2024. Október 01. - 19:22:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990038 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Június 06. - 22:13:25
Válasz #2220
Nem elérhető

Joel


Azt nemhiszem,akkor kifog 2-3oránként kajálni?Hmm?
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Június 06. - 22:19:19
Válasz #2221
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Azt nemhiszem,akkor kifog 2-3oránként kajálni?Hmm?

Nyílván a szükséges dolgokat elvégzem!! (kaja, tusolás, pisi, kaki !+"%) Ja...meg zabpehelyért el kell mennem valamerre!! Nem tudja valaki, hogy a Duna Plaza környékén merre van Plus vagy Lidl?

2008. Június 06. - 22:22:01
Válasz #2222
Nem elérhető

Joel


Na csak azért ám!Ja a felsoroltak között a kaja a lefontosabb.A zuhanyzásbol nem lessz izom!! /7% :-O :-)(-:
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Június 06. - 22:23:39
Válasz #2223

B1ll4

Vendég
Sőttt az én anyám bevan már járatva a testépítő témára ha elaludnék valahol is tv előtt vagy valami 3 óránként felkelt és kajálok :D . Ez halál komoly !

Balu Duna Pláza környékén :

Budapest XIII     Üllői út. 379-381.     LIDL
Budapest XIII     Gyöngyösi s. 2. T.     Plus
Budapest XIII     Párkány u. 10.     Plus

2008. Június 06. - 22:25:58
Válasz #2224
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sőttt az én anyám bevan már járatva a testépítő témára ha elaludnék valahol is tv előtt vagy valami 3 óránként felkelt és kajálok :D . Ez halál komoly !

Balu Duna Pláza környékén :

Budapest XIII     Üllői út. 379-381.     LIDL
Budapest XIII     Gyöngyösi s. 2. T.     Plus
Budapest XIII     Párkány u. 10.     Plus

Ez +t érdemelt!! Köszi!!!

2008. Június 06. - 22:26:27
Válasz #2225
Nem elérhető

George


Sőttt az én anyám bevan már járatva a testépítő témára ha elaludnék valahol is tv előtt vagy valami 3 óránként felkelt és kajálok :D . Ez halál komoly !

Becsüld meg! Nem mindenkivel ilyen segítőkészek a szülei. A minap beszéltem egy 15 éves srác "aggódó anyukájával", aki közölte, hogyha az ő fia ilyen fehérjeporokat használna, akkor akár össze is csomagolhat és mehet otthonról.

2008. Június 06. - 22:28:04
Válasz #2226
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sőttt az én anyám bevan már járatva a testépítő témára ha elaludnék valahol is tv előtt vagy valami 3 óránként felkelt és kajálok :D . Ez halál komoly !

Becsüld meg! Nem mindenkivel ilyen segítőkészek a szülei. A minap beszéltem egy 15 éves srác "aggódó anyukájával", aki közölte, hogyha az ő fia ilyen fehérjeporokat használna, akkor akár össze is csomagolhat és mehet otthonról.

Ez a szomorú...

2008. Június 06. - 22:29:46
Válasz #2227
Nem elérhető

Boresz


Sőttt az én anyám bevan már járatva a testépítő témára ha elaludnék valahol is tv előtt vagy valami 3 óránként felkelt és kajálok :D . Ez halál komoly !

Balu Duna Pláza környékén :

Budapest XIII     Üllői út. 379-381.     LIDL
Budapest XIII     Gyöngyösi s. 2. T.     Plus
Budapest XIII     Párkány u. 10.     Plus
wehehe,csak nehogy a kedves anyuka menjen le helyetted a terembe ha kimarad valamelyik edzés  ;D

amúgy repect anyukának mert enyim is hasonló,csak éppen a kajában van nagyon napra készen
totál zabos ha ha nem tudja másnap mennyi kaját viszek magammal ,és nincs kiolvasztva a husi,délutánra a sütéshez
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 06. - 22:34:26
Válasz #2228

B1ll4

Vendég
Sőőőőt leszámítva , hogy bagózik mintha muszáj lenne  :-Đ :-Đ :-Đ . Reggel Tejben zabot nyomat és protein turmix megy hozzá , meg a szokásos kávé cigi de már ez is valami , abszolút zéró ideje nincs semmire , de délbe megrendeltetem neki egy kajakihordónál a párolt rizs+csirke+brokkoli kombinésönt azt is betolja az arcba hazajön akkor megy valami dzsuva neki , este megint 2 kanál fehérje . Jah és vitamin pakot nyomatja ezerrel és érdekes mód egészen jól érzi magát .... azért ilyenkor egy öntelt mosoly elhagyja a búrámat , hogy nézd már a kicsi hülye fia is tudott valami okosat az életbe neki mondani :D .Megkapom tőle minden hónapban a nem kicsi anyagi támogatást , sőt nyáron elvileg további segítségeket intéz ... mikor fociztam akkor is bárhova mentem focizni külföldre ment körbe a városban sponsorokat keresgélt , hogy támogassák a karrierjét a kölöknek...mindenkinek ilyen Anyát kívánok !!! 

2008. Június 06. - 22:59:50
Válasz #2229
Nem elérhető

FirstLady


Sőőőőt leszámítva , hogy bagózik mintha muszáj lenne  :-Đ :-Đ :-Đ . Reggel Tejben zabot nyomat és protein turmix megy hozzá , meg a szokásos kávé cigi de már ez is valami , abszolút zéró ideje nincs semmire , de délbe megrendeltetem neki egy kajakihordónál a párolt rizs+csirke+brokkoli kombinésönt azt is betolja az arcba hazajön akkor megy valami dzsuva neki , este megint 2 kanál fehérje . Jah és vitamin pakot nyomatja ezerrel és érdekes mód egészen jól érzi magát .... azért ilyenkor egy öntelt mosoly elhagyja a búrámat , hogy nézd már a kicsi hülye fia is tudott valami okosat az életbe neki mondani :D .Megkapom tőle minden hónapban a nem kicsi anyagi támogatást , sőt nyáron elvileg további segítségeket intéz ... mikor fociztam akkor is bárhova mentem focizni külföldre ment körbe a városban sponsorokat keresgélt , hogy támogassák a karrierjét a kölöknek...mindenkinek ilyen Anyát kívánok !!! 
Najóvan, bazz, de téged mindenki szeret :D
Az én anyám is rendszeresen kérdezgeti, hogy mi van veled :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 10:00:26
Válasz #2230
Nem elérhető

FirstLady


Hogy az EB-t megértsék a nők is:  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mi a les?

1. Akkor először is képzeld azt,hogy a Váci utcai Mango bolt felé tartunk
Te meg én(en kevesbbe lelkesen ), azzal a határozott szándékkal, hogy te behatolsz az ajtón
futballkapu) és vásárolsz (gólt érsz el) valami cuccot Magadnak!

2. Már nincs messze a zárás ideje, ezért Te (a csatár) nagyon sietsz, és
kicsit előrébb haladsz, mint én, mivel ilyenkor amúgy is képtelenség Veled
tartani az iramot.

3. Na most. A bolt előtt áll négy eladólány (védők), akik azért vannak ott, hogy megakadályozzák a vásárlók (csatárok) behatolását. Tegyük fel, hogy az áruház szabályzata azt írja elő, hogy az eladólányok vonalán csak pénztárcával(labda) tudsz áthatolni, úgy hogy érvényes legyen a vásárlási (gólszerzési) kísérleted.

4. Neked tehát az a feladatod, hogy mindenképp átvágj az eladólányok
sorfalán a bejárat felé és még az eladólányok sorfala előtt Nálad legyen a pénztárca.

5. Már át is jutottál sikeresen, de ekkor észreveszed, hogy nincs Nálad a
pénztárcád. E nélkül meg ugye nem lehetséges a vásárlás (gólszerzés).
Már rendületlenül törsz a bejárat felé, és hátrakiabálsz nekem, hogy dobjam oda Neked a pénztárcámat vagy a bankkártyámat (indítás), hogy sikeres legyen a vásárlás (gólt érhess el).

6. Én ezt megteszem, te elkapod, de az áruház szabályzata szerint ugye
(lásd a 3. pontban) ilyen esetben nem vásárolhatsz, hiszen az eladólányok sorfala és a bejárat között voltál már, amikor Hozzád került a pénztárca.

Ha a sorfal előtt kaptad volna el, akkor bemehettél volna és vehettél volna Magadnak néhány újabb felsőt, vagy nadrágot. Na ez a les.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 10:43:28
Válasz #2231
Nem elérhető

Jordan


Hátszépjóreggeltmindenkinek!!!

Főleg azoknak akik most térnek magukhoz a tegnapi nagy bulikból!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 07. - 13:08:12
Válasz #2232
Nem elérhető

fastor


Hogy az EB-t megértsék a nők is:  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mi a les?

1. Akkor először is képzeld azt,hogy a Váci utcai Mango bolt felé tartunk
Te meg én(en kevesbbe lelkesen ), azzal a határozott szándékkal, hogy te behatolsz az ajtón
futballkapu) és vásárolsz (gólt érsz el) valami cuccot Magadnak!

