2024. Szeptember 29. - 17:30:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988538 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Május 09. - 22:39:31
Válasz #1485
Nem elérhető

L


Kínai csirkeüzem!!! :-}


Esküszöm vegetáriánus leszek!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 09. - 22:41:57
Válasz #1486
Nem elérhető

Cressler


Kínai csirkeüzem!!! :-}


Esküszöm vegetáriánus leszek!
vagy lehetsz csirketenyésztő is vágóhíddal együtt
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 10. - 08:47:35
Válasz #1487
Nem elérhető

Cressler


éccakai termés -2 khm ezek  a negatív baglyok  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 10. - 11:44:46
Válasz #1488
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Undormány!

Remélem a magyar csirkeüzemek nagyságrendekkel kultúráltabak.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 10. - 11:46:20
Válasz #1489
Nem elérhető

bandus


Sziasztok srácok!
Kell nekem egy reklámszociológia nevű tárgyhoz egy 10 oldalas dolgozatot készítenem, és úgy gondoltam a testépítést igyekszem ebből a szempontból bemutatni, azon belül is főleg a tápkiegeket. Erről szeretnék feltenni pár rövid kérdést, tudnátok-e páran válaszolni rá? ?:-/
Előre is köszönöm, és íme a kérdések:
1., Van-e kedvenc, jól bevált táplálékkiegészítő márkád, és ha igen, akkor miért pont ez?
2., Mi tud mégis rávenni arra, hogy másik gyártótól próbálj ki egy terméket?
3., Mennyire veszed figyelembe, milyen hatással vannak rád a táplálékkiegészítők hangzatos, óriási izmokat ígérő hirdetései?
4., Számít-e nálad a külcsín, egy termék csomagolása?
5., Melyik kiegészítő csomagolását tartod a legszebbnek, legvonzóbbnak?

Köszönöm mégegyszer mindenkinek aki válaszol, remélem ezzel nem süllyedek az orvosiegyetemes csaj szintjére a szemetekben ;D nem is volt pofám ilyesminek küln topikot nyitni.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 10. - 12:04:11
Válasz #1490
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok srácok!
Kell nekem egy reklámszociológia nevű tárgyhoz egy 10 oldalas dolgozatot készítenem, és úgy gondoltam a testépítést igyekszem ebből a szempontból bemutatni, azon belül is főleg a tápkiegeket. Erről szeretnék feltenni pár rövid kérdést, tudnátok-e páran válaszolni rá? ?:-/
Előre is köszönöm, és íme a kérdések:
1., Van-e kedvenc, jól bevált táplálékkiegészítő márkád, és ha igen, akkor miért pont ez?
2., Mi tud mégis rávenni arra, hogy másik gyártótól próbálj ki egy terméket?
3., Mennyire veszed figyelembe, milyen hatással vannak rád a táplálékkiegészítők hangzatos, óriási izmokat ígérő hirdetései?
4., Számít-e nálad a külcsín, egy termék csomagolása?
5., Melyik kiegészítő csomagolását tartod a legszebbnek, legvonzóbbnak?

Köszönöm mégegyszer mindenkinek aki válaszol, remélem ezzel nem süllyedek az orvosiegyetemes csaj szintjére a szemetekben ;D nem is volt pofám ilyesminek küln topikot nyitni.

Szia Bandus

1. nincs kedvenc márkám, mindig azt fogyasztom amit sokan sztárolnak, sok légy nem tévedhet alapon :D Mostanában amiben nem csalódtam az a Dymatize márka, de ez lényegtelen a dolgozat szempontjából.
2. engem a mások véleménye tud rávenni termékek kipróbálására, mondjuk van több dolog amit parasztvakításnak tartok, de ez az én maradiságom biztos ;D
3. egyáltalán nem érdekel mit írnak egy termékről, a hatóanyaga érdekel, és az ára. (Értsd: a pénzemért minnél többet kapjak, és működjön a termék)
4. nem számít a csomagolása, anno sima nejlonzacsiba kaptam a fehérjét, attól is nőttem, no para  8-)
5. miután nem érdekel a csomagolás, ezért erről nem tudok írni, nekem fontosabb a praktikusság, hogy a fehérje könnyen kiszedhető legyen a dobozból, vagy a kapszula könnyen kipattintható legyen a levélből.

Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, remélem segítettem valamennyit  ;-oo-;

Üdv
Vazzeg

2008. Május 10. - 12:23:49
Válasz #1491
Nem elérhető

bandus


Köszönöm God :-){ ;-oo-;
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 11. - 14:31:10
Válasz #1492
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Majd ha lesz fórumtali (és nem olyan messze), bárki láthat, ha megtalálja a tömegben a legkisebbet :D :D :D :D :D :D
Miért, lesz fórumtali? Mikor, hol?  :-OO

Pisti...Szeghalom...tudod a verseny után az Alma Mater étterem. Tudod beszéltük hogy majd te is szemináriumolsz. Én leszek az ajtónálló és 5000 a beugró.  ;D
Hűűű, ez nekem kiment a fejemből. Igaz, úgy tudom amúgy is megyek Szeghalomra a Fitness 2000 révén és ha minden igaz fel is lépek, csak még nem találtam zenét a kűrömhöz (ami nincs is).  ;D

Akkor majd találkozunk! Viszem Lindát is!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 11. - 14:41:00
Válasz #1493
Nem elérhető

God Vazzeg


Majd ha lesz fórumtali (és nem olyan messze), bárki láthat, ha megtalálja a tömegben a legkisebbet :D :D :D :D :D :D
Miért, lesz fórumtali? Mikor, hol?  :-OO

Pisti...Szeghalom...tudod a verseny után az Alma Mater étterem. Tudod beszéltük hogy majd te is szemináriumolsz. Én leszek az ajtónálló és 5000 a beugró.  ;D
Hűűű, ez nekem kiment a fejemből. Igaz, úgy tudom amúgy is megyek Szeghalomra a Fitness 2000 révén és ha minden igaz fel is lépek, csak még nem találtam zenét a kűrömhöz (ami nincs is).  ;D

Akkor majd találkozunk! Viszem Lindát is!

 @:-)

Próbálok én is ott lenni, mint szurkoló  o:)  @:-)

2008. Május 11. - 15:34:39
Válasz #1494

B1ll4

Vendég
Valaki tud tippet adni , hol lehet hűtőtáskát venni , nem a nagy műanyagra gondolok hanem norm táska de mégis hűt :) . Ez a megfogalmazás azért üt  o:)

2008. Május 11. - 15:38:55
Válasz #1495
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nálunk a lidibe van most..de műjanyag.

2008. Május 11. - 16:30:02
Válasz #1496
Nem elérhető

FirstLady


Itt is ott is. Megnézzük hányan mrnek eljönni.  >:D ;D

Szóval a nem szeghalmi tali mikor-hol lesz?  :)

5000 a beugró... érvényes rá a Ronnie Coleman-es stagepass?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 16:41:53
Válasz #1497
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Victor Martinezes lesz.  ;) Akkor elmondom a lehetőségeket ami idáig van mint őszi verenyhelyszín:

Fitparádé Debrecen Október 11-12   @:-)
Bodysport Kupa Október 18

Hmmm?

2008. Május 11. - 16:50:19
Válasz #1498
Nem elérhető

FirstLady


Victor Martinezes lesz.  ;) Akkor elmondom a lehetőségeket ami idáig van mint őszi verenyhelyszín:

Fitparádé Debrecen Október 11-12   @:-)
Bodysport Kupa Október 18

Hmmm?
Rendben mindkettő! (Billa, ha van kedved, szállás, és KAJÁK biztosítva lehetnek -mindkét rendezvényre- 8-) )

Csak olyan soká leszneeeek :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Kellene egy olyan, hogy valami Bp-i szeminárium, vagy valami, és utána egy nagyzabálás vagy mittom  ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 16:59:35
Válasz #1499

B1ll4

Vendég
Én gondolatomba megfordult egy olyan , hogy nyáron 1-2 napra egy tiszaparti fürdőzés flashelős , nyaralókba alvós grillezős , beszélgetős , nyársalós partyt összelehetne hozni . Mármint az én kis városkámról beszélek Tiszakécskéről . Anyámmal összetudnám hozni a nyaraló kérdést . Kérdés mennyi ember lenne vevő rá...