2024. Szeptember 30. - 21:21:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989256 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 28. - 15:12:36
Válasz #1905
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hey! Az az izmos srác mikor lesz a műsorban ;D?

Melyik műsorban? ;D ;)

2008. Május 28. - 15:21:17
Válasz #1906
Nem elérhető

George


Hey! Az az izmos srác mikor lesz a műsorban ;D?

Melyik műsorban? ;D ;)
Hát nem a Csellengőkre gondoltam @-o

2008. Május 28. - 15:25:19
Válasz #1907
Nem elérhető

FirstLady


azért készülj naptejjel a leskelődésre, mert UV-B riadó van, és 33 fokos átlaghőmérséklet...  8-) ;D Én ha tehetném, ki se tenném a lábam a lakásból... :)

Áááááááááááá!
Itt meg 14(!!!) fok van!  :-Đ :-Đ :-Đ
Pucsiban is majdnem fázok!  :-Đ :-Đ :-Đ

helyzetjelentés:
Ny-Dunántúl ,25 fok: itthon vagyok, a hajam belőve
kimentem a városba: ká urvára meleg van,de a hajam még mindig tart
2 óra a fő útcán: szarok mindenre,csak érjek már haza,mert úgy izzadok mint egy ló
nem fehér embernek való ez a meleg :-/-,vagy legalább a buszon lenne légkondi  :angry:
Naugye, mondtam, hogy céloztam rá, hogy mindegy, hogy a nőcik milyen ruhában vannak, mert úgyis azzal fogsz foglalkozni, hogy izzadsz, mint állat :D :D :D

Én is megjártam a magam útját, és isten áldja az embereket, akik ma nem parkoltak az andrássyúton, és hagytak nekem parkolóhelyet az árnyékban @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) Valamint köszönet az ezer évvel ezelőtt épített bérházak tervezőinek és kivitelezőinek, akik elintézték, hogy 18-20 fok legyen, bármilyen is az időjárás kint :-){ ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Jordan, te szibériába utaztál? @-o
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 15:26:26
Válasz #1908
Nem elérhető

FirstLady


láttatok már ilyet, hogy újonc is vagyok, meg master is? :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 15:32:08
Válasz #1909
Nem elérhető

fastor


láttatok már ilyet, hogy újonc is vagyok, meg master is? :D :D :D :D :D :D :D
mert alig bújtál ki a tojáshéjból máris rizsázol ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 28. - 16:10:32
Válasz #1910
Nem elérhető

FirstLady


láttatok már ilyet, hogy újonc is vagyok, meg master is? :D :D :D :D :D :D :D
mert alig bújtál ki a tojáshéjból máris rizsázol ;D

Jaaaa, akkor a tojáshéj szúrja a fenekemet írás közben, aszittemmá, hogy rizsszem maradt a széken ez előző kajálásból @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 16:25:42
Válasz #1911
Nem elérhető

fastor


láttatok már ilyet, hogy újonc is vagyok, meg master is? :D :D :D :D :D :D :D
mert alig bújtál ki a tojáshéjból máris rizsázol ;D

Jaaaa, akkor a tojáshéj szúrja a fenekemet írás közben, aszittemmá, hogy rizsszem maradt a széken ez előző kajálásból @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nembiztos o:)
várj megnézem :-)(-:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 28. - 16:31:31
Válasz #1912
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel postafiókja megtelt: 'jana'!

2008. Május 28. - 16:50:15
Válasz #1913
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Május 28. - 16:57:40
Válasz #1914
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mit szóltok hozzá hogy Jay Cutler jön az október 26.-ai IFBB Magyar Bajnokságra? Klink Zoltán say: Meg van a hivatalos szerződés meg minden.  8-)

2008. Május 28. - 17:00:08
Válasz #1915
Nem elérhető

George


Mit szóltok hozzá hogy Jay Cutler jön az október 26.-ai IFBB Magyar Bajnokságra? Klink Zoltán say: Meg van a hivatalos szerződés meg minden.  8-)
Elmegyünk azt jól lefotózzuk :D

2008. Május 28. - 17:04:11
Válasz #1916
Nem elérhető

fastor


Mit szóltok hozzá hogy Jay Cutler jön az október 26.-ai IFBB Magyar Bajnokságra? Klink Zoltán say: Meg van a hivatalos szerződés meg minden.  8-)
ha ö mondja úgy van  :-<
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 28. - 17:07:57
Válasz #1917
Nem elérhető

Jordan


Jordan, te szibériába utaztál? @-o


Majdnem!  ;D
De a legnagyobb poén az,
hogy az Írek az utcán szandálban, rövidben, a csajok topban járnak, közben meg rajtam kuncognak.  :-Đ
Jaaaj, annak már lehet melege a pulcsiban.  @-o
Közbe meg egy-egy szellőnél még össze is húzom magam.  :'(
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 28. - 17:17:11
Válasz #1918
Nem elérhető

fastor


Jordan, te szibériába utaztál? @-o


Majdnem!  ;D
De a legnagyobb poén az,
hogy az Írek az utcán szandálban, rövidben, a csajok topban járnak, közben meg rajtam kuncognak.  :-Đ
Jaaaj, annak már lehet melege a pulcsiban.  @-o
Közbe meg egy-egy szellőnél még össze is húzom magam.  :'(
nálunk ezt eljáccották a finn cserediák csajok mikor asszem márciusban vagy április elején kiültek fürdöruhában napozni a focipálya közepére...
mi meg hosszúnadrágban majd megfagytunk, de legalább jól néztek ki ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 28. - 18:33:50
Válasz #1919
Nem elérhető

FirstLady


láttatok már ilyet, hogy újonc is vagyok, meg master is? :D :D :D :D :D :D :D
mert alig bújtál ki a tojáshéjból máris rizsázol ;D

Jaaaa, akkor a tojáshéj szúrja a fenekemet írás közben, aszittemmá, hogy rizsszem maradt a széken ez előző kajálásból @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nembiztos o:)
várj megnézem :-)(-:
Csak szeretnéd ))=/

Jordan, én átérzem a helyzetet, onnan tudják a meteorológusok,  hogy meleg van, hogy én hajlandó vagyok pólóban mászkálni :D :D :D :D :D egyébként a családom is ehhez igazodik, ha én polóban vagoyk, akkor tudják, hogy már napozhatnak ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady