2024. Szeptember 30. - 07:26:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988875 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2008. Május 24. - 10:37:26
Válasz #1695
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kbalu írtam privit.  :-){ ;)

Ment is a válasz Uram!!

2008. Május 24. - 11:06:38
Válasz #1696

B1ll4

Vendég
Szintén Sztereó szituációban vagy kbalu :)

2008. Május 24. - 11:10:02
Válasz #1697
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szintén Sztereó szituációban vagy kbalu :)

Ment a válasz Neked is Billa! 

2008. Május 24. - 11:18:33
Válasz #1698
Nem elérhető

Cressler


ez a Szuperemberek nagyon jó  műsor volt  :-O
Még én is fennmaradtam, pedig nem szoktam, tényleg klafa volt! Főleg mikor az egyik pali nekirohant egy kinyotott kocsiajtónak, és azt letörte @-o...utána volt szó a szteroidokról is, azt is nézted Cressler? Megint ki volt hegyezve a badisokra, és pár meghökkentő szörnyűségre, de érdemes volt megnézni...
Amikor fejjel törte szét a téglát azt hittem lesz valami nagyon magas érték, közbe csak 14 lett azon igen meglepődtem, kíváncsi vagyok a bilincstépést hányan kezdik el gyakorolni  ;D

óóóó a 2 részről lemaradtam .... szerencsére május 30-án délután 2-től az elsőt 3-től a második részt is ismétlik
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 24. - 12:16:41
Válasz #1699
Nem elérhető

madinorbi


Egy hozzászólásom volt az utóbbi időben és kaptam érte 4 mínuszt szerintem ugyanattól az embertől, az egyetlentől aki esetleg besérült rajta, madinorbi ez mire jó???  ????... ????...  &5*
Figyelj már picim mi az hogy sérül nincsen valami tubarózsás harmatos lelkivilágom szal mi ez  &5*
Én min sérültem be szted amikor legfeljebb te sérthődtél meg mivel én kritizáltam picit elnézted az ok-okozati relációt  :-* :-* :-*
Azért nehogy kialakuljon valami súlyos komplexusod hogy nem áll fel a gyíkod vagy korai magömlessz nekem vagy travi leszel én is kaptam tegnap 5- t mégse rinyálok és főleg nem ilyen mutogatós farokarc módon írjál privit ha kínod van baba  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 24. - 12:24:24
Válasz #1700
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tisztelt fórumtagok...kezd olyan hangmenet megütni a diszkurzus ami már nem ide való.Kérlek benneteket ha bármi gondotok van azt ha Nektek sem probléma akkor intézzétek privátban.Két ember "nézeteltérése" nem hiszem tartozik harmadikra is.

Meg ezek szerintem nem komoly dolgok...úgyhogy skacok inkább  ;-oo-;

Köszönettel:Mod Sztereó  /:-) ;)

2008. Május 24. - 13:02:24
Válasz #1701
Nem elérhető

Dopamin


Ezt a szuperembereket nem lehet valahonnan letölteni vagy megtekinteni vhol a weben? mert én rajtam kívül álló okok (nincs geography) lemaradtam róla.
 ????... ????...

2008. Május 24. - 14:42:27
Válasz #1702
Nem elérhető

madinorbi


Tisztelt fórumtagok...kezd olyan hangmenet megütni a diszkurzus ami már nem ide való.Kérlek benneteket ha bármi gondotok van azt ha Nektek sem probléma akkor intézzétek privátban.Két ember "nézeteltérése" nem hiszem tartozik harmadikra is.

Meg ezek szerintem nem komoly dolgok...úgyhogy skacok inkább  ;-oo-;

Köszönettel:Mod Sztereó  /:-) ;)
Zsolt teljes mértékben igazad van más keretek között nem beszélnék így de nekem egy cseppet sem humoros szövegkörnyezetben ne küldjenek "kapd be" jelentéstartalmú illusztrálom  &5* karaktert ezt nemhogy sértőnek felháborítónak tartom a következő mi lesz "'anyázás" ? Elnézést minden más fórumtagtól akikből szintén ellentetszést váltottam ki. A trágárság nálam nem elfogadható humoros szövegkörnyezet nélkül !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 24. - 14:51:55
Válasz #1703
Nem elérhető

George


Tisztelt fórumtagok...kezd olyan hangmenet megütni a diszkurzus ami már nem ide való.Kérlek benneteket ha bármi gondotok van azt ha Nektek sem probléma akkor intézzétek privátban.Két ember "nézeteltérése" nem hiszem tartozik harmadikra is.

Meg ezek szerintem nem komoly dolgok...úgyhogy skacok inkább  ;-oo-;

Köszönettel:Mod Sztereó  /:-) ;)
Zsolt teljes mértékben igazad van más keretek között nem beszélnék így de nekem egy cseppet sem humoros szövegkörnyezetben ne küldjenek "kapd be" jelentéstartalmú illusztrálom  &5* karaktert ezt nemhogy sértőnek felháborítónak tartom a következő mi lesz "'anyázás" ? Elnézést minden más fórumtagtól akikből szintén ellentetszést váltottam ki. A trágárság nálam nem elfogadható humoros szövegkörnyezet nélkül !
Ebben teljesen egyetértek veled, előzménytől függetlenül.

2008. Május 24. - 15:19:04
Válasz #1704
Nem elérhető

bandus


Tisztelt fórumtagok...kezd olyan hangmenet megütni a diszkurzus ami már nem ide való.Kérlek benneteket ha bármi gondotok van azt ha Nektek sem probléma akkor intézzétek privátban.Két ember "nézeteltérése" nem hiszem tartozik harmadikra is.

