2024. Szeptember 22. - 11:30:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984341 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2013. Március 23. - 18:41:08
Válasz #40905
Nem elérhető

H. Laci


(épp most csukták le azt hiszem,... a biztonsági őrt mert sűrűn sokkolózott a bevásárló központban ahol dolgozott...miután 20ezer dollárt gyűjtöttek neki az interneten, hogy vegyen magának fegyvereket  még aztán tegye fel a további videokat magáról ahogy dolgozik ;D



AZTAKURVA  ;D ;D   Eldőlt a csaj, mint a cementes zsák  ;D

jaja, baszki ezek kemények, olyanok mint a cigányok..
Én is azt néztem....Akármilyen helyzetben is így viselkedni, perceken keresztül ordítani sikítozni ott nő létükre, ráadásul gyerekekkel, el zavarni sem lehetett őket....Cigányok is ilyenek, kurv@ anyjukat (tisztelet a kivételnek)  :-/- :-/- :-/-

2013. Március 23. - 20:12:36
Válasz #40906
Nem elérhető

Fuji


Nem vágyom már nagyon több napos fesztiválokra, nem is nagyon vállaltam 2 napnál többet soha mondjuk, de ez. Ez valami álom  <3!
Na,mikor indulunk?  ;D

2013. Március 23. - 21:48:23
Válasz #40907
Nem elérhető

Maszat


nem lenne rossz a szülinapomat augusztusban ott tölteni  ;D   mondanám,h felejthetetlen élmény lenne, de ez nem igaz  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 23:40:00
Válasz #40908
Nem elérhető

zotja



2013. Március 23. - 23:48:49
Válasz #40909
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 24. - 01:29:56
Válasz #40910
Nem elérhető

Maszat


néztem még videókat arról az atlantai biztonsági őrről, hát nem gyenge  ;D  attól eltekintve,h elég primitív ott a vásárló közeg, szerintem 1 kibaszott szadista állat, aki minden egyes veszekedést élvezett  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 24. - 09:29:48
Válasz #40911
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


http://tv2.hu/musoraink/naplo/45053_a_csalokiraly.html

hhatalmas :D

hát ez a pali valami hatalmas  ;D  !+"%    Łł=

ez a fazon valami hatalmas karakter! Totál olyan a beszéd stilusa mint egyik ismerősömnek :D

2013. Március 24. - 11:14:45
Válasz #40912
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
nem lenne rossz a szülinapomat augusztusban ott tölteni  ;D   mondanám,h felejthetetlen élmény lenne, de ez nem igaz  ;D
Én adnám Veled, csak Efit azt írta, nem szabad  :( :'(  ;D

Pontosan, te pihenőre vagy téve, a hajad növését ne halljuk.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 24. - 11:17:10
Válasz #40913
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
http://tv2.hu/musoraink/naplo/45053_a_csalokiraly.html

hhatalmas :D

Amikor árulta a nyugati tetejét 40 millióért, még emlékszem nekem is mondta valaki a környékről ezt 2000-ben, hogy nem érdekel-e, tényleg  ;D
Még szerencse, hogy nem érdekelt.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 24. - 11:18:52
Válasz #40914
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
néztem még videókat arról az atlantai biztonsági őrről, hát nem gyenge  ;D  attól eltekintve,h elég primitív ott a vásárló közeg, szerintem 1 kibaszott szadista állat, aki minden egyes veszekedést élvezett  ;D

Maszat, nagyon kemény az új avatar képed.  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 24. - 12:13:05
Válasz #40915
Nem elérhető

Maszat


áhh, csak kicsit homályos, mert webcammal csináltam  :-\  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 24. - 14:25:40
Válasz #40916
Nem elérhető

God Vazzeg


áhh, csak kicsit homályos, mert webcammal csináltam  :-\  ;D

Nőttél a szemünkben hogy felvállaltad magad  >:D

2013. Március 24. - 17:56:59
Válasz #40917
Nem elérhető

ninja14


áhh, csak kicsit homályos, mert webcammal csináltam  :-\  ;D

Nőttél a szemünkben hogy felvállaltad magad  >:D
már ideje volt hisz itt a fórumon Maszat a celeb!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 24. - 18:05:06
Válasz #40918
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Maszat, az avatarodrol ez a gengszter jut eszembe valamiért:


 ;D ;D ;D

2013. Március 24. - 18:32:05
Válasz #40919
Nem elérhető

God Vazzeg


Belehallgattam. Aztaqrva  :-/]