2. Már nincs messze a zárás ideje, ezért Te (a csatár) nagyon sietsz, és
kicsit előrébb haladsz, mint én, mivel ilyenkor amúgy is képtelenség Veled
tartani az iramot.

3. Na most. A bolt előtt áll négy eladólány (védők), akik azért vannak ott, hogy megakadályozzák a vásárlók (csatárok) behatolását. Tegyük fel, hogy az áruház szabályzata azt írja elő, hogy az eladólányok vonalán csak pénztárcával(labda) tudsz áthatolni, úgy hogy érvényes legyen a vásárlási (gólszerzési) kísérleted.

4. Neked tehát az a feladatod, hogy mindenképp átvágj az eladólányok
sorfalán a bejárat felé és még az eladólányok sorfala előtt Nálad legyen a pénztárca.

5. Már át is jutottál sikeresen, de ekkor észreveszed, hogy nincs Nálad a
pénztárcád. E nélkül meg ugye nem lehetséges a vásárlás (gólszerzés).
Már rendületlenül törsz a bejárat felé, és hátrakiabálsz nekem, hogy dobjam oda Neked a pénztárcámat vagy a bankkártyámat (indítás), hogy sikeres legyen a vásárlás (gólt érhess el).

6. Én ezt megteszem, te elkapod, de az áruház szabályzata szerint ugye
(lásd a 3. pontban) ilyen esetben nem vásárolhatsz, hiszen az eladólányok sorfala és a bejárat között voltál már, amikor Hozzád került a pénztárca.

Ha a sorfal előtt kaptad volna el, akkor bemehettél volna és vehettél volna Magadnak néhány újabb felsőt, vagy nadrágot. Na ez a les.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 :-O Łł= Łł= @-o :-):-)::
ez nagyon jó volt ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 07. - 16:44:29
Válasz #2233
Nem elérhető

FirstLady


Hogy az EB-t megértsék a nők is:  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mi a les?

1. Akkor először is képzeld azt,hogy a Váci utcai Mango bolt felé tartunk
Te meg én(en kevesbbe lelkesen ), azzal a határozott szándékkal, hogy te behatolsz az ajtón
futballkapu) és vásárolsz (gólt érsz el) valami cuccot Magadnak!

2. Már nincs messze a zárás ideje, ezért Te (a csatár) nagyon sietsz, és
kicsit előrébb haladsz, mint én, mivel ilyenkor amúgy is képtelenség Veled
tartani az iramot.

3. Na most. A bolt előtt áll négy eladólány (védők), akik azért vannak ott, hogy megakadályozzák a vásárlók (csatárok) behatolását. Tegyük fel, hogy az áruház szabályzata azt írja elő, hogy az eladólányok vonalán csak pénztárcával(labda) tudsz áthatolni, úgy hogy érvényes legyen a vásárlási (gólszerzési) kísérleted.

4. Neked tehát az a feladatod, hogy mindenképp átvágj az eladólányok
sorfalán a bejárat felé és még az eladólányok sorfala előtt Nálad legyen a pénztárca.

5. Már át is jutottál sikeresen, de ekkor észreveszed, hogy nincs Nálad a
pénztárcád. E nélkül meg ugye nem lehetséges a vásárlás (gólszerzés).
Már rendületlenül törsz a bejárat felé, és hátrakiabálsz nekem, hogy dobjam oda Neked a pénztárcámat vagy a bankkártyámat (indítás), hogy sikeres legyen a vásárlás (gólt érhess el).

6. Én ezt megteszem, te elkapod, de az áruház szabályzata szerint ugye
(lásd a 3. pontban) ilyen esetben nem vásárolhatsz, hiszen az eladólányok sorfala és a bejárat között voltál már, amikor Hozzád került a pénztárca.

Ha a sorfal előtt kaptad volna el, akkor bemehettél volna és vehettél volna Magadnak néhány újabb felsőt, vagy nadrágot. Na ez a les.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 :-O Łł= Łł= @-o :-):-)::
ez nagyon jó volt ;D
THX, kaptam, hogy terjesszem az igét ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 08. - 02:06:13
Válasz #2234

B1ll4

Vendég
Hát ez kész emberek ! Lenéztem tiszapartra egy nyaralóba , milyen party is van ... mindenki kelt feküdt de komolyan mondom hiányoztak az arcok majdnem mindenkit 1,5-2 hónapja nem láttam . Szóval van különbség részeg meg részeg között . De azért ilyenkor belül mindig jó érzés hogy én röhöghetek rajtuk és nem ők rajtam :) . Noh irány egy pár turmix.