2024. Október 01. - 09:24:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989743 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2008. Június 01. - 21:09:23
Válasz #2055
Nem elérhető

endre66


Álljon elő!   :-/-   különben...

2008. Június 01. - 21:10:08
Válasz #2056
Nem elérhető

madinorbi


Álljon elő!   :-/-   különben...
Mennyünk ki a rétre  @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 01. - 21:11:46
Válasz #2057
Nem elérhető

endre66


r.é.t.
rendkívül érdekes terület    !+"%

2008. Június 01. - 21:13:20
Válasz #2058
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
r.é.t.
rendkívül érdekes terület    !+"%

Endre...te igen pihent vagy a napokban!  @-o

2008. Június 01. - 21:14:42
Válasz #2059
Nem elérhető

madinorbi


r.é.t.
rendkívül érdekes terület    !+"%
áááá ez jó (+)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 01. - 21:16:15
Válasz #2060
Nem elérhető

endre66


Áhh, két szó: vizsgaidőszak, edzéshiány... :'( 

madinorbi: vissza is + /:-)

2008. Június 01. - 21:18:33
Válasz #2061
Nem elérhető

George


r.é.t.
rendkívül érdekes terület    !+"%

Endre...te igen pihent vagy a napokban!  @-o
Nem. Endre túlságosan feszült. Szegény Tündét is hogy leoltotta már pénteken: " Ne járassá má le a George előtt"  ;D
Endréről tudni kell, hogy rendkívül szerény, visszafogott, entellektüell fiatalember benyomását kelti a gyanútlan járókelőkben. Azonban a felszín alatt egy eszelős tömeggyilkos lapul, aki épp azon fantáziált, miközben szélesen rádmosolygott, hogy milyen módon vetne véget szánalmas kis életednek... :-/--

2008. Június 01. - 21:19:55
Válasz #2062
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mióta jelezte felém Endru hogy a MATESZ (nem a magyar testépítő szövestég)is megkereste (Magyar Természetjárók Szövetsége) hogy tesztelje le az új "What Can Dear" elnevezésű természetes antistressz kapszulájukat...na azóta ilyen az Endru.  ;D

2008. Június 01. - 21:19:55
Válasz #2063
Nem elérhető

endre66


Ez rágalom, nem igaz. :-[


Mondtam is, hogy nem tömeggyilkos, hanem bérgyilkos...

2008. Június 01. - 21:21:00
Válasz #2064
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
r.é.t.
rendkívül érdekes terület    !+"%

Endre...te igen pihent vagy a napokban!  @-o
Nem. Endre túlságosan feszült. Szegény Tündét is hogy leoltotta már pénteken: " Ne járassá má le a George előtt"  ;D
Endréről tudni kell, hogy rendkívül szerény, visszafogott, entellektüell fiatalember benyomását kelti a gyanútlan járókelőkben. Azonban a felszín alatt egy eszelős tömeggyilkos lapul, aki épp azon fantáziált, miközben szélesen rádmosolygott, hogy milyen módon vetne véget szánalmas kis életednek... :-/--

Akkor jól éreztem, hogy neki is kell mintákat adnom, amikor elvitte a tesztcsomagját! Most döbbentem rá, hogy veszélyben volt az életem!!  @-o Amúgy jössz holnap George?

2008. Június 01. - 21:21:44
Válasz #2065
Nem elérhető

George


Ez rágalom, nem igaz. :-[


Mondtam is, hogy nem tömeggyilkos, hanem bérgyilkos...
Endre ha nem megbízásra, pénzért ölsz, akkor csak sima tömeggyilkos maradsz!!! Addig ne is álmodj róla, hogy te bérgyilkos leszel ))=/

2008. Június 01. - 21:23:09
Válasz #2066
Nem elérhető

George


r.é.t.
rendkívül érdekes terület    !+"%

Endre...te igen pihent vagy a napokban!  @-o
Nem. Endre túlságosan feszült. Szegény Tündét is hogy leoltotta már pénteken: " Ne járassá má le a George előtt"  ;D
Endréről tudni kell, hogy rendkívül szerény, visszafogott, entellektüell fiatalember benyomását kelti a gyanútlan járókelőkben. Azonban a felszín alatt egy eszelős tömeggyilkos lapul, aki épp azon fantáziált, miközben szélesen rádmosolygott, hogy milyen módon vetne véget szánalmas kis életednek... :-/--

Akkor jól éreztem, hogy neki is kell mintákat adnom, amikor elvitte a tesztcsomagját! Most döbbentem rá, hogy veszélyben volt az életem!!  @-o Amúgy jössz holnap George?
A legjobban tetted, hogy megőrizted a nyugalmadat! Ilyenkor nem szabad bosszantani, mert még a szeretteidtől sem fogsz tudni elköszönni telefonon!
Amúgy megyek ;D

2008. Június 01. - 21:31:30
Válasz #2067
Nem elérhető

mack


nem értem hogy ez a minuszozás hog yfelhúz titeket....aki adta úgyse vallja be, csak akkor amikor "adtam egy plusszt neked". Engem nem is érdekel hogy mennyi van meg mennyi lesz mer most tuti hullani fog  ;D  8-) de ne is legyen kiváncsi senki szerintem...nem kurvára mindegy? A lényeg hogy jól érzi magát az ember és jól eldumál. Nem tetszhetek mindenkinek....senkisem egyforma...stbstb.  ))=/

2008. Június 01. - 21:42:49
Válasz #2068
Nem elérhető

endre66



Akkor jól éreztem, hogy neki is kell mintákat adnom, amikor elvitte a tesztcsomagját! Most döbbentem rá, hogy veszélyben volt az életem!! 
Téged az mentett meg, hogy fain zene ment a boltban, és hogy mégiscsak ajándékcsomagot mentem átvenni  :D  Bár a Dessertért még számolunk  :-/-(-:
 ;D

2008. Június 01. - 21:47:55
Válasz #2069
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Craig Titus és Kelly Ryan vádalku fejében beismerték bűnösségüket emberrablás, gyilkosság és gyújtogatás vádpontokban (2005-ös ügy).

Kelly 2-15 év közötti börtönbüntetésre számíthat (de lehet, hogy az előzetesben letöltött 2 és fél éven felül már nem is kap többet).

Craig 17-55 évre számíthat...


Ítélethirdetés július 18-án várható.



A teljes sztori itt (angol):

http://www.flexonline.com/craig_titus_kelly_ryan_melissa_james_murder_flex/news/453
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."