2024. Szeptember 21. - 23:42:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984157 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Július 31. - 21:15:52
Válasz #41100
Nem elérhető

zotja


Dwayne The Rock Johnson-ak ki szállítja a cuccot vajon? :) Itt lesz 4 hónapig Mo-n..

2013. Augusztus 01. - 00:09:17
Válasz #41101
Nem elérhető

Triszo


Ne lesszezzünk főnök, mert mar második hónapja itt van. Egyébként vásznon sokkal nagyobb, mit valójában... Az edzése is elég kímélő... Biztos most le van űrülve(valamennyire:D) . Volt olyan nap, hogy vele is es Németh Pistivel is találkoztam lenn(pont elkerülték egymást es Pisti így natúrálban egy 15 kilóval nehezebbnek néz ki pedig alacsonyabb.

2013. Augusztus 01. - 02:42:41
Válasz #41102
Nem elérhető

dino



itt volt utoljara leurulve:DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 01. - 11:20:59
Válasz #41103
Nem elérhető

Maszat


Naturálba  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 01. - 16:45:07
Válasz #41104
Nem elérhető

Triszo


Azt írtam, hogy valamennyire lehet le van űrülve... Nem azt, hogy semmi sehol soha :D kis növi az íze kedvéért. De kiábrándítóan kicsi élőben, az unokatesoja sokkal nagyobb

2013. Augusztus 01. - 17:04:09
Válasz #41105
Nem elérhető

dino


Azt írtam, hogy valamennyire lehet le van űrülve... Nem azt, hogy semmi sehol soha :D kis növi az íze kedvéért. De kiábrándítóan kicsi élőben, az unokatesoja sokkal nagyobb
ahogy néztem az utolsó 1-2 képét közel nincs akkora mint mondjuk a Pain&gain-be. ekkorát azért sehogy sem tudnak csalni fénnyel, meg beállításokkal ..  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Augusztus 01. - 18:33:28
Válasz #41106
Nem elérhető

Triszo


Az a film legalább fel éve kész van... Arnold írta az emlekmasban, hogy film szerepekre 15-20 kilót fogyott mert a vásznon akkor tűnt akkorranak mint amekkora valójában.

2013. Augusztus 09. - 12:20:06
Válasz #41107
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Betegséget követ?en tudtok valami jó módszert a könnyebb visszarázódásba? Ettem mult hétvégén a strandon és beszoptam.. egész héten láz, hasmenés gyengeség, háztartási kekszen éltem, de még az is kijött, mára már javult a helyzet, ma már levest is tudtam enni kicsi párolt csirkemellel. Jövöhétre vissza kellene nyernem az er?m mert szeretném kezdeni az edzést. Vagy vigyázzak még a hétvégi csirkemell rizs kajálással? Az is leterhelné a gyomrom?

Vettem ilyen só meg ionpótló oldatot, meg normaflore-t, hátha az is javit valamit. Csak vesztettem pár kilót is, azért gondoltam hogy hétvégén már visszatérek a kajámra és jöv?hétt?l teljes er?vel edzés.. Akinek volt ilyesféle tapasztalata azt szivesen fogadom!

 :)

2013. Augusztus 09. - 12:56:20
Válasz #41108
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Betegséget követ?en tudtok valami jó módszert a könnyebb visszarázódásba? Ettem mult hétvégén a strandon és beszoptam.. egész héten láz, hasmenés gyengeség, háztartási kekszen éltem, de még az is kijött, mára már javult a helyzet, ma már levest is tudtam enni kicsi párolt csirkemellel. Jövöhétre vissza kellene nyernem az er?m mert szeretném kezdeni az edzést. Vagy vigyázzak még a hétvégi csirkemell rizs kajálással? Az is leterhelné a gyomrom?

Vettem ilyen só meg ionpótló oldatot, meg normaflore-t, hátha az is javit valamit. Csak vesztettem pár kilót is, azért gondoltam hogy hétvégén már visszatérek a kajámra és jöv?hétt?l teljes er?vel edzés.. Akinek volt ilyesféle tapasztalata azt szivesen fogadom!

