2024. Szeptember 22. - 11:38:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984348 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2013. Március 28. - 18:02:47
Válasz #40935
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De hülye vagy Te maszat.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 28. - 19:25:01
Válasz #40936
Nem elérhető

Maszat


Igaz már jó pár hete láttam a rendőrségi felvételeket youtube-on, de azért még most is tetszett. Nem az irigység beszél belőlem, hanem a rosszindulat  ;D ;D  hát azért csak cigányok, na  :D


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 28. - 19:51:28
Válasz #40937
Nem elérhető

Maszat


Poén csak, nem vagyok kárörvendő. De esküszöm eszembe jutottál  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 28. - 21:52:40
Válasz #40938
Nem elérhető

zotja


Igaz már jó pár hete láttam a rendőrségi felvételeket youtube-on, de azért még most is tetszett. Nem az irigység beszél belőlem, hanem a rosszindulat  ;D ;D  hát azért csak cigányok, na  :D




Kis grofó család :D

2013. Március 30. - 15:02:48
Válasz #40939
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csendes ez a mai reggel, nem igaz?  :D

Engem a gyno és a húsvéti nyúl kérdése mellett ma, nem tudom miért, de a ciprusi bankokban történ dolgok aggasztanak leginkább, vagyis a Ciprussal történt dolgok az utóbbi két hétben. Mivel ez mind az Európai Unióban történt. Tehát a végkifejlet - onnantól, hogy hetekig mondták a Ciprusiaknak, hogy semmi probléma, semmi probléma, nem kell aggódni - az, hogy minden 100,000EUR értékű bankszámla megtakarítást 40-80%-al megadóztatnak a következő hetekben, amikor ráérnek eldönteni már, hogy pontosan mennyivel is.(kezdték 10%-al)

Nem csak az a felháborító, hogy bankbetéteket adóztatnak meg(nem kamatokat, hanem betéteket), hanem az, hogy mindez az EU-ban megtörténhet. Ami tényleg kb. annyit jelent leegyszerüsítve, hogy abban a pillanatban, ahogy beteszed a pénzed egy európai bankba, onnantól az a bank pénze és nem a tiéd. Namost, a másik, hogy emögött a kis apró akció mögött megint a németek állnak és az IMF. Teljesen mindegy, hogy orosz, angol és görög, olasz stb. pénzek voltak ezekben a ciprusi bankokban, ez nem lényeges most itt, habár szeretnék elhitetni, hogy lényeges. Még azt is leszarom, hogy annak a "geci" Simornak az 1 milliárdja is cipruson volt(remélem elveszik a 70%-át a szeméttől, ha már így alakult.  ;D  )

A kérdés az, hogy mikor jutunk el oda, hogy elvegyék az emberek pénzét a bankokban itt Magyarországon is, már akinek még van megtakarítása magyar bankban. Szerintem nem is kell erre olyan sokat várnunk már...

Ez az érdeklődésem késlelteti a gyno cikkemet... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 30. - 15:09:44
Válasz #40940
Nem elérhető

Maszat



...már akinek még van megtakarítása magyar bankban...




 :D

Hát de ez tényleg milyen már? Az ember beteszi a bankba a pénzét, és elveszik a felét, adó címszóval?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 30. - 15:11:46
Válasz #40941
Nem elérhető

Maszat


Bár nincs 100.000 juró megtakarításom ciprusi bankban, most mégis sikerült felbasznod az agyam Efit  ;D Már nem is fáj a gynom  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 30. - 15:18:13
Válasz #40942
Nem elérhető

Maszat


Egyébként meg ciprusról tudni lehet,h az ország GDP-jének 7x ese van bankbetétben...(Magyarországon ez 80-100% ) Ciprusra menekítik ki a pénzüket az orosz adócsalók is, meg sok más országból is. Bár igazságtalannak tartom, kicsit azért ironikus a dolog.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 30. - 15:18:58
Válasz #40943
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bár nincs 100.000 juró megtakarításom ciprusi bankban, most mégis sikerült felbasznod az agyam Efit  ;D Már nem is fáj a gynom  ;D

Avagy a pénz üti a gynót.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 30. - 15:22:25
Válasz #40944
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként meg ciprusról tudni lehet,h az ország GDP-jének 7x ese van bankbetétben...(Magyarországon ez 80-100% ) Ciprusra menekítik ki a pénzüket az orosz adócsalók is, meg sok más országból is. Bár igazságtalannak tartom, kicsit azért ironikus a dolog.

