2024. Szeptember 29. - 11:25:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988342 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Április 30. - 01:54:02
Válasz #1365
Nem elérhető

madinorbi


Nem ajnározni szeretnék csak meg kell hogy osszam örömömet mert jelenleg azt hiszem magamról hogy erősfijju vagyok csúcsot guggoltam ma 200 kg hehe. A combjaim szarrá égtek fáj mindenem rakkenroll.
  :-)! akkor már ezt a mérföldkövet átlépted így  a következő  a 300 úgyhogy húzzzzz bele  8) :-}
Sok hyperdrol-t kell még addig beszednem !  ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 01. - 13:03:02
Válasz #1366
Nem elérhető

pókerarc


Hello!
Valaki meg tudja nekem biztosra mondani,hogy repülőn a fedélzetre felvihetek mobil és laptop tartozékokat(kábelek,töltők) vagy azt is elvehetik,nehogy megfojtsam vele a pilótát? !+"%

2008. Május 01. - 13:19:57
Válasz #1367
Nem elérhető

George


Hello!
Valaki meg tudja nekem biztosra mondani,hogy repülőn a fedélzetre felvihetek mobil és laptop tartozékokat(kábelek,töltők) vagy azt is elvehetik,nehogy megfojtsam vele a pilótát? !+"%
Viheted. A laptopot kell kivenni és külön megnézik.

2008. Május 01. - 13:24:28
Válasz #1368
Nem elérhető

pókerarc


Ezt a linket én is olvastam,de annyira nekem nem egyértelmű.A másik meg az,hogy állítólag légitársaságonként is változó és én nem Malévval megyek.Na mind1.Köszi a segítséget(George-nak is).Ja és gratula a nyereményedhez Jana ;D

2008. Május 01. - 13:32:48
Válasz #1369
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
jana nyert valamit?! :D

2008. Május 01. - 14:20:35
Válasz #1370
Nem elérhető

George


Ezt a linket én is olvastam,de annyira nekem nem egyértelmű.A másik meg az,hogy állítólag légitársaságonként is változó és én nem Malévval megyek.Na mind1.Köszi a segítséget(George-nak is).Ja és gratula a nyereményedhez Jana ;D

Ha jól tudom, akkor egységes nemzetközi szabályok vannak a repüléssel kapcsolatban, a társaságoknak ebbe nem sok beleszólása van, az ellenőrzést a reptérbiztonsági személyzet, illetve az illetékes hatóságok végzik. De mindenről teljesen egyértelmű tájékoztatást fogsz kapni a reptéren, ha addig nem lesz világos. Hogy egy kicsit megnyugodj: hazafelé Angliából a kézipoggyászban felvittünk a gépre: laptop, töltő, telefon, szendvics, egy tubus kézkrém(pedig ezt nem lehetne) meg egy csomó marhaság, ami belefért a 10 kilóba. Ha másképp nem megy, akkor nyomd így:
http://www.youtube.com/watch?v=oUa_zQjO5kU

2008. Május 01. - 14:26:07
Válasz #1371
Nem elérhető

Jordan


Hello!
Valaki meg tudja nekem biztosra mondani,hogy repülőn a fedélzetre felvihetek mobil és laptop tartozékokat(kábelek,töltők) vagy azt is elvehetik,nehogy megfojtsam vele a pilótát? !+"%

Igen, annyi hogy kikapcsolva.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 01. - 18:47:59
Válasz #1372
Nem elérhető

pókerarc


jana nyert valamit?! :D

Ha jól tudom,egy súlyzózós műsorból nyert valami port. ;D !+"% Csak nehogy megkeressen a wada @-o &5* :-p

2008. Május 01. - 18:54:41
Válasz #1373
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
jana nyert valamit?! :D

Ha jól tudom,egy súlyzózós műsorból nyert valami port. ;D !+"% Csak nehogy megkeressen a wada @-o &5* :-p

Valami rémlik már, küldtem megfejtést, de nem nyertem! !+"% :D

2008. Május 01. - 20:52:47
Válasz #1374
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
FIGYELEM!!!

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. 
Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

A Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca sarok után következő első lámpasor
Ferenc krt. - Üllői út sarok
Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)
Attila utca - Alagút sarok
Hegyalja út - Jagelló út sarok
Fehérvári úti piacnál
Budafoki út
Mártírok útja - Bimbó utca sarok
Moszkva tér
Kőbányai út (Egészségháznál)
Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.
Szentendrei út felüljáró + minden lámpasor
Csillaghegyi elágazásig
Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor
Szamuely utca - Petofi híd felhajtónál

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen  (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet. A sebességmérő műszer három fotót készít és rögzít a kereszteződésben.


2008. Május 01. - 23:00:50
Válasz #1375
Nem elérhető

pókerarc


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-

2008. Május 01. - 23:02:07
Válasz #1376
Nem elérhető

L


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-

Na akkor kapsz egy pluszt KarmaKirály!   ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 01. - 23:07:03
Válasz #1377
Nem elérhető

pókerarc


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-

Na akkor kapsz egy pluszt KarmaKirály!   ;D

Köszönöm a megtisztelő jelzőt ;D Én is tapsolok egyet ::)

2008. Május 01. - 23:08:26
Válasz #1378
Nem elérhető

George


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-
Semmi rosszat nem írtál, Producernek is szaporodik tegnap este óta, ma én is inaktív voltam, kaptam én is kettőt minuszt ;D Hiába...lekerült a kutyáról a szájkosár, és most tiszta nyál lesz mindenki.

2008. Május 01. - 23:11:25
Válasz #1379
Nem elérhető

Jordan


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-

Ez olyasmi mint a szűzlányoknál. Az első mindig fáj, de utánna mindig élvezni fogod! ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)