2024. Október 01. - 11:23:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989794 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Június 02. - 21:16:15
Válasz #2100
Nem elérhető

madinorbi


Az egy csillag a falusi sheriff az 5 csillag clint eastwood baszki szal én clint eastwood akarok lenni sürgősen  @-o @-o @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 02. - 21:19:14
Válasz #2101
Nem elérhető

FirstLady


Az aktivitásod jelzi , ha sokat írogatsz aktív vagy a fórumon megy felfele , ha inaktív lennél mittomén 2 hétig vagy több ideig visszamenne... vagy nem ?
Nálam is volt aktívabb?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
NAjó, ma összedőlt a ház majdnem... de nem lesz rendszer belőle @-o ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 02. - 21:20:52
Válasz #2102

B1ll4

Vendég
Mint a koncentrációs táborban , lehet ismeritek de ez idevág :D .

Állnak sorba éppen a zsidó emberkék SS katona meg nézi végig az embereket , egyszer csak megakad a tekintete egy kissrácon éppen egy kis tó szélén üldögél és kavicsot dobálgat , látja a katona , hogy óriási zsidó csillag van a bal mellén , oda is megy azonnyomban .

Katona : Hát te fiam miért nem vagy a sorban ?!?
Zsidó gyerek : Nem látom bazzeg ? Én vagyok itt a Sheriff !!!!

2008. Június 02. - 21:36:40
Válasz #2103
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ment a plussz a viccért!

Én nekem is vannak csillagocskáim! 8-)

2008. Június 02. - 21:51:43
Válasz #2104
Nem elérhető

moszad


Mik ezek a csillagok amúgy,a GTA-ban vagyunk vagy mi a fasz?  ;D  ;D  ;D

 ;D
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Június 02. - 21:55:45
Válasz #2105
Nem elérhető

Jordan


hogy a minőség a lényeg nem csak a mennyiség!    ;D  8-}

Nem szoktam hosszúakat írni mégis ott a fájvsztar......
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 02. - 22:03:08
Válasz #2106
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok csillagocskaaaaa!

 :-}

2008. Június 02. - 22:03:36
Válasz #2107
Nem elérhető

FirstLady


Valszeg attól függ a csillagozás, hogy amiket beírsz azok milyen hosszúságúak!   8-}  ::)
Firstlady hiába ír be 625 hozzászólást, ha szinte mindegyik hangyafaszni hosszúságú!   8-}
Szóval itt is úgy nézki, hogy a minőség a lényeg nem csak a mennyiség!    ;D  8-}
Egyébként had kérdezzem már meg, hogy mi ő, hogy még nincs 1hónapja  regisztrálva és már is több mint 6napot töltött a fórumon??!   ????...
Egy munkanélküli tesitanár aki ráér egész nap?    >:D  ;D  ;D
Azért mert valaki ír 3 képernyő lucskospinát egy postban nem hinném, hogy minőség és 3 csillagot érdemel... ))=/ Szóval biztos nem ez az oka.
Hogy mi vagyok én?! Semmi közöd hozzá ))=/ fogjuk rá, hogy munkanélküli tesitanár... ))=/
Mellesleg, aki számít, az tuggya  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MÓD: Azért mert én munkámból kifolyólag gép előtt vagyok egész nap, nem a malteroskanalat markolom, nem vagyok se jobb, se rosszabb ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 02. - 22:05:26
Válasz #2108
Nem elérhető

fastor


Valszeg attól függ a csillagozás, hogy amiket beírsz azok milyen hosszúságúak!   8-}  ::)
Firstlady hiába ír be 625 hozzászólást, ha szinte mindegyik hangyafaszni hosszúságú!   8-}
Szóval itt is úgy nézki, hogy a minőség a lényeg nem csak a mennyiség!    ;D  8-}
Egyébként had kérdezzem már meg, hogy mi ő, hogy még nincs 1hónapja  regisztrálva és már is több mint 6napot töltött a fórumon??!   ????...
Egy munkanélküli tesitanár aki ráér egész nap?    >:D  ;D  ;D
Azért mert valaki ír 3 képernyő lucskospinát egy postban nem hinném, hogy minőség és 3 csillagot érdemel... ))=/ Szóval biztos nem ez az oka.
Hogy mi vagyok én?! Semmi közöd hozzá ))=/ fogjuk rá, hogy munkanélküli tesitanár... ))=/
Mellesleg, aki számít, az tuggya  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MÓD: Azért mert én munkámból kifolyólag gép előtt vagyok egész nap, nem a malteroskanalat markolom, nem vagyok se jobb, se rosszabb ;D ;D ;D ;D
ö a FirstLADY és kész ;-oo-;
 :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 22:05:57
Válasz #2109
Nem elérhető

