2024. Szeptember 30. - 23:38:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989340 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2008. Május 29. - 11:52:33
Válasz #1950
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
George ma hívta fel a figyelmem erre. A British Dragon két előljáróját felelősségre vonta a hatóság:

http://grg51.typepad.com/steroid_nation/2008/03/steroid-importe.html


2008. Május 29. - 11:59:44
Válasz #1951
Nem elérhető

FirstLady




Amúgy azt nem értem, hogy amíg most nem írtam semmit (este 11től kb. most 11-ig), kaptam vagy 6 mínuszt... :D :D :D

Hm...ezzel én is így voltam egy ideig ;D Rossz helyre írtál be :D És most te is áldozatul estél az "éjszaka sutyiban minuszt nyomkodó" júzernek.
Csak nem a rejszolással lehet ez is kapcsolatban?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 29. - 12:02:10
Válasz #1952
Nem elérhető

FirstLady



Lady ne foglalkozz velük csak járjon a pici ujjacskád a billentyűzeten év végére teleszel a legtöbbet író fórum tag  :-):-):: ;D
basszus, egyfolytában, télapónak olvaslak  !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
És mit nyer az, aki elnyeri ezt a címet?  ::) ;D ;D ;D ;D ;D

Nekem jól jönne egy új laptop, mert addigra elfogom használni róla a betűket @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 29. - 12:44:43
Válasz #1953
Nem elérhető

George




Amúgy azt nem értem, hogy amíg most nem írtam semmit (este 11től kb. most 11-ig), kaptam vagy 6 mínuszt... :D :D :D

Hm...ezzel én is így voltam egy ideig ;D Rossz helyre írtál be :D És most te is áldozatul estél az "éjszaka sutyiban minuszt nyomkodó" júzernek.
Csak nem a rejszolással lehet ez is kapcsolatban?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Talán éjjel valaki erre rejszol ::)

2008. Május 29. - 12:46:54
Válasz #1954
Nem elérhető

FirstLady




Amúgy azt nem értem, hogy amíg most nem írtam semmit (este 11től kb. most 11-ig), kaptam vagy 6 mínuszt... :D :D :D

Hm...ezzel én is így voltam egy ideig ;D Rossz helyre írtál be :D És most te is áldozatul estél az "éjszaka sutyiban minuszt nyomkodó" júzernek.
Csak nem a rejszolással lehet ez is kapcsolatban?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Talán éjjel valaki erre rejszol ::)
Nade ha rád is, meg rám is, akkor az valamelyikünkre nézve nem túl hízelgő !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 29. - 12:49:11
Válasz #1955
Nem elérhető

George




Amúgy azt nem értem, hogy amíg most nem írtam semmit (este 11től kb. most 11-ig), kaptam vagy 6 mínuszt... :D :D :D

Hm...ezzel én is így voltam egy ideig ;D Rossz helyre írtál be :D És most te is áldozatul estél az "éjszaka sutyiban minuszt nyomkodó" júzernek.
Csak nem a rejszolással lehet ez is kapcsolatban?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Talán éjjel valaki erre rejszol ::)
Nade ha rád is, meg rám is, akkor az valamelyikünkre nézve nem túl hízelgő !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Biszex...van ilyen. Manapság már ????... Mondhatni trendi....mint egy kiszedett szemöldök, távolba révedő tekintettel 8-)

2008. Május 29. - 12:52:47
Válasz #1956
Nem elérhető

FirstLady




Amúgy azt nem értem, hogy amíg most nem írtam semmit (este 11től kb. most 11-ig), kaptam vagy 6 mínuszt... :D :D :D

Hm...ezzel én is így voltam egy ideig ;D Rossz helyre írtál be :D És most te is áldozatul estél az "éjszaka sutyiban minuszt nyomkodó" júzernek.
Csak nem a rejszolással lehet ez is kapcsolatban?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Talán éjjel valaki erre rejszol ::)
Nade ha rád is, meg rám is, akkor az valamelyikünkre nézve nem túl hízelgő !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Biszex...van ilyen. Manapság már ????... Mondhatni trendi....mint egy kiszedett szemöldök, távolba révedő tekintettel 8-)
És a tükörredőlős fotozkodás :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 29. - 12:58:00
Válasz #1957
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét?  :o ;D
http://www.youtube.com/watch?v=zmzcKXsllWs

2008. Május 29. - 13:06:49
Válasz #1958
Nem elérhető

BrianB


Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét?  :o ;D
http://www.youtube.com/watch?v=zmzcKXsllWs
Áááááááá. Ez egyszer se pislogott! :o

2008. Május 29. - 13:12:32
Válasz #1959
Nem elérhető

Telipó



Lady ne foglalkozz velük csak járjon a pici ujjacskád a billentyűzeten év végére teleszel a legtöbbet író fórum tag  :-):-):: ;D
basszus, egyfolytában, télapónak olvaslak  !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D
És mit nyer az, aki elnyeri ezt a címet?  ::) ;D ;D ;D ;D ;D

Nekem jól jönne egy új laptop, mert addigra elfogom használni róla a betűket @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

A télapó nem én vagyok  :D hogy mit nyer az, aki elnyeri a címet szerintem Steve Namatot kellene megkérdezned De pszt én nem szóltam semmit.
Laptopot szerintem ne kérj,mert a végén még dupla ennyit  írsz ;)

2008. Május 29. - 14:25:29
Válasz #1960
Nem elérhető

Cressler


Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét?  :o ;D
http://www.youtube.com/watch?v=zmzcKXsllWs
van még mit gyakorolnia  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 29. - 15:01:22
Válasz #1961
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hogy lehet két darknight? :o ;D

2008. Május 29. - 15:02:44
Válasz #1962
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogy lehet két darknight? :o ;D

És hogy lehet a világon ennyi "dark"?  >:D  8)  ????...

2008. Május 29. - 15:07:12
Válasz #1963
Nem elérhető

darknight


Hogy lehet két darknight? :o ;D

És a 6. napon...

Klón-technológia, Producer, klón-technológia... 8)

Hamarosan átveszem az uralmat ezen Univerzum felett (is)... :-){

          >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 30. - 20:33:21
Válasz #1964
Nem elérhető

FirstLady


Nakérem, pörgessük meg ezt a mai napot, hátha meglesz a félmillió ebben a hónapban :-):-):: Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady