2024. Szeptember 21. - 16:32:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984094 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2013. Szeptember 08. - 13:43:56
Válasz #41175
Nem elérhető

ninja14


És csak napi 30gramm fehérje kell hozzá. ;D
Az is mindegy, hogy milyen, csak 30 gramm.
Jobb, mint a rigyúszfetfaszt a telesopptól.
Ezután akkor csak túró rudit eszem  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Szeptember 10. - 00:27:19
Válasz #41176
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes! Felíratot be lehet hozzá kapcsolni alul!


2013. Szeptember 10. - 00:38:41
Válasz #41177
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 00:43:22
Válasz #41178
Nem elérhető

God Vazzeg


Rohadt gusztustalan az egész szerintem is!  :-/]

2013. Szeptember 10. - 11:55:30
Válasz #41179
Nem elérhető

Maszat


Érdekes számomra ez a men's physics kategória. Először úgy voltam vele,h szánalmas. Azok az emberek akik szeretik a testépítést, nem kíváncsiak ilyen fazonú emberekre. Hacsak nem melegek. Aztán megközelítettem a dolgot úgy, ahogy azt valóban meg kellene. Egy sokkal emberibb fazont láttam, ami könnyebben, nagyobb rétegek számára elérhető. Egy tényleg jó genetikai tulajdonságokkal rendelkező versenyzőnek pedig még lehet,h nem is káros, de legalábbis közel sem annyira mint a testépítő kategóriák. Mellesleg harmad, negyed annyiból össze lehet hozni. Ebbe is piszok nagy munka, és áldozat van.

De nem. Egyszerűen megnéztem pár versenyt, és  NEVETSÉGES! Nevetgélnek, szerepelnek. Olyan visszataszító homoerotikus dolgokat csinálnak a színpadon,h az már undorító. Vannak versenyzők, akik szó szerint kurválkodnak. Úgyhogy elmehetnek a picsába a jól fésült hajukkal!! (egyébként biztos erre vagyok féltékeny  ;D )

Az Én ízlésvilágomba előbb belefér egy Kai Greene, a batár állat fizikumával (annak ellenére,h szerintem Ő is simán biszexuális), mint ez a kis buzi. Hát már csak azért megverném, mert unszimpatikus  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 13:16:57
Válasz #41180
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Legalább az értelem egy kis szikrája lenne ezeknek a gyerekeknek a szemében. Csak egy kis szikra...  ;D

Vagy ahogy Charlie Sheen mondaná:"Nem azért fizetek egy kurvának, hogy dugjunk, hanem hogy elhúzzon a faszba utána..."
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 10. - 13:25:04
Válasz #41181
Nem elérhető

Maszat


Ezt a Charlie Sheenes idézetet már hallottam nemrég Balutól.  ;D  Nagyon hülye az a pali!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 13:29:07
Válasz #41182
Nem elérhető

Maszat


Most őszintén, ez mi?!  ;D Kik ezek a bohócok? 3:30 nál ki az a 2 faszfej? Miért viselkednek így? 3:36, teleszart zokni. 8hét után színpadképesebb vagyok. Ami még bőven szar, de eszem ágába nem lenne egy fos testalkattal így kivonulni...

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 13:32:23
Válasz #41183
Nem elérhető

Gabe


Szerintem ezen a videón van több jó fizikum is, akivel itt többen is szívesen cserélnénk.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 10. - 13:38:32
Válasz #41184
Nem elérhető

Maszat


Nem a fizikumról van szó, ha nem akarnál mindenáron ellenkommentelni, akkor az az eddig leírtakból lejöhetett volna. Magával a kategóriával, a viselkedésükkel, a megnyilvánulásaikkal inkább, és mondjuk valóban 1-2 ember fazonjával is. A legtöbb, idétlen kis kurvaként próbálja magára felhívni a figyelmet, hátha kap egy buzis fotózásra melót, mint a fenti képen kikent kis twilight utánzat buzzancs.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 13:44:48
Válasz #41185
Nem elérhető

Gabe


Figyelj már Maszat, ha nem tetszenek a kommentjeim, akkor ignoráld, vagy tudomis én, ne olvasd el.
Majd ha egyszer felfogod a nem olyan buta agyaddal, hogy nem ellen kommentelek, hanem leírom a véleményemet, akkor tudunk beszélgetni.
Végignéztem a videót és sokkal szarabb fizikumokra számítottam az alapján, amit leírtál. Ennyi.
De akkor nem fogok a hozzászólásaidra reagálni és talán elmúlik ez a komplexusod.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 10. - 13:49:13
Válasz #41186
Nem elérhető

Maszat


Egyetlen egy emberre írtam,h teleszart zokni. Egyetlen 1re, aki 3:36nál látható. A többi a viselkedésről szólt. Akkor mire fel vártál szarabbat, mert az egyikre azt mondtam a 20közül? Szarom le a kommentjeidet, egyszerűen nem a fazonról írtam, te meg azt emeled ki  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 15:09:19
Válasz #41187
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem ezen a videón van több jó fizikum is, akivel itt többen is szívesen cserélnénk.

Ez így van.(De az én véleményem nem számít, mert öreg fasz vagyok ezekhez a gyerekekhez képest... ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 10. - 15:27:18
Válasz #41188
Nem elérhető

Gabe


Szerintem ezen a videón van több jó fizikum is, akivel itt többen is szívesen cserélnénk.

Ez így van.(De az én véleményem nem számít, mert öreg fasz vagyok ezekhez a gyerekekhez képest... ;D )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xGYwozOBjb4#t=62
nézd ezt a részt
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 10. - 15:35:11
Válasz #41189
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem ezen a videón van több jó fizikum is, akivel itt többen is szívesen cserélnénk.

Ez így van.(De az én véleményem nem számít, mert öreg fasz vagyok ezekhez a gyerekekhez képest... ;D )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xGYwozOBjb4#t=62
nézd ezt a részt

Ohh, igen, 44 éves és elég jól tartja magát a srác  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"