez másfél hétig...de már nyudogt vagyok!  ;)
nekem is hasonló :-oD
szoktam még bele őrölt fahéjat is rakni, jobb íze lesz, meg a fehéjba is vannak hasznos dolgok ?:-)

Ha csokis ízesítésű a proteinem, akkor néha én is szoktam bele tenni a változatosság kedvéért! Meg szeretem is a fahéjjat! De most PinaColada-s...nem tudom menne-e hozzá a fahéj! De majd lehet kipróbálom...mi bajom lehet!

2008. Június 08. - 12:23:44
Válasz #2253

B1ll4

Vendég
Egy kis érdekesség Béla elmeroggyant állapotáról , most ugye 1 hét teljes szüneten vagyok , kellett is már mert napi 14-15 óra alvás megy :D . De esténként ahogy Steve-l is beszéltük az idegrendszerem picit megviccel , leírtam egy papírra Hétfő óta az álmaimat :

Hétfő : Bolti eladó , de raktáros nap volt és a zöldségek életre keltek harcolni kellett ellenük .
Kedd : Háborús övezet Tiszakécske barrikádokat gyártottam .
Szerda : Ismét Tiszakécske , minden utca jéggé vált , totál káosz az egész városban .
Csütörtök : Mintha egy marha nagy gigoló lennék , végig d*gtam az egész várost...
Péntek : 4 féle rákot diagnosztizáltak nálam a többi részére sajnos nem emlékszem .
Szombat : Korcsolyáztam egy befagyott tóban és miközbe néztem lefele befagyott családtagok arcképeit láttam , de csak röhögtem rajta .

Nah ez a színvonal , mostmár bebizonyosodott , hogy totál hülye vagyok :D .
B1ll4 ezekből az álmokból egyértelműen kiderül, hogy te egy doboz Anabolic Halo-ra vágysz és arra a döbbent reakciókra, amit azután fogsz tapasztalni, hogy elfogyasztasz pár adagot ebből a csodából.
Na figy: Tiszakécske a háborús övezet, ahol rengeteg az ellenség, és te egy igazi tömegpuszító fegyverré akarsz válni, de legalább mindenkinek szakadjon le az álla mikor meglát téged :-O ?:-/ :-/- :angry:
A befagyott Kécske nem fagyott be, csak te váltál egy élő jégheggyé, és mindenki menekül előled.
A fokozott szexuális aktivitás a megemelkedett tesztoszteronszint eredménye, ami az izomtömegeddel egyenes arányban növekszik.
A rákot a pincér hozta neked a zöldségekkel együtt, de te durván megbüntetted, mert most épp tömegelős kaját kellene enned.
A családtagjaid arca a döbbenettől fagyott le, hogy mekkora nagy állat lettél, de ezen te csak röhögsz.

Így már jobb?  8-} Akarsz beszélni róla? :-}

Bazzz , állat vagy :D :D :D . Erre nem is gondoltam , akkor most jöhetnek ki az 1 hónapja megivott anabolic halo nyomok rajtam :) . 1 hónap az nem igazán a gyors felszívódású cuccok közé sorolható :D . De aki sivatagi túrára megy annak ideális :D .

2008. Június 08. - 12:24:38
Válasz #2254

Torony

Vendég
nekem ez mínusz tojásfehérje, helyette egy negyed kiló túró, csak hogy valami lassabb fehérje is keringjen a belemben... Béla, te meg edzzé vagy szedj fel egy csajt, vagy mindkettő vagy nemtom ;D

2008. Június 08. - 12:24:57
Válasz #2255

B1ll4

Vendég
Torony lelövöm előre a poénod amit te az álmaimra írnál ! Idézem : "Béla hagyd abba a koxot !" :D :D :D Megelőztelek !  ))=/ ))=/ ))=/

