2024. Szeptember 29. - 09:25:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988265 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2008. Április 17. - 00:18:47
Válasz #1260
Nem elérhető

Cressler


;D
Nade ez is érdekes..
http://www.szon.hu/hirek/Nemzetkozi/cikk/slotaek-toroltek-europa-terkeperol-magyarorszagot/cn/news-20080416-05195320
voltak ettől durvább húzásai-kijelentései is komolyabb politikai következmények nélkül érdekes miket megengedhet magának :-/-- :-/-
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 17. - 07:35:16
Válasz #1261
Nem elérhető

fastor


Kedves gyerek ez ha én mondom :-)!
megkínálnám a jobbik föztömmel ;D
aszonydja nagyanyám rettentö jó patkánymérget tudok csinálni 8-)
 :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 17. - 08:41:13
Válasz #1262
Nem elérhető

parrre


Ugyanmá, köztörvényes bűnöző, mellette még rendkívül ostoba is. Kár a szót fecsérelni rá.  o--O

2008. Április 17. - 08:52:17
Válasz #1263
Nem elérhető

izomboy


A 2. bekzdést nézzétek. Ennyi buta embert!! Anélkül ítélkeznek, hogy tudnák mi is az... !+"%   :-/-

http://www.humorharold.hu/?p=233

A fura hogy a leírtak többnyire helytállóak, az érdekes hogy ez olyan rémisztő valaki számára.
1)naná hogy mindannyiunk rengeteg fényképet csinál fejlődései korszakáról..(+1)
2)Nincs tagságim de én pl csak 12 órát vagyok egy városi "puccos "edzőteremben:)(+1)
3)Dehogy veszek elektronikai cuccokat.... attol nem nő az izom @-o(-1)
4)Ott lenne vége a kapcsolat hogy választás elé kényszerítenek az edzés és a kapcsolat között(+1)
(a kapcsolat nem komprumisszumokból épül fel?)
A balance =+3
Ezek szerint örök magányra vagyok itélve ˝=/

2008. Április 17. - 11:05:08
Válasz #1264
Nem elérhető

Cressler


A 2. bekzdést nézzétek. Ennyi buta embert!! Anélkül ítélkeznek, hogy tudnák mi is az... !+"%   :-/-

http://www.humorharold.hu/?p=233

A fura hogy a leírtak többnyire helytállóak, az érdekes hogy ez olyan rémisztő valaki számára.
1)naná hogy mindannyiunk rengeteg fényképet csinál fejlődései korszakáról..(+1)
2)Nincs tagságim de én pl csak 12 órát vagyok egy városi "puccos "edzőteremben:)(+1)
3)Dehogy veszek elektronikai cuccokat.... attol nem nő az izom @-o(-1)
4)Ott lenne vége a kapcsolat hogy választás elé kényszerítenek az edzés és a kapcsolat között(+1)
(a kapcsolat nem komprumisszumokból épül fel?)
A balance =+3
Ezek szerint örök magányra vagyok itélve ˝=/
viszont sok más embernek akik tán nem is sportolnak  sokkal több hülye szokása is lehet/van
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 17. - 11:38:45
Válasz #1265
Nem elérhető

hopika


Herr General Hopika lettem! @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 17. - 14:36:58
Válasz #1266
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
MÁV SZTRÁJK
"Tisztelt Dolgozó!
Társaságunk megvizsgálta az ön által benyújtott igényeket, és ezúton szeretnénk tájékoztatni arról, hogy követeléseit jogosnak találtuk.
Ezek alapján ön a következő juttatásban és béremelésben részesül:

- Egyszeri 250.000 Ft rendkívüli juttatás a MÁV Cargo Zrt eladásával kapcsolatosan
- 15% béremelés 2008. január 1-éig visszamenőleg

Egyúttal szeretnénk arról is tájékoztatni, hogy társaságunknál az Állami Számvevőszék mai árfolyamon számolva 1993 és 2006 között 2000 milliárd forint tőkeveszteséget állapított meg. Mivel ön társaságunk régi és megbecsült dolgozója, így ebben az időszakban már nálunk dolgozott. Ezért szeretnénk, ha ebből a veszteségből is olyan mértékben részesülhetne, mint a MÁV Cargo Zrt. eladásából. Az ön által felállított arányossági mutatók figyelembe vételével szeretnénk tájékoztatni, hogy önnek ebből adódóan a következő fizetési kötelezettsége keletkezett:

