2024. Szeptember 30. - 01:15:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988717 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 15. - 22:59:47
Válasz #1605
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ne húzd fel magad (+)
A téglákat majd kiszűrjük 0o0o0
 ;)

2008. Május 15. - 23:01:25
Válasz #1606

Pain

Vendég
Nem dehogy!
Legalább érzem hogy valaki gondol rám!  ;)

2008. Május 15. - 23:19:10
Válasz #1607
Nem elérhető

FirstLady


Nem dehogy!
Legalább érzem hogy valaki gondol rám!  ;)

Jaj, neríjjámá ;) :D én tegnap kaptam vagy hármat, ma meg úgy, hogy még egy szót sem írtam egyet :D ez a művészet :D :D :D :D :D :D :D :D
azé kapsz egy plusz, lásd kivel van dógod :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 15. - 23:21:04
Válasz #1608
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
úgy pörög a fórum hogy csak na. Észrevettétek? Már nem is lehet követni mindent szinte Łł=
@:-) :-)! @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 15. - 23:22:52
Válasz #1609

Pain

Vendég
Nem dehogy!
Legalább érzem hogy valaki gondol rám!  ;)

Jaj, neríjjámá ;) :D én tegnap kaptam vagy hármat, ma meg úgy, hogy még egy szót sem írtam egyet :D ez a művészet :D :D :D :D :D :D :D :D
azé kapsz egy plusz, lásd kivel van dógod :D :D :D

Köszi, viszont!
Nem azért írtam amúgy hogy elárasszatok plusszokkal, csak gondoltam megemlítem a minusz gazdájának, hogy észrevettem.  :)
És elmondtam egy voodoo átkot a kényelme kedvéért!  >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

2008. Május 15. - 23:29:46
Válasz #1610
Nem elérhető

FirstLady


Nem dehogy!
Legalább érzem hogy valaki gondol rám!  ;)

Jaj, neríjjámá ;) :D én tegnap kaptam vagy hármat, ma meg úgy, hogy még egy szót sem írtam egyet :D ez a művészet :D :D :D :D :D :D :D :D
azé kapsz egy plusz, lásd kivel van dógod :D :D :D

Köszi, viszont!
Nem azért írtam amúgy hogy elárasszatok plusszokkal, csak gondoltam megemlítem a minusz gazdájának, hogy észrevettem.  :)
És elmondtam egy voodoo átkot a kényelme kedvéért!  >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Nemmi?! ))=/

Amúgy  a vuduról jut eszembe egy kis történet, étteremben ülünk sokakkal, mikoris jön a süketnémaplussizé árus, elém rak egy szép rózsaszín kis állatot (csakazérse mondom ki, hogy milyen, segítségül annyit, hogy kicsi bojtos farka van), vicceskedvű drágám azonnal megveszi nekem, hogy kicsiny tapadókorongjával tapasszam a kocsimba. Én szófogadó kislány lévén kiraktam, csakhogy átszúrkáltam "szegénykét" 2 pici műanyag karddal...  o:)
Telik múlik az idő, ismerősök fuvarozása, erre egy kissé ittas hang a hátsóülésről megszólal:
- ez valami vuduállat?  Fájhat neki a feje meg a nyaka kicsit...  >:D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 19. - 20:11:01
Válasz #1611
Nem elérhető

God Vazzeg


"kiskar" fórumtársnak üzenem hogy nagyon jó a neve  Łł=

2008. Május 20. - 20:00:49
Válasz #1612
Nem elérhető

FirstLady


Kedves mindenki! :D
Nem kell valakinek egy 60 l-es akvárium felszerelésekkel ajándékba? Terráriumnak is jó :)

Megölte az aranyhalat az algaevő (!) úgyhogy most már nem veszek halat bele...  ˝=/

(Ha nem kell senkinek, kidobom... Szóval tessék jelentkezni, szívesebben adnám ajándékba, mint dobnám kukába...)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 20:12:46
Válasz #1613
Nem elérhető

madinorbi


11 kor érkezett meg a dessert szállítmányom 3 doboz de már vagy 14 kanál lecsúszott ezek mocskos finomak a barátnőm már eldugta őket  ;D ;D ;D
asszonta kicsit telhetetlen vagyok  ::) ::) ::)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 20:14:37
Válasz #1614
Nem elérhető

FirstLady


Köszi mindenkinek, aki írt, úgy néz ki, csak "elkel a kicsike" :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 20:16:16
Válasz #1615
Nem elérhető

madinorbi


Jajj lady te milyen jótékony vagy  <3!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 20:22:49
Válasz #1616
Nem elérhető

FirstLady


Jajj lady te milyen jótékony vagy  <3!

Ó, én nagyon :D
Tényleg és még nem is mondtam, hogy halkajákat is adok hozzá :D :D :D :D :D :D :D Apropó, aki elviszi, annak csak a kövekre, növényekre, halakra és ha akarja háttérre kell költenie :)

De most tényleg, mit csináltam volna?! Jó, nem olcsók ezek a szarok újonnan, nem is értem, minek költöttem rá annó annyit  ::) ja, mer akcijósvót a fressnapfba (asszem valami 10 ezerrel volt olcsóbb, mint amúgy)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D szóval kb. 30 ezeré vettem 3 éve... nem ér valami sokat most már, aki pénzt költene rá, nem használtat venne, gondolom... most micsináltam vóna, eladom 5 ezeré?! :D :D :D :D :D napersze... :) Szóval marad a ajándékba :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 20:25:45
Válasz #1617
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 20:27:49
Válasz #1618
Nem elérhető

FirstLady


Senkitöbbet harmadszor!  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 22:18:49
Válasz #1619
Nem elérhető

Cressler


Fuh, hogy beindult a fórum.. Elég a statisztikát nézni, de ma este szinte minden egyes refreshre 2-3-4 új üzenet jelent meg.  ;D
akciós az anadrox pörög tőle mindenki  ;D :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!