2024. Szeptember 22. - 05:36:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984247 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2013. Április 15. - 22:11:16
Válasz #41010
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


ohh, 'mily megható  ;D

Aktív felhasználók az elmúlt 30 percben:
Maszat, ninja14, mcadam, dred, egyvicc, efitmaster, kondis, jrk, Milo, G, dave18, Risee, try2bebig, H. Laci, roland33, pmiller06, jaycutler11, pascado, massiv, Fuji, Rhino, versaceur, csontnelkulicsirke 

 ;D

2013. Április 17. - 21:40:17
Válasz #41011
Nem elérhető

Rebel


háhh  ;D  Ezt hallottátok? Meghalt a vén buzi. Állítólag 1 hajléktalant szólított le hajnalban, aki kukázott éppen. Felhívta a lakására egyet dugni, aztán szépen meg lett fojtva. 1 hajléktalant...igénytelen, undorító perverz buzi. Nem is sajnálom!

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/elfogtak-kiraly-tamas-feltetelezett-gyilkosat-2183663

az hozzátartozik,h a blikkben olvastam a storyt, de állítólag ezt a vallomásból lehet tudni... fúj  ;D   Nem tudom felfogni,h 1 hajléktalant hívott fel a lakására.

Hallod, de L. József, a hajléktalan, milyen jóképű volt  ;D

Pedig ez a vén ratykó kúrhatta volna a kis jólfésült model fiúcskákat, de nem, neki L. József kellett  ;D
Tép a teme....
http://www.infodunaujvaros.hu/hir_olvas/permalink:elfogtak-kiraly-tamas-feltetelezett-gyilkosat-2013-04-10-081040/

2013. Április 17. - 23:25:28
Válasz #41012
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Halljátok, még soha nem láttam ennyire összeszakadni embert(legalábbis ennyire látványosat), mint szegény Ronnie Colemant a FIBO 2013-on.

Hiányzik belőle legalább heti 5 gramm tesztoszteron (és kb. 30 kiló izom), ezt mondom én néktek emberek... >:D



Ez a kép még máshol korábban 2012-ben:



és sokkal korábban, még visszavonulás előtt valahol, mondhatni szezonon kívül:



És persze Mr. Olympia-ként...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 18. - 00:24:13
Válasz #41013
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 18. - 09:43:27
Válasz #41014
Nem elérhető

Jordan




"Egyszer véget érnek a 20 éves kúrák..." :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Április 19. - 14:17:47
Válasz #41015
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


"Egyszer véget érnek a 20 éves kúrák..." :DDD
Úgy :D.

Neki már nincs mit bizonyítania, eléggé leamortizálhatta így is magát az előző 25 évben, a belső szerveit nem cserélném ki az én belső szerveimre  ;D ;D, de mindennek ára van.....
Mellesleg, hadd pihenjen már szerencsétlen, így sem éri meg a 70-et......ööö.......60-at.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 19. - 16:49:09
Válasz #41016
Nem elérhető

Maszat


Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 17:19:01
Válasz #41017
Nem elérhető

Maszat


Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"inkább élek keveset, és az alatt sokat, minthogy sokat éljek, és közben végig szopjak"  ;D

Van aki végigéli a nyomorult kis szaros életét, viszonylag egészségben, és örül amikor meghal 1 testépítő sztár 45-50 évesen. Ki mit választ. Szerintem ezek az emberek nem nagyon cserélnének még ezek tudatában sem, ha tehetnék.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 17:32:16
Válasz #41018
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"inkább élek keveset, és az alatt sokat, minthogy sokat éljek, és közben végig szopjak"  ;D

Van aki végigéli a nyomorult kis szaros életét, viszonylag egészségben, és örül amikor meghal 1 testépítő sztár 45-50 évesen. Ki mit választ. Szerintem ezek az emberek nem nagyon cserélnének még ezek tudatában sem, ha tehetnék.
persze hogy nem, nem mindegy hogy csak létezel, vagy tényleg élsz is  :)

Szvsz, a testépítés azon a szinten, ahol Ronnie Coleman volt(és sok más versenyző is) nem nagyon nevezhető életnek.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 19. - 17:32:38
Válasz #41019
Nem elérhető

Maszat


Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"inkább élek keveset, és az alatt sokat, minthogy sokat éljek, és közben végig szopjak"  ;D

