2024. Szeptember 22. - 13:45:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984407 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2013. Március 23. - 02:12:34
Válasz #40890
Nem elérhető

Maszat


Efit, múltkor volt 1 hozzászólásod, amiben azt mondtad,h növényi hatóanyagoknál sokan azzal rontják el az adagolást,h túl nagy dózist nyomnak. Ezt nem értettem, mert én a dupla vagy semmit híve vagyok, meg amúgy sem tudtam fejben hova rakni azt,h ha 1 hatóanyagnak van 1 hatása, akkor a nagyobb dúzis miért nem nagyobb hatást vált ki, miért mást. Azt hittem csak úgy írtad,h írjál valamit  ;D   Namármost olvasgatok gyógynövényekről  (úgy döntöttem rámegyek a témára. Érdekel is, ráadásul akár hiszitek, akár nem, a kúrák kivételével gyógyszer ellenes vagyok. Ha nem bírok aludni, előbb főzök 1 macskagyökér teát, minthogy bevegyek 1 manapság oly divatos xanaxot...)  és pont a macskagyökérnél olvasom,h ha túl nagy a dózis, nyugodság helyett zavarodottság, álmatlanság, és fejfájás a mellékhatás. Szóval...Efit, nem is vagy te olyan hülye!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 09:33:25
Válasz #40891
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, múltkor volt 1 hozzászólásod, amiben azt mondtad,h növényi hatóanyagoknál sokan azzal rontják el az adagolást,h túl nagy dózist nyomnak. Ezt nem értettem, mert én a dupla vagy semmit híve vagyok, meg amúgy sem tudtam fejben hova rakni azt,h ha 1 hatóanyagnak van 1 hatása, akkor a nagyobb dúzis miért nem nagyobb hatást vált ki, miért mást. Azt hittem csak úgy írtad,h írjál valamit  ;D   Namármost olvasgatok gyógynövényekről  (úgy döntöttem rámegyek a témára. Érdekel is, ráadásul akár hiszitek, akár nem, a kúrák kivételével gyógyszer ellenes vagyok. Ha nem bírok aludni, előbb főzök 1 macskagyökér teát, minthogy bevegyek 1 manapság oly divatos xanaxot...)  és pont a macskagyökérnél olvasom,h ha túl nagy a dózis, nyugodság helyett zavarodottság, álmatlanság, és fejfájás a mellékhatás. Szóval...Efit, nem is vagy te olyan hülye!  ;D

Te kis macskagyökérteás drogos, most meg alszol, mi?  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 23. - 12:40:33
Válasz #40892
Nem elérhető

Maszat


Most keltem, 1re meg edzeni kellett volna mennem ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 12:41:45
Válasz #40893
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most keltem, 1re meg edzeni kellett volna mennem ;D

Hát akko' induljá meg!  :D Jó reggelt!  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 23. - 12:45:49
Válasz #40894
Nem elérhető

Maszat


Nálam ez nem így megy. ennem kell minimum 2x, meg meginnom 1 bivaly erős kávét. Majd kettőre, fél 3ra  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 13:16:01
Válasz #40895
Nem elérhető

Maszat


1x szabadjára engedem még ott magam!  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 13:20:40
Válasz #40896
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt hiszem kiköltözöm ukrajnába  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 23. - 13:23:29
Válasz #40897
Nem elérhető

Maszat


Nem vágyom már nagyon több napos fesztiválokra, nem is nagyon vállaltam 2 napnál többet soha mondjuk, de ez. Ez valami álom  <3!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 13:25:24
Válasz #40898
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Eközben amerikában:

az atlantai biztonsági őr a nigger mamát sokkolózza a gyerekek előtt(épp most csukták le azt hiszem,... a biztonsági őrt mert sűrűn sokkolózott a bevásárló központban ahol dolgozott...miután 20ezer dollárt gyűjtöttek neki az interneten, hogy vegyen magának fegyvereket,... még aztán tegye fel a további videokat magáról ahogy dolgozik ;D



Az emberek egyébként angolul beszélnek ebben a videóban, de az automata feliratozó automatikusan a portugál nyelvet választotta a felirathoz... ezek a niggerek, te... :D

A kb. 4 éves kisgyerekek közben a háttérben kiabálják a biztonsági őrre, hogy te buzi, te buzi... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 23. - 13:29:14
Válasz #40899
Nem elérhető

Gabe


Nem, ez most nem igaz. a 87-88. percig nagyon jól játszottunk. Végig fölénybe voltunk, nagyon szép helyzetekkel. Pont ezért idegesítő a dolog.
Én a 90. percben inkább a laptopom monitorát néztem, mert sejtettem, hogy ez lesz.
A vicc, hogy 91:30 körül még Királynál volt a labda, máshol ilyenkor a kapus húzza az időt, max, kap is egy sárgát, hátul passzolgat a védőkkel.
Nem, mi felíveljük, elveszítjük, előreívelnek a semmibe, de a mindig is tökéletes és sebezhetetlen védelmünk megoldja az amúgy pontatlan előreívelést, mert összeszaladnak ketten, odateszik a ROMÁN elé a labdát, az meg belövi.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 23. - 13:30:42
Válasz #40900
Nem elérhető

Maszat


(épp most csukták le azt hiszem,... a biztonsági őrt mert sűrűn sokkolózott a bevásárló központban ahol dolgozott...miután 20ezer dollárt gyűjtöttek neki az interneten, hogy vegyen magának fegyvereket  még aztán tegye fel a további videokat magáról ahogy dolgozik ;D



AZTAKURVA  ;D ;D   Eldőlt a csaj, mint a cementes zsák  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 13:54:13
Válasz #40901
Nem elérhető

Gabe


1x szabadjára engedem még ott magam!  ;D


Durva anyám, az egy négyzetméterre jutó brutálisan jó seggek aránya mennyi lehet?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 23. - 16:05:44
Válasz #40902
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


(épp most csukták le azt hiszem,... a biztonsági őrt mert sűrűn sokkolózott a bevásárló központban ahol dolgozott...miután 20ezer dollárt gyűjtöttek neki az interneten, hogy vegyen magának fegyvereket  még aztán tegye fel a további videokat magáról ahogy dolgozik ;D



AZTAKURVA  ;D ;D   Eldőlt a csaj, mint a cementes zsák  ;D

jaja, baszki ezek kemények, olyanok mint a cigányok..

2013. Március 23. - 16:10:35
Válasz #40903
Nem elérhető

Maszat


De érted? Gyűjtést szerveztek a bizti őrnek fegyverekre... :DDDDDDD EZ MI?!?!  ;D   kibaszott 1 kannibál lehet  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 23. - 16:17:49
Válasz #40904
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


De érted? Gyűjtést szerveztek a bizti őrnek fegyverekre... :DDDDDDD EZ MI?!?!  ;D   kibaszott 1 kannibál lehet  :D

tuti valami helyi fej :) 20 ezer dollárból vehet annyi fegyvert amivel eltolna egy kisebb várost