Mégse sikerült megelőzni :D

2008. Június 08. - 12:49:30
Válasz #2256
Nem elérhető

FirstLady


Egy kis érdekesség Béla elmeroggyant állapotáról , most ugye 1 hét teljes szüneten vagyok , kellett is már mert napi 14-15 óra alvás megy :D . De esténként ahogy Steve-l is beszéltük az idegrendszerem picit megviccel , leírtam egy papírra Hétfő óta az álmaimat :

Hétfő : Bolti eladó , de raktáros nap volt és a zöldségek életre keltek harcolni kellett ellenük .
Kedd : Háborús övezet Tiszakécske barrikádokat gyártottam .
Szerda : Ismét Tiszakécske , minden utca jéggé vált , totál káosz az egész városban .
Csütörtök : Mintha egy marha nagy gigoló lennék , végig d*gtam az egész várost...
Péntek : 4 féle rákot diagnosztizáltak nálam a többi részére sajnos nem emlékszem .
Szombat : Korcsolyáztam egy befagyott tóban és miközbe néztem lefele befagyott családtagok arcképeit láttam , de csak röhögtem rajta .

Nah ez a színvonal , mostmár bebizonyosodott , hogy totál hülye vagyok :D .
B1ll4 ezekből az álmokból egyértelműen kiderül, hogy te egy doboz Anabolic Halo-ra vágysz és arra a döbbent reakciókra, amit azután fogsz tapasztalni, hogy elfogyasztasz pár adagot ebből a csodából.
Na figy: Tiszakécske a háborús övezet, ahol rengeteg az ellenség, és te egy igazi tömegpuszító fegyverré akarsz válni, de legalább mindenkinek szakadjon le az álla mikor meglát téged :-O ?:-/ :-/- :angry:
A befagyott Kécske nem fagyott be, csak te váltál egy élő jégheggyé, és mindenki menekül előled.
A fokozott szexuális aktivitás a megemelkedett tesztoszteronszint eredménye, ami az izomtömegeddel egyenes arányban növekszik.
A rákot a pincér hozta neked a zöldségekkel együtt, de te durván megbüntetted, mert most épp tömegelős kaját kellene enned.
A családtagjaid arca a döbbenettől fagyott le, hogy mekkora nagy állat lettél, de ezen te csak röhögsz.

Így már jobb?  8-} Akarsz beszélni róla? :-}

Bazzz , állat vagy :D :D :D . Erre nem is gondoltam , akkor most jöhetnek ki az 1 hónapja megivott anabolic halo nyomok rajtam :) . 1 hónap az nem igazán a gyors felszívódású cuccok közé sorolható :D . De aki sivatagi túrára megy annak ideális :D .
Sajna George megelőzöt... !+"% ;D ;D ;D ;D ;D
Szóval Bécó, akarsz beszélni róla?! Gyere a rendelőbe! 8-)
...ja bazz, itt nincs is rendelőőőőőőőm :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( ;D ;D ;D ;D




...mééééég @-o ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 08. - 12:55:56
Válasz #2257
Nem elérhető

Jordan


Egy kis érdekesség Béla elmeroggyant állapotáról , most ugye 1 hét teljes szüneten vagyok , kellett is már mert napi 14-15 óra alvás megy :D . De esténként ahogy Steve-l is beszéltük az idegrendszerem picit megviccel , leírtam egy papírra Hétfő óta az álmaimat :

Hétfő : Bolti eladó , de raktáros nap volt és a zöldségek életre keltek harcolni kellett ellenük .
Kedd : Háborús övezet Tiszakécske barrikádokat gyártottam .
Szerda : Ismét Tiszakécske , minden utca jéggé vált , totál káosz az egész városban .
Csütörtök : Mintha egy marha nagy gigoló lennék , végig d*gtam az egész várost...
Péntek : 4 féle rákot diagnosztizáltak nálam a többi részére sajnos nem emlékszem .
Szombat : Korcsolyáztam egy befagyott tóban és miközbe néztem lefele befagyott családtagok arcképeit láttam , de csak röhögtem rajta .

Nah ez a színvonal , mostmár bebizonyosodott , hogy totál hülye vagyok :D .

