2024. Szeptember 21. - 13:35:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984032 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2013. Szeptember 11. - 15:42:20
Válasz #41205
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bazdmeg, de hülyék vagytok  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 11. - 16:47:41
Válasz #41206
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Bazdmeg, de hülyék vagytok  :D
Teljesen természetes, hogy szeretik egymást, hisz fórumtársak  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 11. - 21:31:51
Válasz #41207
Nem elérhető

egyvicc


Bár én se vagyok egy "combos" de ha ilyen hosszú rövidnadrágot felveszek nekem se sok látszik belőle, ilyen alacsony tzs% mellett szerintem pár combon meglepődnénk ha nem takarná a nadrág. Aztán lehet nincs igazam. Minden esetre szerintem nem rossz irány ez, mivel megfoghatóbb, vagy ha úgy tetszik emberközelibb, és egy átlagembernek "gusztusosabb" mint egy testépítő.
Szerintem nem véletlenül voltak ott azok a hosszú nadrágok. akinek volt lába is az mutogatta  =/+'

2013. Szeptember 12. - 10:38:27
Válasz #41208
Nem elérhető

Gabe


Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!

"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 12. - 11:26:23
Válasz #41209
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 12. - 13:51:17
Válasz #41210
Nem elérhető

Gabe


Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
Ebből is látszik, hogy Úriember vagyok. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 12. - 15:02:24
Válasz #41211
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
Egyébként így igaz, de azért itt érdekes körbeverések voltak.
Lehet érdemes lenne tenni a magyar győzelemre, mert arra senki sem számít, nagy lesz a szorzó, és tök jól megbundázható a meccs (nyilván nem én fogom  ;D).....mert ugyebár a focimeccsek sem a papírforma szerint alakulnak mindig.
Most csak "hangosan" gondolkodtam.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 12. - 15:08:18
Válasz #41212
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
Ebből is látszik, hogy Úriember vagyok. :)

Vagyis, hogy csak olyat igérsz meg Maszatnak, amit könnyű lesz betartani.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 12. - 15:11:21
Válasz #41213
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
Egyébként így igaz, de azért itt érdekes körbeverések voltak.
Lehet érdemes lenne tenni a magyar győzelemre, mert arra senki sem számít, nagy lesz a szorzó, és tök jól megbundázható a meccs (nyilván nem én fogom  ;D).....mert ugyebár a focimeccsek sem a papírforma szerint alakulnak mindig.
Most csak "hangosan" gondolkodtam.

Nemá, István, akkor fogadhatnánk arra is, hogy holnap agyonüt egy meteor  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 12. - 15:17:24
Válasz #41214
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
Egyébként így igaz, de azért itt érdekes körbeverések voltak.
Lehet érdemes lenne tenni a magyar győzelemre, mert arra senki sem számít, nagy lesz a szorzó, és tök jól megbundázható a meccs (nyilván nem én fogom  ;D).....mert ugyebár a focimeccsek sem a papírforma szerint alakulnak mindig.
Most csak "hangosan" gondolkodtam.

Nemá, István, akkor fogadhatnánk arra is, hogy holnap agyonüt egy meteor  :D
Vertük már meg mi a német válogatottat is, ráadásul a holland válogatott, már tovább jutott, lehet valami nagyon tarcsi csapattal állnak ki, és azok is leszarják majd magasról.....persze tudom hülyeség, de mikor megvertük 2 góllal a németeket, az is egyenlő volt a lehetetlennel. Na jó, mondjuk ott egy világklasszisunk szerzett 2 gólt, a SANYI  ;D ;D ;D ;D. Egyébként jó a Sanyi, csak még nem jött ki a tehetsége  ;D ;D. Labda nélkül zseniális, bárkit felrúg, bárkit  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 12. - 18:09:37
Válasz #41215
Nem elérhető

Maszat


off   ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 12. - 18:11:04
Válasz #41216
Nem elérhető

Gabe


Ha kint megverjük a Hollandokat, Maszatot meghívom az Andorra elleni hazai meccsre!


Kb. 1:40 az esélye a meghívásnak  :D , még mindig sokkal jobb mint megnyerni a lottó ötöst...
 ;D
Ebből is látszik, hogy Úriember vagyok. :)

Vagyis, hogy csak olyat igérsz meg Maszatnak, amit könnyű lesz betartani.  :D
Most írtad, hogy 1:40, ami szerintem azért túlzás, én 1:20-at is adnék. ;D
A lehetőség benne van.
Egyébként meg beteg ez a román szövetségi kapitány:
„Nem akarok vádaskodni, de maguk szerint nem furcsa, hogy a bukaresti 0–3 után most 5–1-re nyertek a magyarok a hollandokkal döntetlent játszó észtek ellen? Még Andorrának is nehéz ötöt lőni" – válaszolt Piturca." forrás: nso.hu
Követi a csoport mérkőzéseit, látszik rajta. ;D

2012. szeptember 7.    Andorra–Magyarország    0–5

"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 12. - 18:12:04
Válasz #41217
Nem elérhető

Gabe


off   ;D


Az a durva, hogy mindig azt mondom, még egy kör masszírozásig nézem. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 12. - 18:12:51
Válasz #41218
Nem elérhető

Maszat


Szegény lepkék,h csapdosnak a víz alatt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 12. - 18:13:38
Válasz #41219
Nem elérhető

Gabe


Te hülye, az egy lepke, csak két szárnya van. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"