2024. Szeptember 21. - 07:56:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3983942 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2013. Október 03. - 10:49:45
Válasz #41295
Nem elérhető

Maszat


Ne foglalkozz vele Efit, csak azok érhetnek el nagyot, akik mernek nagyot bukni!  ;D

Ez így van! Gyűlölöm a langyos embereket, akik képtelenek kockázatot(= felelősséget) vállalni az életben.

Erre szivesen írtam, volna egy jó hosszú kis monológot, de most megint nincs túl sok időm.  :D

Elkezdted, valld csak be!  ;D

El, de kitöröltem, mert hosszú lett volna...  :D

Már 2. alkalommal látom,h beléd sül a mondani valód!  ;D  Pedig érdekelt volna...  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 03. - 11:07:44
Válasz #41296
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne foglalkozz vele Efit, csak azok érhetnek el nagyot, akik mernek nagyot bukni!  ;D

Ez így van! Gyűlölöm a langyos embereket, akik képtelenek kockázatot(= felelősséget) vállalni az életben.

Erre szivesen írtam, volna egy jó hosszú kis monológot, de most megint nincs túl sok időm.  :D

Elkezdted, valld csak be!  ;D

El, de kitöröltem, mert hosszú lett volna...  :D

Már 2. alkalommal látom,h beléd sül a mondani valód!  ;D  Pedig érdekelt volna...  ;D

A kockázat, az igazán nagy eredmények és a bukás, a legnagyszerűbb téma szerintem, amit egy másik emberrel megbeszélhetsz ezen a "kibaszott" bolygón.

Csak ízelítőként.  ;D Nem arról szól ez a téma, hogy fejjel neki kell rohanni a falnak, hanem arról, hogy nincs semmi, amit egy ember ne tudna megváltoztatni.

Namost, hogy a témánál maradjunk, és hogy nehogy félreértse valaki, 17 éves olvasó, a bodybuilding semmiképp nem tartozik a merész dolgok közé, mint megannyi más tevékenység sem. A bodybuilding egy eléggé befordult dolog, olyan mint a maraton futás vagy a csajoknak a fülbevaló, semmi köze nincs a valódi élethez egy "élő ember" számára...Más tevékenységekről beszélünk, mikor arról beszélünk, hogy kockázat...

Na, ezért nem érdemes ebbe belemenni, csak akkor ha van elég időnk...  ;D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 03. - 11:23:49
Válasz #41297
Nem elérhető

Maszat


Testépítés...  ;D  Tegnap felszállt a buszra egy srác a teremből, beült mellém. A terembe is kerülöm. Tipikusan csak az edzésről tud beszélni, kajáról, gyakorlatokról. 8 perc volt a busz indulásáig, de ahogy beült mellém reflexből fel akartam állni,h menekülök. Szeretek edzeni, de utálok róla beszélgetni.

A kockázatok, ötletek engem mindig érdekeltek. Tényleg izgalmas téma. Szeretek történeteket olvasni, hallani, a semmiből felépített karrierekről, amik ezeknek köszönhetően jöttek létre. Az Én életemben is volt már több olyan, amikor a bizonytalant választottam, míg a legtöbben a biztos mellett maradtak volna. Volt, hogy annyira leégtem miatta, hogy csak zsömlére volt pénzem, meg néha felvágottra mellette. Néha. Mehettem volna anyámhoz, a barátaimhoz, sőt a volt munkahelyemre is ahol kilépéskor kaptam egy vastag borítékot, meg egy vállon veregetést,h bármikor visszamehetek, csak hát a büszkeség, meg a makacsság. Amióta a saját pénzemből élek, azon agyalok, hogy tudok független lenni. Egyrészt nem szeretek alkalmazkodni, másrészt nagyravágyó vagyok. Alkalmazkodni persze mindig kell, de legalább egy retardált, unszimpatikus főnökhöz ne keljen. Ez persze kockázatokkal jár. Ha az aktuális tervem nem jön össze, biztos vagyok benne, hogy utána sem munkahely után fogok nézni, hanem lehetőség után. Számomra egy munkahely, ahol más alá vagyok beosztva sosem lesz lehetőség, csak kényszer.

Szóval az Én kis életemben is megvan a kockázat, és az ebből adódó bukás, és siker. Na nem egy Steve Jobs szinten, de mégis  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 03. - 12:01:39
Válasz #41298
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

...de ahogy beült mellém reflexből fel akartam állni, h menekülök....