Húúúúúúúú de beteg itt valaki!!!  @-o @-o @-o
A zölségekkel harcolni???  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 08. - 12:57:23
Válasz #2258
Nem elérhető

FirstLady


Egy kis érdekesség Béla elmeroggyant állapotáról , most ugye 1 hét teljes szüneten vagyok , kellett is már mert napi 14-15 óra alvás megy :D . De esténként ahogy Steve-l is beszéltük az idegrendszerem picit megviccel , leírtam egy papírra Hétfő óta az álmaimat :

Hétfő : Bolti eladó , de raktáros nap volt és a zöldségek életre keltek harcolni kellett ellenük .
Kedd : Háborús övezet Tiszakécske barrikádokat gyártottam .
Szerda : Ismét Tiszakécske , minden utca jéggé vált , totál káosz az egész városban .
Csütörtök : Mintha egy marha nagy gigoló lennék , végig d*gtam az egész várost...
Péntek : 4 féle rákot diagnosztizáltak nálam a többi részére sajnos nem emlékszem .
Szombat : Korcsolyáztam egy befagyott tóban és miközbe néztem lefele befagyott családtagok arcképeit láttam , de csak röhögtem rajta .

Nah ez a színvonal , mostmár bebizonyosodott , hogy totál hülye vagyok :D .

Húúúúúúúú de beteg itt valaki!!!  @-o @-o @-o
Naugye, hogy szükség van a rendelőre?! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 08. - 13:01:38
Válasz #2259

B1ll4

Vendég
Neurológián a dokim , másik pszichiáter , Steve is megerősített benne , hogy ez idegi alapon van ez a játék , mert egész nap pörgök és mikor próbálnék pihenni akkor ilyen kis játékok jönnek elő a fejemből , vagy virtuális képeket látok , vagy álmodok ekkora állatságokat ... de Sleep MD-re szert teszek meg ZMA-ra is mostantól nem mehet ez így tovább , az őrületbe kerget néha ...

2008. Június 08. - 13:06:11
Válasz #2260
Nem elérhető

FirstLady


Neurológián a dokim , másik pszichiáter , Steve is megerősített benne , hogy ez idegi alapon van ez a játék , mert egész nap pörgök és mikor próbálnék pihenni akkor ilyen kis játékok jönnek elő a fejemből , vagy virtuális képeket látok , vagy álmodok ekkora állatságokat ... de Sleep MD-re szert teszek meg ZMA-ra is mostantól nem mehet ez így tovább , az őrületbe kerget néha ...
Egyébként könnyen megelőzhető ez, ne agyalj, és kevesebbet álmodozz 8-)
Amúgy lefekvés előtt számolj vissza fáradtságtól függően 100-tól vagy 40-től, és ha nullánál vagy, akkor utána gondolj arra, hogy "Nem fogok ma álmodni semmit, nyugodtan fogok aludni" ezeket ismételgesd párszor, elalvásig, és az önhipnózis segíteni fog :)

Van egy ismerősöm, aki főként a hangjából él, és ha elmegy a hangja, egyből ráparázik, hogy nem jön vissza neki, de ilyen önszuggesztióval már eljutott odáig, hogyha elmegy a hangja, vissza tudja hozni reggelre :) Szóval no para @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 08. - 13:07:48
Válasz #2261

B1ll4

Vendég
Tudod jól , hogy van ennek a durvább verziója is a kis "pajtásom" csak azt nem írom le , mert kiröhögne mindenki :D

2008. Június 08. - 13:08:47
Válasz #2262
Nem elérhető

FirstLady


Tudod jól , hogy van ennek a durvább verziója is a kis "pajtásom" csak azt nem írom le , mert kiröhögne mindenki :D
Tudom, arra is ezt ajánlottam, de ki se próbáltad ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 08. - 17:00:15
Válasz #2263
Nem elérhető

Boresz


van itt valaki?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 08. - 17:00:53
Válasz #2264
Nem elérhető

God Vazzeg