FirstLady


Valszeg attól függ a csillagozás, hogy amiket beírsz azok milyen hosszúságúak!   8-}  ::)
Firstlady hiába ír be 625 hozzászólást, ha szinte mindegyik hangyafaszni hosszúságú!   8-}
Szóval itt is úgy nézki, hogy a minőség a lényeg nem csak a mennyiség!    ;D  8-}
Egyébként had kérdezzem már meg, hogy mi ő, hogy még nincs 1hónapja  regisztrálva és már is több mint 6napot töltött a fórumon??!   ????...
Egy munkanélküli tesitanár aki ráér egész nap?    >:D  ;D  ;D
Azért mert valaki ír 3 képernyő lucskospinát egy postban nem hinném, hogy minőség és 3 csillagot érdemel... ))=/ Szóval biztos nem ez az oka.
Hogy mi vagyok én?! Semmi közöd hozzá ))=/ fogjuk rá, hogy munkanélküli tesitanár... ))=/
Mellesleg, aki számít, az tuggya  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MÓD: Azért mert én munkámból kifolyólag gép előtt vagyok egész nap, nem a malteroskanalat markolom, nem vagyok se jobb, se rosszabb ;D ;D ;D ;D
ö a FirstLADY és kész ;-oo-;
 :-/--

<3! :-* ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 02. - 22:24:35
Válasz #2110
Nem elérhető

FirstLady


Az... förszt...valamiben biztos...   Łł=    >:D   ;D  ;D  ;D  ::)
Ezek szerint az én postomat nem tudtad értelmezni, semmi baj, ha gondolod, priviben elmagyarázom >:D   ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nyugodtan lehet privit írni egyébként, ha van valami problémád kedves puncimester ( hahaha ;D ), nagyon szívesen elmondok mindent  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 02. - 22:25:23
Válasz #2111
Nem elérhető

fastor


Valszeg attól függ a csillagozás, hogy amiket beírsz azok milyen hosszúságúak!   8-}  ::)
Firstlady hiába ír be 625 hozzászólást, ha szinte mindegyik hangyafaszni hosszúságú!   8-}
Szóval itt is úgy nézki, hogy a minőség a lényeg nem csak a mennyiség!    ;D  8-}
Egyébként had kérdezzem már meg, hogy mi ő, hogy még nincs 1hónapja  regisztrálva és már is több mint 6napot töltött a fórumon??!   ????...
Egy munkanélküli tesitanár aki ráér egész nap?    >:D  ;D  ;D
Azért mert valaki ír 3 képernyő lucskospinát egy postban nem hinném, hogy minőség és 3 csillagot érdemel... ))=/ Szóval biztos nem ez az oka.
Hogy mi vagyok én?! Semmi közöd hozzá ))=/ fogjuk rá, hogy munkanélküli tesitanár... ))=/
Mellesleg, aki számít, az tuggya  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MÓD: Azért mert én munkámból kifolyólag gép előtt vagyok egész nap, nem a malteroskanalat markolom, nem vagyok se jobb, se rosszabb ;D ;D ;D ;D
ö a FirstLADY és kész ;-oo-;
 :-/--

<3! :-* ;D
{pirulósszmájli}
élöben behajtom a puszit >:D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 22:26:45
Válasz #2112
Nem elérhető

Cressler


hát szerintem meg a csillagok a regisztráció óta eltelt idő függvénye meg a hsz-ek számának
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 02. - 22:28:48
Válasz #2113
Nem elérhető

FirstLady


hát szerintem meg a csillagok a regisztráció óta eltelt idő függvénye meg a hsz-ek számának
szerintem is ez lehet az oka :-)!   :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 02. - 22:44:51
Válasz #2114

B1ll4

Vendég
fastor sztem ha Ladytől puszit akarsz akkor le kell térdelned :D , ami picit utána máshogy fog kinézni :)