2024. Szeptember 22. - 13:31:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984378 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2013. Március 02. - 10:02:00
Válasz #40725
Nem elérhető

Fuji


 ;D

2013. Március 02. - 13:05:41
Válasz #40726
Nem elérhető

Ronaldo


Hát tudod nekem is van ráklistám!  ;D vágod mi az, ugye?  :D


(ha rákos lenne a barátnőm, azok listája, akiket utána megdugnék  ;D ;D)


Nem rossz gondolat....  ****)

2013. Március 03. - 15:03:53
Válasz #40727
Nem elérhető

H. Laci


Elég sűrűn megbetegedek, valakinek valami tipp? Egy hónapja voltam megfázva, kaptam egy bivaly erős antibiotikumot, most újra megfáztam a doki ugyanazt a 3ezer forintos 3szemes antibiotikumot írta ki..... Ki sem váltottam, b@sztam ki a receptet a kukába, ez volt 3 napja, és már jóformán semmi bajom. Vitamin, ACC és pihenés. De ez akkor is elég zavaró hogy ilyen könnyen és ilyen sűrűn megfázok,szeptember óta most vagyok 3. alkalommal beteg. Valakinek van hasonló problémája mint nekem? Anyámék itthon vérvételre akarnak küldeni meg hogy ganoderma gombát igyak, egyszerűen nem tudom megértetni velük hogy csak egy normális multivitamin kéne. Egy szaros Supradyn-t tudtam kikönyörögni meg hozzá egy 1 g-s C-vitamint,rohadt nagy vita árán......Szerintük egészségtelen napi 1 g C-vitamin. Nem értik meg hogy más az hogyha valaki rendszeresen súlyzós edzéseket végez,meg alapból gyengébb az immunrendszerem, arról nem is beszélve hogy majd 100 kg vagyok( ;D ;D ;D ;D ;D).........Pedig már azt hittem elfogadták/felfogták a dolgokat velem meg a sportal kapcsolatban. Most kicsit ki vagyok.................. :-/- :-/-

2013. Március 03. - 15:14:30
Válasz #40728
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Túledzés?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 15:26:04
Válasz #40729
Nem elérhető

H. Laci


Ezen God-al is sokat gondolkodtunk......Sok jel utal rá. Ha kihagyok 1-2 hetet azonnal jön fel súly meg erősödök, aktívabb vagyok. Na majd rápróbálunk, visszább veszünk a gyakorlatok meg a sorozatok számából picit.  :) Meg nyomom a Supradyn-t C-vel kiegészítve.
Esetleg még ötleted efit? Te azért értesz ezekhez a dolgokhoz és természetesen adok is a véleményedre. Helyemben még mikre figyelnél? Most elültették a fülemben a bogarat a vér vételes dologgal hogy: nem-e esetleg nagyobb bajra utal ez? (bár nem hiszem, de mégis benne van a pakliban)

2013. Március 03. - 16:17:27
Válasz #40730
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát ebben nehéz lenne segíteni a távolból, fogalmam sincs, nálam ebben sokkal jobbak is vannak itt. De amennyit lehet tudni; fiatal vagy, ami pozitív. Viszont ha elég sokat edzel és viszonylag nagy súlyokkal, mivel inkább erőemelő edzéseket csinálsz ha jól tudom, plusz még antibiotikumok is bejönnek a képbe, szóval ez így együtt tényleg legyengítheti az immunrendszered, ha nem iktatsz be pihenő heteket. Kb. 8 hetenként 1 hét pihenés nem ártana, teljesen edzés nélkül. Aztán fokozatosan vissza a nagy súlyokig stb...De ezt gondolom ott a teremben is megbeszélitek.

Viszont ha ez a 3-4 hetenkénti megbetegedés nem annyira jellemző, csak éppen most így jött ki, akkor meg ne foglalkozz olyan mélyen ezzel. Lehetséges az ilyesmi mindenkinél...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 18:45:42
Válasz #40731
Nem elérhető

kalibra


Nekem is volt ugyan ilyen problémám. Az óta nincs, mióta a multivitamin pak mellé megy még 3000mg. C vitamin és 2000 NE D vitamin. Azóta az orromat nem kellett kifújnom.

2013. Március 03. - 20:38:17
Válasz #40732
Nem elérhető

ninja14


Üdv Urak! A tesóm nagyon étvágytalan ja és lány...kéne neki valami okosság (nem boldenon!  ;D) tápkieg...B vitaminokat már próbáltam rajta nem igazán hozta az eredményt...tudok valamit ajánlani, h mivel próbálkozzon?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 03. - 20:41:10
Válasz #40733
Nem elérhető

Maszat


Üdv Urak! A tesóm nagyon étvágytalan ja és lány...kéne neki valami okosság (nem boldenon!  ;D) tápkieg...B vitaminokat már próbáltam rajta nem igazán hozta az eredményt...tudok valamit ajánlani, h mivel próbálkozzon?

Az attól függ,h hány éves!  /7% ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 03. - 20:55:26
Válasz #40734
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Urak! A tesóm nagyon étvágytalan ja és lány...kéne neki valami okosság (nem boldenon!  ;D) tápkieg...B vitaminokat már próbáltam rajta nem igazán hozta az eredményt...tudok valamit ajánlani, h mivel próbálkozzon?

Az attól függ,h hány éves!  /7% ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 03. - 21:11:04
Válasz #40735
Nem elérhető

ninja14


Üdv Urak! A tesóm nagyon étvágytalan ja és lány...kéne neki valami okosság (nem boldenon!  ;D) tápkieg...B vitaminokat már próbáltam rajta nem igazán hozta az eredményt...tudok valamit ajánlani, h mivel próbálkozzon?

Az attól függ,h hány éves!  /7% ;D
24 !  ;D egy M6 ért elcserélném...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 03. - 22:41:04
Válasz #40736
Nem elérhető

Maszat


Egy M6 egy kis kolbászért cserébe, amit az étvágya miatt ajánlok fel...nem gondolod,h rossz üzlet?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 03. - 23:15:47
Válasz #40737
Nem elérhető

ninja14


Egy M6 egy kis kolbászért cserébe, amit az étvágya miatt ajánlok fel...nem gondolod,h rossz üzlet?  ;D
bazd meg Maszat te komoly párkapcsolatban vagy <3! de csabító ajánlat  :D

de most komolyan van valami jó tápkieg?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 03. - 23:18:06
Válasz #40738
Nem elérhető

Maszat


Egy M6 egy kis kolbászért cserébe, amit az étvágya miatt ajánlok fel...nem gondolod,h rossz üzlet?  ;D
bazd meg Maszat te komoly párkapcsolatban vagy <3! de csabító ajánlat  :D

de most komolyan van valami jó tápkieg?

Ha a kolbi túlságosan nehéz lenne, van más is. Krémesebb, lágyabb. Könnyen lecsúszna. A wikipédia szerint az alábbiakat tartalmazza:

C-vitamint, kalciumot, klórt, koleszterint, citromsavat, kreatint, fruktózt, tejsavat, magnéziumot, nitrogént, foszfort, káliumot, nátriumot, B12-vitamint és cinket is tartalmaz.

 ;) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 03. - 23:19:05
Válasz #40739
Nem elérhető

Maszat


A jó szívem fog sírba vinni.  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26