 :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 03. - 13:38:54
Válasz #41299
Nem elérhető

Maszat


Márciusba csináltam egy céget, 3 hónap volt mire megkaptam az engedélyeket, és további majdnem 2 hónapot veszteségesen üzemelt. Szeptemberben átlendült pluszba. Ahelyett,h fizetném a több hónap 0 kereset alatt felgyülemlett elmaradásokat, egy kamu fizetés papírral hozzájutottam egy kisebb hitelhez, amiből nyitok még 2 műhelyt. A barátnőm és a családom őrjöng. De már megszoktam. Kishitűek!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 03. - 13:49:02
Válasz #41300
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Márciusba csináltam egy céget, 3 hónap volt mire megkaptam az engedélyeket, és további majdnem 2 hónapot veszteségesen üzemelt. Szeptemberben átlendült pluszba. Ahelyett,h fizetném a több hónap 0 kereset alatt felgyülemlett elmaradásokat, egy kamu fizetés papírral hozzájutottam egy kisebb hitelhez, amiből nyitok még 2 műhelyt. A barátnőm és a családom őrjöng. De már megszoktam. Kishitűek!  :D

Like

Szivesen kifejteném a témát bővebben én is, de remélem, később...

Könyv javaslat, ha esetleg valamikor lenne időd olvasni:  :D



Néha unalmas részekkel, de nem rossz könyv egyébként.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 03. - 13:56:31
Válasz #41301
Nem elérhető

Maszat


Múltkor láttam, vagy olvastam valahol,h kezdetben megkapta a kritikát,h ilyen cégnévvel semmire nem fog menni. Aztán mégis.  ;D  Megveszem, mint írtam imádom az ilyen sztorikat. Az Emlékmást sem konkrétan a testépítés miatt olvastam el. Az életút érdekelt, hogy lett kormányzó. Este 8-tól hajnal 1-ig szabad foglalkozás, akkor van idő olvasni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 03. - 19:20:50
Válasz #41302
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ne foglalkozz vele Efit, csak azok érhetnek el nagyot, akik mernek nagyot bukni!  ;D

Ez így van! Gyűlölöm a langyos embereket, akik képtelenek kockázatot(= felelősséget) vállalni az életben.

Erre szivesen írtam, volna egy jó hosszú kis monológot, de most megint nincs túl sok időm.  :D

Elkezdted, valld csak be!  ;D

El, de kitöröltem, mert hosszú lett volna...  :D

Már 2. alkalommal látom,h beléd sül a mondani valód!  ;D  Pedig érdekelt volna...  ;D

A kockázat, az igazán nagy eredmények és a bukás, a legnagyszerűbb téma szerintem, amit egy másik emberrel megbeszélhetsz ezen a "kibaszott" bolygón.

Csak ízelítőként.  ;D Nem arról szól ez a téma, hogy fejjel neki kell rohanni a falnak, hanem arról, hogy nincs semmi, amit egy ember ne tudna megváltoztatni.

Namost, hogy a témánál maradjunk, és hogy nehogy félreértse valaki, 17 éves olvasó, a bodybuilding semmiképp nem tartozik a merész dolgok közé, mint megannyi más tevékenység sem. A bodybuilding egy eléggé befordult dolog, olyan mint a maraton futás vagy a csajoknak a fülbevaló, semmi köze nincs a valódi élethez egy "élő ember" számára...Más tevékenységekről beszélünk, mikor arról beszélünk, hogy kockázat...

Na, ezért nem érdemes ebbe belemenni, csak akkor ha van elég időnk...  ;D  :D

Így......

 8-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 03. - 19:22:49
Válasz #41303
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kifejtettem már erről múltkor a véleményem, hogy teljesen jó dolog, de ne ez határozza már meg az életünket. Ez csak egy hobbi, a szívünk egyik csücske, de az élet nem csak erről szól.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 03. - 19:58:08
Válasz #41304
Nem elérhető

Gabe


Kifejtettem már erről múltkor a véleményem, hogy teljesen jó dolog, de ne ez határozza már meg az életünket. Ez csak egy hobbi, a szívünk egyik csücske, de az élet nem csak erről szól.

Szerintem meg egy csücsöknél legyen több...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 03. - 20:09:23
Válasz #41305
Nem elérhető

hopika


Basszus:én meg voltam róla győződve,hogy minden csak erről szól!!!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 03. - 21:03:50
Válasz #41306
Nem elérhető

dred


Dehogy...
Minden a pináról szól.
 ;D

2013. Október 03. - 21:13:26
Válasz #41307
Nem elérhető

God Vazzeg


Dehogy...
Minden a pináról szól.
 ;D

Like  ;D

2013. Október 03. - 21:21:34
Válasz #41308
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Dehogy...
Minden a pináról szól.
 ;D

Ezt már Freud is megmondta vagy 100 éve... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 03. - 22:56:33
Válasz #41309
Nem elérhető

God Vazzeg


Dehogy...
Minden a pináról szól.
 ;D

Ezt már Freud is megmondta vagy 100 éve... :D