Meg ezek szerintem nem komoly dolgok...úgyhogy skacok inkább  ;-oo-;

Köszönettel:Mod Sztereó  /:-) ;)
Zsolt teljes mértékben igazad van más keretek között nem beszélnék így de nekem egy cseppet sem humoros szövegkörnyezetben ne küldjenek "kapd be" jelentéstartalmú illusztrálom  &5* karaktert ezt nemhogy sértőnek felháborítónak tartom a következő mi lesz "'anyázás" ? Elnézést minden más fórumtagtól akikből szintén ellentetszést váltottam ki. A trágárság nálam nem elfogadható humoros szövegkörnyezet nélkül !
Ebben teljesen egyetértek veled, előzménytől függetlenül.
Ahogy én is.

Amúgy basszameg... már piacon is 1300ft egy kiló csirkemell :-\
Ha így emelik az árakat, előbbutóbb rosszabbul járnak, mert az embernek egyszerűen nem lesz pénze húst venni... azt már meg sem említem, hogy a spárban 1800-1900 ft..
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 24. - 15:22:05
Válasz #1705
Nem elérhető

tas


Tisztelt fórumtagok...kezd olyan hangmenet megütni a diszkurzus ami már nem ide való.Kérlek benneteket ha bármi gondotok van azt ha Nektek sem probléma akkor intézzétek privátban.Két ember "nézeteltérése" nem hiszem tartozik harmadikra is.

Meg ezek szerintem nem komoly dolgok...úgyhogy skacok inkább  ;-oo-;

Köszönettel:Mod Sztereó  /:-) ;)
Zsolt teljes mértékben igazad van más keretek között nem beszélnék így de nekem egy cseppet sem humoros szövegkörnyezetben ne küldjenek "kapd be" jelentéstartalmú illusztrálom  &5* karaktert ezt nemhogy sértőnek felháborítónak tartom a következő mi lesz "'anyázás" ? Elnézést minden más fórumtagtól akikből szintén ellentetszést váltottam ki. A trágárság nálam nem elfogadható humoros szövegkörnyezet nélkül !
Ebben teljesen egyetértek veled, előzménytől függetlenül.
Ahogy én is.

Amúgy basszameg... már piacon is 1300ft egy kiló csirkemell :-\
Ha így emelik az árakat, előbbutóbb rosszabbul járnak, mert az embernek egyszerűen nem lesz pénze húst venni... azt már meg sem említem, hogy a spárban 1800-1900 ft..

a sparba 1290  :o a pulykamellfilé, még 1 hétig. DE PSSZT

2008. Május 24. - 15:43:28
Válasz #1706
Nem elérhető

bandus




a sparba 1290  :o a pulykamellfilé, még 1 hétig. DE PSSZT
[/quote]
sparban mindig van valami akciós, most pont ez. néztem is tegnap, de akkor már ottvolt a kezemben a csirkemell :)
de ez a szomorú,hogy akciósan kerül ennyibe.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 24. - 15:55:21
Válasz #1707
Nem elérhető

tas




a sparba 1290  :o a pulykamellfilé, még 1 hétig. DE PSSZT
sparban mindig van valami akciós, most pont ez. néztem is tegnap, de akkor már ottvolt a kezemben a csirkemell :)
de ez a szomorú,hogy akciósan kerül ennyibe.
[/quote]

nem az a szomorú hogy ennyibe kerül hidd el, hanem az a szomorú hogy kevés a fizetés

2008. Május 24. - 15:58:17
Válasz #1708
Nem elérhető

bandus


Hát jó, ez relatív, ha csak 500 lenne a hús, akkor nem lenne annyira kevés egy 100k-s fizetés sem O0

(arra meg majd rájövök hogyan lehet normálisan csak egy részét idézni a szövegnek :) )
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 24. - 16:26:02
Válasz #1709
Nem elérhető

endre66


Kicsit vissza kellene olvasni madinorbi, hogy ki mit és milyen illusztrációval mondott, illetve, hogy azokat hogyan lehet értelmezni...Izomenő topikjából a 10. oldalról:

Steve Namat:
OK, akkor mostantól csak Seth, Endre és Brian fog tesztelni, mert ők értenek a testépítéshez és mérvadó a véleményük.

Senki más nem fog tesztelni!!! 

 ;D


madinorbi:
Mit jelent az hogy ÉRT ???   ????... ????... ????...
70 kiló atomszálkán ?
Brian ő persze all right !
.
.
.
Szal mit jelent ???

 
Seth:
Miért, ez se hangzott olyan rosszul!!   ;D ;D ;D  :-!!!

u.i.: héló, vagyok én 80 kiló is atomszálkán   :-*



Innen a mostani mondanivalóm:
Érdemes megnézni az ikonok használatát...
Én úgy látom itt 2 vicces, ironizáló hangulatú és mosolygó ikonokkal díszített hozzászólás áll egy kötekedő, "bekérdező"-vel szemben...Tehát ezek az előzmények. Három ember (Steve, madinorbi, Seth) diskurzusából egyet látok ellenségeskedőnek...Mellesleg Seth-et láttuk már elég jó fazonban versenyen és versenyen kívül is. (Magamról nem beszélek, én most is max 70 kiló lennék "atomszálkán", ezt nem is tettem szóvá.)

Én ezért madinorbira osztottam egy minuszt...