2024. Szeptember 21. - 11:25:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3983995 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Szeptember 15. - 08:42:31
Válasz #41235
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Szeptember 17. - 13:06:36
Válasz #41236
Nem elérhető

Maszat


Van itt olyan informatikus, rendszergazda, kocka aki ért a hálózatépítéshez?   Kinti helyszínen szeretnék laptopról mobilnetről, VPN hálózaton keresztül a telephelyen lévő fix ip címre csatlakozni, és azt azt IP címes netet használni. Aki ért ehhez, budapesti, és megcsinálná, az dobjon már egy privátot. Természetesen nem baráti jóindulatból kérem. A július 21.-i törvények előtti időszakból megmaradt szteroidjaimmal fizetnék  ;D ;D  á nem, ez vicc volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 17. - 13:14:33
Válasz #41237
Nem elérhető

Maszat


Kicsit helyesbítek. A telephelyen lévő fix ip címes routerre szeretnék kapcsolódni, és azon keresztül használni a netet.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 17. - 15:06:48
Válasz #41238
Nem elérhető

Gabe


Most te elérni akarod a szervert távolról, vagy netezni akarsz a routereteken keresztül (ami akkor azt jelenti, hogy a telephelyen vagy, csak nem asztali géppel)?
Az egyik megy 40000km távolságból is, a másik viszont csak a router hatótávolságán belül.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 17. - 15:29:07
Válasz #41239
Nem elérhető

Maszat



Hatótávolságon kívülről akarok rácsatlakozni, a műhelyben található routerre, a fix ip cím miatt. A program szervere csak egy megadott fix ip címet enged be, ami itt van a műhelyben. Én viszont máshonnan is rá akarok csatlakozni, laptoppal és mobilnettel.  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 18. - 21:26:51
Válasz #41240
Nem elérhető

Maszat


 :o

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 18. - 22:10:20
Válasz #41241
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:o


De most ebben mi a különleges?

Az, hogy kiba...tt durva amit csinál?  ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 18. - 22:13:23
Válasz #41242
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Semmi, jó az edzőterem viszont...   ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 18. - 22:17:05
Válasz #41243
Nem elérhető

Maszat


Szerintem látványos. Még ha azt vesszük alapul,h elég kis termetű, nem lehet több 55-60kg-nál, akkor is sokat kell ezt gyakorolni. Nekem vannak olyan barátaim akik a fegyencedzést nyomják, (van olyan aki MINDEN NAP 700 fekvőtámaszt csinált, a kollégája pedig 1000 felett. Lehet arról vitatkozni,h ez jó, vagy rossz, de megcsinálták, és láttam is a 700at) és közel nem megy még nekik 1-2 gyakorlat. A 4:33nál látható gyakorlatot pl egy külsős elképzelni se tudja milyen nehéz végrehajtani... Nem utolsó sorban a zene is tetszik  ;D  Ja a terem pedig tényleg király. Edzenék egy ilyen hangulatú teremben!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 18. - 22:47:13
Válasz #41244
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként tényleg jó amit csinál.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 18. - 23:23:39
Válasz #41245
Nem elérhető

Maszat


Ez egy VICC!!!

4es metró:

" A főpolgármester elmondta, hogy egyes tudósításokkal ellentétben 2010-előtt emelkedett kétszeresére a megépítési költség, ami ezután történt, az a korábbi hiányos tervek miatt volt szükséges. Jelen pillanatban 450 milliárd forint a teljes költség. A metróvonal második szakaszával kapcsolatban elmondta, hogy egyelőre vágyálom kategóriás, mert se terv, se pénz nincsen rá, ráadásul műszaki problémák sora áll a kivitelezés útjában. A hármas metró vonalának felújítása egyelőre fontosabb, mint a négyes metró folytatása, mert 2015-ben már balesetveszélyes lesz ez a vonal."