- Egyszeri 5.000.000 Ft befizetési kötelezettség a MÁV csoport felhalmozott tőkevesztesége után

Új egyenlege ennek megfelelően 4.750.000 Ft tartozást mutat, amit kérünk a mellékelt készpénzátutalási megbízás segítségével 2008. március 1-éig kiegyenlíteni. Társaságunk a várható igényeknek megfelelően részletfizetési konstrukciót dolgozott ki ön számára, melynek során a fizetéséből havi 50.000 Ft-ot levonva, a tartozás kamatmentesen törleszthető a következő 100 hónapban.

Kérjük, hogy amennyiben ezzel élni kíván, azt postafordultával jelezze.

További jó munkát kívánunk!

A MÁV csoport tagjai nevében:

Kis Piroska
Pénzügyi Csoportvezető

Ui.: 2008 év végén az éves eredmények figyelembevételével ismételt egyenlegközlőt továbbítunk önnek."


2008. Április 17. - 23:08:38
Válasz #1267
Nem elérhető

fastor


most értem haza szar votl a buli, aludni akartam fél úton megáltam és elkezdtem programozási tételeket oldani... !+"%
kicsit sincs vizsgadrukkk :-/]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 18. - 10:06:08
Válasz #1268
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mindenhol az van, de ne törődj vele! Ha idegeskedsz akkor csak az izmod látja a kárát! Kortizol termelődés!

2008. Április 18. - 10:38:19
Válasz #1269
Nem elérhető

endre66


Ezen én is sokat filózom, mint gyakorló egyetemista.
A stressz alapvetően nem egy rossz dolog. Éberré tesz, feltüzel, vagy ébren tart. Persze tudni kell szinten tartani ezt is, mert máskülönben megöl, de minimum lezabálja a féltett husit. Viszont néha amikor az ember nyugtatja magát, hajlamos arra, hogy annyira lehiggadjon, hogy nem is veszi komolyan a dolgot, és ez már megint rossz.  --)

2008. Április 18. - 11:04:46
Válasz #1270
Nem elérhető

swarci


A pozitív hozzáállás szerintem elég nagy eséllyel segít át a stresszhelyzeten, mégha csak valami szaron is rágódik az ember. Nekem már az is nagyon sokat számít hogyha épp stresszelek valamin, és valaki odavet egy-két pozitív mondatot. Egyből megindul az anabolizálás is >:D

2008. Április 19. - 16:48:35
Válasz #1271
Nem elérhető

bandus


Itt még négy hét a vizsgákig, amit igazából várok is. Nem kell a fél napot suliban tölteni, több idő marad a tanulásra, és a maradékot is jobban be tudom osztani. Ha ügyes leszek, még egy kis melóra is jut idő, és van egy-két ötletem hol is tudnám elkölteni a lótyit a lurdy házon belül o:)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 19. - 17:14:42
Válasz #1272
Nem elérhető

L


Ezen én is sokat filózom, mint gyakorló egyetemista.
A stressz alapvetően nem egy rossz dolog. Éberré tesz, feltüzel, vagy ébren tart. Persze tudni kell szinten tartani ezt is, mert máskülönben megöl, de minimum lezabálja a féltett husit. Viszont néha amikor az ember nyugtatja magát, hajlamos arra, hogy annyira lehiggadjon, hogy nem is veszi komolyan a dolgot, és ez már megint rossz.  --)

Nekem volt olyan vizsgaidőszakom, amikor sikerült lepasszolni 6-8 kilót két hónap alatt. Szükségem volt három évre, azaz hat vizsgaidőszakra ahhoz hogy hozzászokjak ehhez a dologhoz és normálisan tudjak kajálni és edzeni vizsgaidőszak alatt. De, az igazi kihívás csak most jön: a tömegelés végén vagyok és két hét múlva államvizsga. Konzerválnom kell magamat (és a megszerzett izomtömeget egy hónapra). Majd május végén meglájuk mennyire sikerült ez.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 19. - 21:37:44
Válasz #1273
Nem elérhető

endre66


Kezd tetszeni ez az úri Gellért, ez is gyűlöli a cigit...  :-/-- 

2008. Április 19. - 22:24:46
Válasz #1274
Nem elérhető

Benji