Az orosz elnök úgy fogalmazott, hogy "most cipruson lenyúlják a tolvajok pénzét".  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 30. - 15:24:13
Válasz #40945
Nem elérhető

Maszat


Ez kurvajó  ;D  Mondjuk azért megemelhetnék az alsó határt 300.000 euróra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 30. - 15:31:27
Válasz #40946
Nem elérhető

God Vazzeg


Csendes ez a mai reggel, nem igaz?  :D

Engem a gyno és a húsvéti nyúl kérdése mellett ma, nem tudom miért, de a ciprusi bankokban történ dolgok aggasztanak leginkább, vagyis a Ciprussal történt dolgok az utóbbi két hétben. Mivel ez mind az Európai Unióban történt. Tehát a végkifejlet - onnantól, hogy hetekig mondták a Ciprusiaknak, hogy semmi probléma, semmi probléma, nem kell aggódni - az, hogy minden 100,000EUR értékű bankszámla megtakarítást 40-80%-al megadóztatnak a következő hetekben, amikor ráérnek eldönteni már, hogy pontosan mennyivel is.(kezdték 10%-al)

Nem csak az a felháborító, hogy bankbetéteket adóztatnak meg(nem kamatokat, hanem betéteket), hanem az, hogy mindez az EU-ban megtörténhet. Ami tényleg kb. annyit jelent leegyszerüsítve, hogy abban a pillanatban, ahogy beteszed a pénzed egy európai bankba, onnantól az a bank pénze és nem a tiéd. Namost, a másik, hogy emögött a kis apró akció mögött megint a németek állnak és az IMF. Teljesen mindegy, hogy orosz, angol és görög, olasz stb. pénzek voltak ezekben a ciprusi bankokban, ez nem lényeges most itt, habár szeretnék elhitetni, hogy lényeges. Még azt is leszarom, hogy annak a "geci" Simornak az 1 milliárdja is cipruson volt(remélem elveszik a 70%-át a szeméttől, ha már így alakult.  ;D  )

A kérdés az, hogy mikor jutunk el oda, hogy elvegyék az emberek pénzét a bankokban itt Magyarországon is, már akinek még van megtakarítása magyar bankban. Szerintem nem is kell erre olyan sokat várnunk már...

Ez az érdeklődésem késlelteti a gyno cikkemet... ;D

Több lépcsőben vezetik be nálunk is ezt, kezdték a kamatadóval. De lesznek itt még cifraságok, nem véletlen szorítják rá az embereket  a kártyás fizetésre, és az utalgatásos fizetésekre se.. Nemsokára nem is nagyon lesz készpénz, és meg lehet figyelni minden pénzmozgást, illetve ugye mivel látható lesz, fel lehet használni bármire. Nagy getzik ezek  :-}

2013. Március 30. - 15:31:44
Válasz #40947
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az idegesítő viszont tényeg az számomra, hogy az EU-ban ilyet nem lehetne elvileg csinálni. Bajba kerül egy kis EU tagország, és a német barátainknak csak annyi jut eszébe, ahelyett, hogy zsebpénzből megmenthetnék ezt a kis országot egyébként - annyit csinálnak, hogy azt találják ki, hogy elveszik az országban lévő bankbetétek 40-80%-át. Akárhogy is van ez magyarázva ezután, ez nem lenne lehetséges az EU-ban. De lehetséges és innentől kezdve bármi lehetséges, ez csak ennyit jelent. A bankok, bankrendszer és a politikusok számára.
Nem akarok senkit felzaklatni ezzel a témával tulságosan, vagy vitatkozni erről túl sokat, csak gondoltam leírom valahova.  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 30. - 15:39:40
Válasz #40948
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez kurvajó  ;D  Mondjuk azért megemelhetnék az alsó határt 300.000 euróra.

Igen, egyébként ez is egy furcsa kérdés, mikor egy gyengeelméjű német eldönti, hogy legyen 100ezer EUR az alsó határ. Miért nem 150ezer vagy 80ezer?

Ez, mint magyarországon a devizahiteles kamumentőcsomag(árfolymagát), a 20 millió forint feletti hitelekre nem vonatkozik pl.
Kérdés, mégis miért nem. Miért nem a 22 millió felettiekre vagy a 17 és fél millió felettiekre? Mert az egészet zsenik dolgozzák ki! értitek, nem? Ezekre a megoldásokra mindig magyar vagy német vagy ilyesmi zseniket alkalmaznak, megmenteni embereket, országokat meg ilyesmi... :-oD

A reggelijét nem tudja megcsinálni az idióta fazon, aki ezeket a megoldásokat elkészíti, de azért ő az devizahitelesek megmentésén dolgozik.  ;D És ezért láthatjuk mindig ezeket a kitűnő megoldásokat.

Mint Pintér, aki a havazás legvégén rendeli el a rendkívüli állapotot.  :D Ezek az emberek egy családból jönnek mindig... 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 30. - 15:43:57
Válasz #40949
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nézzük inkább Árpi bácsit hátul meghúzódva, és Jennifer Rankin képeit  :-oD Árpi bácsit nem érdekli a válság, leszarja magasról.  >:D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"