Van aki végigéli a nyomorult kis szaros életét, viszonylag egészségben, és örül amikor meghal 1 testépítő sztár 45-50 évesen. Ki mit választ. Szerintem ezek az emberek nem nagyon cserélnének még ezek tudatában sem, ha tehetnék.
persze hogy nem, nem mindegy hogy csak létezel, vagy tényleg élsz is  :)

oh Tomi, ez a mondatod majdnem megindított a varázs szekrényem felé  ;D   majdnem 5hónap pihi után, ma 3x is elérkezettnem láttam az idejét  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 17:34:49
Válasz #41020
Nem elérhető

Maszat


Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"inkább élek keveset, és az alatt sokat, minthogy sokat éljek, és közben végig szopjak"  ;D

Van aki végigéli a nyomorult kis szaros életét, viszonylag egészségben, és örül amikor meghal 1 testépítő sztár 45-50 évesen. Ki mit választ. Szerintem ezek az emberek nem nagyon cserélnének még ezek tudatában sem, ha tehetnék.
persze hogy nem, nem mindegy hogy csak létezel, vagy tényleg élsz is  :)

Szvsz, a testépítés azon a szinten, ahol Ronnie Coleman volt(és sok más versenyző is) nem nagyon nevezhető életnek.  :D

Viszont a visszavonulása után biztos elkezdte. Gondolom ha nem is szarásig, de azért el van eresztve eléggé. 49évesen, még van 10-15 szép éve  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 17:48:01
Válasz #41021
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"inkább élek keveset, és az alatt sokat, minthogy sokat éljek, és közben végig szopjak"  ;D

Van aki végigéli a nyomorult kis szaros életét, viszonylag egészségben, és örül amikor meghal 1 testépítő sztár 45-50 évesen. Ki mit választ. Szerintem ezek az emberek nem nagyon cserélnének még ezek tudatában sem, ha tehetnék.
persze hogy nem, nem mindegy hogy csak létezel, vagy tényleg élsz is  :)

Szvsz, a testépítés azon a szinten, ahol Ronnie Coleman volt(és sok más versenyző is) nem nagyon nevezhető életnek.  :D

Viszont a visszavonulása után biztos elkezdte. Gondolom ha nem is szarásig, de azért el van eresztve eléggé. 49évesen, még van 10-15 szép éve  ;D

Családja volt, gyerekek, feleség, aztán pár éve elvált már, új barátnó stb...szóval nem volt ő annyira elveszett, de testközelből is megítélve, azért kemény lehetett számára tényleg az előző 25 év...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 20. - 14:33:21
Válasz #41022
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Inkább 50 év királyság, mint 70 szopás  ;D
"inkább élek keveset, és az alatt sokat, minthogy sokat éljek, és közben végig szopjak"  ;D

Van aki végigéli a nyomorult kis szaros életét, viszonylag egészségben, és örül amikor meghal 1 testépítő sztár 45-50 évesen. Ki mit választ. Szerintem ezek az emberek nem nagyon cserélnének még ezek tudatában sem, ha tehetnék.
persze hogy nem, nem mindegy hogy csak létezel, vagy tényleg élsz is  :)

Szvsz, a testépítés azon a szinten, ahol Ronnie Coleman volt(és sok más versenyző is) nem nagyon nevezhető életnek.  :D
Bizony, hogy nem......

Maszatnak annyiban van igaza, hogy 50 év királyság inkább, mint az a híg fos amiben élünk, de mondjuk, mint hollywood-i sztár, az ok. Arra az életre nem vágyom, ahogy ezek élnek. Hidd el már a karrierjük vége felé ők is azt várják, hogy nyugi legyen, meg pihi, meg no szuri....

Bizony, hogy nem......

Maszatnak annyiban van igaza, hogy 50 év királyság inkább, mint az a híg fos amiben élünk, de mondjuk, mint hollywood-i sztár, az ok. Arra az életre nem vágyom, ahogy ezek élnek. Hidd el már a karrierjük vége felé ők is azt várják, hogy nyugi legyen, meg pihi, meg no szuri....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Április 20. - 14:50:44
Válasz #41023
Nem elérhető

Maszat


 Lehet,h 1 hollywood-i sztár jobban lennék, de most a testépítésről beszélünk.  ;D  A csóringer magyar valóság helyett, pedig inkább beikszelném azt az indulásnál,h őszinte legye  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 20. - 16:05:54
Válasz #41024
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lehet,h 1 hollywood-i sztár jobban lennék, de most a testépítésről beszélünk.  ;D  A csóringer magyar valóság helyett, pedig inkább beikszelném azt az indulásnál,h őszinte legye  ;D
És esetleg profi testépítő akiből hollywood-i sztár lesz?  ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).