2024. Szeptember 29. - 09:21:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988248 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2008. Április 21. - 21:19:25
Válasz #1290
Nem elérhető

sasa


Ez a Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaa én lennék?

2008. Április 21. - 21:30:30
Válasz #1291
Nem elérhető

L


Cressler szójjá' hozzá valamihez kettőt, és Master vagy...asszem ::)
yupííí  ;D  :-OO

Üdv a klubban Cressler! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 21. - 21:57:00
Válasz #1292
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezmiez??  --)

2008. Április 21. - 21:59:10
Válasz #1293
Nem elérhető

madinorbi


Ezmiez??  --)
Nincs mese jedi lettél most már végleg
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 21. - 22:01:05
Válasz #1294
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezmiez??  --)
Nincs mese jedi lettél most már végleg

És még póló mindig nem jár  ˝=/

2008. Április 21. - 22:06:05
Válasz #1295
Nem elérhető

parrre


Ezmiez??  --)

Hát leet hogy 1300 de az is leet hogy nem annyi ...  :-}    ;D

2008. Április 21. - 22:23:35
Válasz #1296
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem csak elírás és nem sok leet,hanem sok lett a hozzászólás.Nem bírta a rendszer összeszámolni  ;D

2008. Április 22. - 22:23:09
Válasz #1297
Nem elérhető

Kővári Tamás


Napi sztori  ˝=/   általános orvosi vizsgálat a sulinkban yee lehet lógni egy óráról  ;D bemegyek a "rendelőbe" köszönök stb.  leűlök és kérdezi az orvos asszisztense hogy hívnak?Kővári Tamás sportolsz? erre az orvos majdnem leüvölti a fejét, hogy nem látod biztos gyurni jár.. első kérdése nem az, hogy mióta jársz vagy, hogy mért kezdtem el..dehogyis...hát átlag ember..szóval egyből biztos szedsz valamit?! ilyen fehérje meg protein porokat..   mondtam igen szedek .. az "egészégtelen hagyjam abba attól ilyen műizmaid lesznek" és mutogat a karomra...jó mosolygok rajta   közben elkezdi mérni a vérnyomásomat még ugyahogy nyugodt vagyok  közben mondogatja, hogy  "olyan leszel mint az a Silvester Stallone az is beteg most" meg hogy ez már rendellenes elkezdi emelgetni a kezét és kérdezi, hogy tudok e ezekkel rendesen mozogni..mintha valami daganat lenne..eszem megáll  ˝=/ nah hát eléggé felkavartak ezek az események szóval 3szorra se jelzett semmit a vérnyomásmérő  >:D  várnom kellett kb 2 percet utána érdekes teljesen jó volt a vérnyomásom előtte meg ugyebár azt is mondta, hogy nem jó ez a vérnyomásodra..  ::)  nah mind1, szóval ne gyurjatok ne igyatok fehérjét meg semmilyen porokat és akkor ugy fogtok kinézni mint ez az orvos, azt nem tudom, hogy hogy bírta el a szék, majdnem lefolyt róla  :-O De ő a példamutató,és az átlagos szóval ez legyen a célotok  =/+'
Sajnos sok ilyen sztori van  :-\  amik felidegesítenek és utána meg csak nevetek a tudatlanságukon. O0
"Jah és ez a csajoknak nem tetszik szóval emiatt is abba kell hagyni"
És mi lett volna, ha egy tényleg "nagy" ember megy be hozzá?  @-o 
   

2008. Április 22. - 22:26:02
Válasz #1298
Nem elérhető

Cressler


Nem megy rá a kezére a vérnyomásmérő?? ;D


Egyébként megtaláltam a KKVM könyv legjobb mondatát: "Mások csak azért vállalkoznak, mert muszáj"
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 22. - 22:33:58
Válasz #1299
Nem elérhető

pókerarc


Ha már sztorizgatás...ma elugrottam Bécihez beszélgetni.Megnéztem a szakadt bicepszét.Jelentem tényleg semmi gond vele.Vagyis inkább azt mondom,hogy a legtöbb pózban sokkal jobban mutat. ;D :-):-)::