Eredetileg a Bosnyák tér-től közlekedne Gazdagrétig. (milyen jó is lenne ha valóban már a Bosnyák tér-től közlekedne), de az első szakasz csak a Keleti pályaudvartól, megy ki Kelenföldre. A Bosnyák tér-től a Keleti-ig csak "VÁGYÁLOM" Elmennek ezek a kurva anyjukba, fél ezer milliárdból 10megálló... Ez az ország egy szánalom, vicc. Még élt bennem ilyen nemzeti büszkeség, meg hazaszeretet vagy mi a faszomnak hívjam, de már közel sem. Ez egy folyékony fos! Olyan ez mint az 1970'es évektől tervezgetett m0-s körgyűrű. A 80'as években kezdték építeni, és annyira szánalmas ez az ország,h 30 év alatt sem fogja befejezni. Kit kell ezért leköpni? Vajon kit?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 09:19:49
Válasz #41246
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem látványos. Még ha azt vesszük alapul,h elég kis termetű, nem lehet több 55-60kg-nál, akkor is sokat kell ezt gyakorolni. Nekem vannak olyan barátaim akik a fegyencedzést nyomják, (van olyan aki MINDEN NAP 700 fekvőtámaszt csinált, a kollégája pedig 1000 felett. Lehet arról vitatkozni,h ez jó, vagy rossz, de megcsinálták, és láttam is a 700at) és közel nem megy még nekik 1-2 gyakorlat. A 4:33nál látható gyakorlatot pl egy külsős elképzelni se tudja milyen nehéz végrehajtani... Nem utolsó sorban a zene is tetszik  ;D  Ja a terem pedig tényleg király. Edzenék egy ilyen hangulatú teremben!
Egyetértek, volt, hogy heti kétszer kb. 400 fekvőtámasz megcsináltam + húzódzkodtam is (az edzés mellett), és ezeknek a közelében sem voltam, itt számít az is, hogy ne 80-90kg legyél. Erősen ektomorfoknak ajánlott edzésstílus.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 19. - 12:01:33
Válasz #41247
Nem elérhető

Gabe


Ez egy VICC!!!

4es metró:

" A főpolgármester elmondta, hogy egyes tudósításokkal ellentétben 2010-előtt emelkedett kétszeresére a megépítési költség, ami ezután történt, az a korábbi hiányos tervek miatt volt szükséges. Jelen pillanatban 450 milliárd forint a teljes költség. A metróvonal második szakaszával kapcsolatban elmondta, hogy egyelőre vágyálom kategóriás, mert se terv, se pénz nincsen rá, ráadásul műszaki problémák sora áll a kivitelezés útjában. A hármas metró vonalának felújítása egyelőre fontosabb, mint a négyes metró folytatása, mert 2015-ben már balesetveszélyes lesz ez a vonal."

Eredetileg a Bosnyák tér-től közlekedne Gazdagrétig. (milyen jó is lenne ha valóban már a Bosnyák tér-től közlekedne), de az első szakasz csak a Keleti pályaudvartól, megy ki Kelenföldre. A Bosnyák tér-től a Keleti-ig csak "VÁGYÁLOM" Elmennek ezek a kurva anyjukba, fél ezer milliárdból 10megálló... Ez az ország egy szánalom, vicc. Még élt bennem ilyen nemzeti büszkeség, meg hazaszeretet vagy mi a faszomnak hívjam, de már közel sem. Ez egy folyékony fos! Olyan ez mint az 1970'es évektől tervezgetett m0-s körgyűrű. A 80'as években kezdték építeni, és annyira szánalmas ez az ország,h 30 év alatt sem fogja befejezni. Kit kell ezért leköpni? Vajon kit?  ;D
ááá, megint inkább bele sem kezdek... a lényeg, hogy 3 metróállomást szereltünk, de le is álltunk vele-azért csak ennyit, mert kezdett büdös lenni a téma-, mert a mai napig 1 fillért sem fizettek ki belőle. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 19. - 12:03:31
Válasz #41248
Nem elérhető

Maszat


Pedig a költségek a duplájára emelkedtek. Olyan dolgokkal magyarázták,h a kivitelezők nem tudták annyiból megcsinálni, mint ami a tervekben szerepelt. Ez mi? Ez tényleg komoly?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 12:07:21
Válasz #41249
Nem elérhető

Gabe


Pedig a költségek a duplájára emelkedtek. Olyan dolgokkal magyarázták,h a kivitelezők nem tudták annyiból megcsinálni, mint ami a tervekben szerepelt. Ez mi? Ez tényleg komoly?  ;D
Prsze, vannak olyan spanok, akiknek a "költsége" a duplájára emelkedett, ott lehet kiszedni még több zsetont, de az hülyén nézne ki, hogy a másik felét meg ki sem fizették, mert akkor a költségek nem is emelkedtek. :)
A legnagyobb vicc, hogy a BKV egy francia céget bízott meg, akik megbízták a Swietelskyt, a "lebonyolítást" meg 2 ember "végzi" itt a francia cégtől.
Érted, 2 ember. ;D
Így lehet keverni a pénzt a cégek között oda-vissza.
Olyan szerelések vannak, hogy egy atomerőmű is megirigyelné néhol és még így is belekötnek mindenbe, hogy ne kelljen semmit kifizetni.
A régi vonalak meg... :)
"Yeah buddy, light weight baby!"