2024. Október 01. - 19:34:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990057 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Június 06. - 00:37:17
Válasz #2205
Nem elérhető

God Vazzeg


Na elteszem magam reggelre, jóccakát kedves fórumtársak  {-)

2008. Június 06. - 00:41:28
Válasz #2206
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve épp edzés előtti pörgető vásárlása előtt állok , írhatnál picit bővebben nekem ide a Nutrex - Ignite-ről . Köszi előre is
Nos, nekem az Ignite jött be a legjobban. Jelenleg (még) nem használom, mert habár napi 3x edzek már most is, napi 1 Dren és 6 Hydroxycut elegendőnek bizonyul.

Próbáltam a Stimulant-ot ami nagyon bejött, de bizonyos mellékhatásai miatt nem szimpi, próbáltam a Hyperdrive-ot amiből "egy majdnem jó, kettő már nem jó" nekem.. ;D..viszont az Ignite-ből két szem pont elegendő pörgető és energizáló hatással lát el, 4-5 órán frankón érezhető és amikor kimegy a hatása az sem vészes (úgymond nem "lejövős" cucc, nekem legalábbis nem).

Enough information bro?

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 06. - 00:44:23
Válasz #2207

B1ll4

Vendég
Jaja thx , mondjuk ha téged 4-5 órára hazavág , akkor engem 24 órára munkába állít :D . Így kell ezt nálam számolni . De nem kellett sokat győzködni , szert teszek akkor rá , Nutrex termékeit amúgyis szeretem , ez a termék sem vizsgázhat rosszul úgy gondolom :) .


2008. Június 06. - 00:48:02
Válasz #2208
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jaja thx , mondjuk ha téged 4-5 órára hazavág , akkor engem 24 órára munkába állít :D . Így kell ezt nálam számolni . De nem kellett sokat győzködni , szert teszek akkor rá , Nutrex termékeit amúgyis szeretem , ez a termék sem vizsgázhat rosszul úgy gondolom :) .
Majd számolj be a tapasztalataidról! Kíváncsi vagyok, mert az "ismeretségi körünkben" még csak a Linda és én próbáluk... !+"% ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 06. - 00:52:59
Válasz #2209
Nem elérhető

fastor


Dehogy fogsz... azért szeretem a szóbeli tételeket , párbeszédeket , azt mondasz amit akarsz , hazudsz össze-vissza senkit nem érdekel , nyelvtanilag legyen viszonylag jó és kész . Menni fog ne izguljál !
magyarul nem tudok megszólalni pár témából nemhogy angolul !+"%
kedves tanárom persze váltig állította hogy ugyanazok a tételek vannak mint középen, ma meredtem rá hogy mégse :-p :-/-- :-/- :-Đ
ami jó lessz ;D
de már optimista vagyok ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 06. - 00:56:18
Válasz #2210
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor valamit nagyon rosszul csinálhatsz :D . Mondom én már ott meglepődtem mikor mondtad hogy 0 kardió , akkor én már nem is pedzegettem tovább a kérdést :)
0 kardió?!



Ezt nem értem... ::)


 ;D

Jaja, szerény céljaim eléréséhez eddig nem kellett kardióznom egyáltalán, de biztos öregszem most nagyobb célokat tűztem ki magam elé!
Javítva.

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 06. - 07:34:38
Válasz #2211
Nem elérhető

hopika


Vazze God!

Ne bazd fel az agyam!!!
Egy retek szobaiciklit-mágnesfékeset is-vehetsz már 15 papír környékén!Nem nagy kiadás és akkor kardiózol,amikor Te akarsz és nem vagy teremhez kötve.
Spec. én ezt elbasztam,mert én levittem a saját termembe,de most tervezem,hogy veszek egy másikat otthonra is.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 06. - 07:44:46
Válasz #2212
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor valamit nagyon rosszul csinálhatsz :D . Mondom én már ott meglepődtem mikor mondtad hogy 0 kardió , akkor én már nem is pedzegettem tovább a kérdést :)
0 kardió?!



Ezt nem értem... ::)


 ;D

Jaja, szerény céljaim eléréséhez eddig nem kellett kardióznom egyáltalán, de biztos öregszem most nagyobb célokat tűztem ki magam elé!
Javítva.

 :-}

 :-){ Odateszem magam, a zsír monnyon le!!  :-)->

2008. Június 06. - 15:38:12
Válasz #2213

B1ll4

Vendég
Indul holnap az EB ollé ollé  :-):-)::

2008. Június 06. - 15:40:10
Válasz #2214
Nem elérhető

mack


Indul holnap az EB ollé ollé  :-):-)::

alig várom....

2008. Június 06. - 18:13:42
Válasz #2215

Torony

Vendég
ja, én is nyitokmá egy pezsgőt, meg szórok konfettit vagy valami... bassza meg az összes labanc a kurvaannyát a schengeni határ ideiglenes visszaállításával...

2008. Június 06. - 18:57:58
Válasz #2216
Nem elérhető

Boresz


Vaze, már itt is az EB? Nagyon elszalad az év első része. De legalább lesz mivel tölteni a napot ha odakinn esik,és nem hülye sorozatokkal tömik az embert a szines dobozból a szoba közepéből.
Apropó sorozat, amit bevesz a gyomrom az ez: http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=7162643&i_where=1&i_where_tv=1 10 részes,de legalább valós alapra épül,kicsit színezve ahogyan a hálivudiak szokták,de élvezhető és ajánlom mindenkinek. Kellemes időtöltést,jah és dvd-n angol 5.1ben az igazi,mikor a szomszéd átjön és érdeklődik mit törtem össze a lakásban mert akkora a csatazaj  ;D.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 06. - 20:16:45
Válasz #2217
Nem elérhető

mack


ja, én is nyitokmá egy pezsgőt, meg szórok konfettit vagy valami... bassza meg az összes labanc a kurvaannyát a schengeni határ ideiglenes visszaállításával...

látom teis boldog vagy  ;D mongyuk te  ameló miatt....  :-)- émmá itt ülök hetek óta, bevannak tárazva a rekeszek meg bödönbe figyel a szotyi meg a tökmag. Asztán itt köpködöm szét az egészet a meccsek alatt...

2008. Június 06. - 21:43:33
Válasz #2218

B1ll4

Vendég
Jó reggelt mindenkinek ! Nah ebből így , hogy lesz este alvás ?  :-Đ :-Đ :-Đ 18-21:30-ig aludtam , gyönyörű.... Béla tapsold körbe magad legalább 10x  Łł=

2008. Június 06. - 22:04:56
Válasz #2219
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jó reggelt mindenkinek ! Nah ebből így , hogy lesz este alvás ?  :-Đ :-Đ :-Đ 18-21:30-ig aludtam , gyönyörű.... Béla tapsold körbe magad legalább 10x  Łł=

De jó neked Béla...én 21kor értem haza meloból...dög fáradt vagyok! De a szombat és vasárnap most szabad...átalszom a hétvégét!!!  @:-)