2008. Április 22. - 22:34:35
Válasz #1300
Nem elérhető

hopika


Napi sztori  ˝=/   általános orvosi vizsgálat a sulinkban yee lehet lógni egy óráról  ;D bemegyek a "rendelőbe" köszönök stb.  leűlök és kérdezi az orvos asszisztense hogy hívnak?Kővári Tamás sportolsz? erre az orvos majdnem leüvölti a fejét, hogy nem látod biztos gyurni jár.. első kérdése nem az, hogy mióta jársz vagy, hogy mért kezdtem el..dehogyis...hát átlag ember..szóval egyből biztos szedsz valamit?! ilyen fehérje meg protein porokat..   mondtam igen szedek .. az "egészégtelen hagyjam abba attól ilyen műizmaid lesznek" és mutogat a karomra...jó mosolygok rajta   közben elkezdi mérni a vérnyomásomat még ugyahogy nyugodt vagyok  közben mondogatja, hogy  "olyan leszel mint az a Silvester Stallone az is beteg most" meg hogy ez már rendellenes elkezdi emelgetni a kezét és kérdezi, hogy tudok e ezekkel rendesen mozogni..mintha valami daganat lenne..eszem megáll  ˝=/ nah hát eléggé felkavartak ezek az események szóval 3szorra se jelzett semmit a vérnyomásmérő  >:D  várnom kellett kb 2 percet utána érdekes teljesen jó volt a vérnyomásom előtte meg ugyebár azt is mondta, hogy nem jó ez a vérnyomásodra..  ::)  nah mind1, szóval ne gyurjatok ne igyatok fehérjét meg semmilyen porokat és akkor ugy fogtok kinézni mint ez az orvos, azt nem tudom, hogy hogy bírta el a szék, majdnem lefolyt róla  :-O De ő a példamutató,és az átlagos szóval ez legyen a célotok  =/+'
Sajnos sok ilyen sztori van  :-\  amik felidegesítenek és utána meg csak nevetek a tudatlanságukon. O0
"Jah és ez a csajoknak nem tetszik szóval emiatt is abba kell hagyni"
És mi lett volna, ha egy tényleg "nagy" ember megy be hozzá?  @-o 
   

Nekem az utolsó orvos,aki azt tanácsolta,hogy ne szedjek szteroidokat,mert bajom lesz tőle,annak rendelés közben egy égő cigi lógott ki a szájából...
hmmm...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 22. - 23:35:52
Válasz #1301
Nem elérhető

Cressler


Napi sztori  ˝=/   általános orvosi vizsgálat a sulinkban yee lehet lógni egy óráról  ;D bemegyek a "rendelőbe" köszönök stb.  leűlök és kérdezi az orvos asszisztense hogy hívnak?Kővári Tamás sportolsz? erre az orvos majdnem leüvölti a fejét, hogy nem látod biztos gyurni jár.. első kérdése nem az, hogy mióta jársz vagy, hogy mért kezdtem el..dehogyis...hát átlag ember..szóval egyből biztos szedsz valamit?! ilyen fehérje meg protein porokat..   mondtam igen szedek .. az "egészégtelen hagyjam abba attól ilyen műizmaid lesznek" és mutogat a karomra...jó mosolygok rajta   közben elkezdi mérni a vérnyomásomat még ugyahogy nyugodt vagyok  közben mondogatja, hogy  "olyan leszel mint az a Silvester Stallone az is beteg most" meg hogy ez már rendellenes elkezdi emelgetni a kezét és kérdezi, hogy tudok e ezekkel rendesen mozogni..mintha valami daganat lenne..eszem megáll  ˝=/ nah hát eléggé felkavartak ezek az események szóval 3szorra se jelzett semmit a vérnyomásmérő  >:D  várnom kellett kb 2 percet utána érdekes teljesen jó volt a vérnyomásom előtte meg ugyebár azt is mondta, hogy nem jó ez a vérnyomásodra..  ::)  nah mind1, szóval ne gyurjatok ne igyatok fehérjét meg semmilyen porokat és akkor ugy fogtok kinézni mint ez az orvos, azt nem tudom, hogy hogy bírta el a szék, majdnem lefolyt róla  :-O De ő a példamutató,és az átlagos szóval ez legyen a célotok  =/+'
Sajnos sok ilyen sztori van  :-\  amik felidegesítenek és utána meg csak nevetek a tudatlanságukon. O0
"Jah és ez a csajoknak nem tetszik szóval emiatt is abba kell hagyni"
És mi lett volna, ha egy tényleg "nagy" ember megy be hozzá?  @-o 
   

Nekem az utolsó orvos,aki azt tanácsolta,hogy ne szedjek szteroidokat,mert bajom lesz tőle,annak rendelés közben egy égő cigi lógott ki a szájából...
hmmm...
kiálltátok ezeket  röhögés nélkül egyébként?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 22. - 23:49:10
Válasz #1302
Nem elérhető

pókerarc


Nekem volt olyan,hogy a dokinő (aki közvetve ismert),megkért vizsgálat után,hogy még maradjak már vagy 10 percet hadd tudjon nyugodtan elszívni egy cigit... Łł= :-\

2008. Április 23. - 08:56:57
Válasz #1303
Nem elérhető

parrre


Minden orvos monnyonle ! Leginkább a belgyógyászok !  :----  &5*

2008. Április 23. - 10:19:35
Válasz #1304
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg: akinek ilyen 50-es feletti karja van annak hogy mérnek vérnyomást? Mert nekem a 48-on már digit géppel sehogy ;D A higanyos még éppenhogy felmegy  :-}