 :)
Akkor te még jól jártál, 2010-ben szintén ettem olyan helyen ahol nem kellett volna, elkaptam valami vírusos fert?zést, 5 nap a Szent Lászlóban, el?tte már szinte csak mászni tudtam négykézláb, minden kijött, még a víz is, ahogy megittam, kristály tisztán visszajött  ;D, úgyhogy bement pár infúzió is. Utána egy hetet vártam az edzéssel. Úgy be volt esve az arcom, mintha verseny diétáztam volna, real kutyafej  :D. Normális kajára kórház után 2 nappal visszatértem.

Normaflore, só, meg ionpótló oldat ok.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 09. - 13:08:43
Válasz #41109
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Betegséget követ?en tudtok valami jó módszert a könnyebb visszarázódásba? Ettem mult hétvégén a strandon és beszoptam.. egész héten láz, hasmenés gyengeség, háztartási kekszen éltem, de még az is kijött, mára már javult a helyzet, ma már levest is tudtam enni kicsi párolt csirkemellel. Jövöhétre vissza kellene nyernem az er?m mert szeretném kezdeni az edzést. Vagy vigyázzak még a hétvégi csirkemell rizs kajálással? Az is leterhelné a gyomrom?

Vettem ilyen só meg ionpótló oldatot, meg normaflore-t, hátha az is javit valamit. Csak vesztettem pár kilót is, azért gondoltam hogy hétvégén már visszatérek a kajámra és jöv?hétt?l teljes er?vel edzés.. Akinek volt ilyesféle tapasztalata azt szivesen fogadom!

 :)
Akkor te még jól jártál, 2010-ben szintén ettem olyan helyen ahol nem kellett volna, elkaptam valami vírusos fert?zést, 5 nap a Szent Lászlóban, el?tte már szinte csak mászni tudtam négykézláb, minden kijött, még a víz is, ahogy megittam, kristály tisztán visszajött  ;D, úgyhogy bement pár infúzió is. Utána egy hetet vártam az edzéssel. Úgy be volt esve az arcom, mintha verseny diétáztam volna, real kutyafej  :D. Normális kajára kórház után 2 nappal visszatértem.

Normaflore, só, meg ionpótló oldat ok.



Az nem semmi, kórház dolog már nagyon komoly állapotban lehettél. Probálgatok visszatérni szépen lassacskán majd a rendes kajára. Csak engem is már bosszant hogy elsöpört a virus, és az eddigi edzéseim totálon vannak törve.. Szerintem a csirkemell meg rizs párolva nem lehet akkora gáz, nem zsiros vagy ilyesmi. Csak nem tudom a fehérjével mennyire van jóban még a gyomrom, azért sem er?ltetem a hust olyannyira ahogy kellene..

A hét elején elmentem a háziorvoshoz, az meg szabadságon volt. Ott van az SZTK mellett a ment?állomás átsétáltam épp haverom volt szolgálatban, beültetett a kocsiba és adott egy kis koktélt ami egy napra helyre rakott, de a többi napom kb nekem is ugy nézett ki hogy mászni alig tudtam. Nagyon szar.

2013. Augusztus 10. - 13:30:25
Válasz #41110
Nem elérhető

Maszat


miért tesz kérd?jeleket 1-2 ékezetes bet? helyére? ö ? ü ? éá
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 13:30:53
Válasz #41111
Nem elérhető

Maszat


a hosszú ö és hosszú ü helyére.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 10. - 13:35:30
Válasz #41112
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


nem tudom, ez nekem is feltünt 2 napja, a téma cimben is!

2013. Augusztus 10. - 13:36:18
Válasz #41113
Nem elérhető

Gabe


Valami gikszer van a rendszerben a karakterkódolással.
Kicsit zavaró. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 10. - 13:40:33
Válasz #41114
Nem elérhető

Maszat


Mi okozhat ilyet hirtelen? Már kicsit paranoiás vagyok  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26