2024. Szeptember 22. - 15:22:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984431 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2013. Február 24. - 08:50:27
Válasz #40695
Nem elérhető

Fuji


émmeg az e46-omat cseréltem X5-re kb. 4 éve, és ismét nagyon elégedett vagyok...már csak úgy öregesen   :D
A nyugalom szigete. :)
El lehet viselni nem mondom.A varosba a legjobb valasztas a mai utviszonyok mellett.

2013. Február 24. - 10:29:59
Válasz #40696
Nem elérhető

Fuji


émmeg az e46-omat cseréltem X5-re kb. 4 éve, és ismét nagyon elégedett vagyok...már csak úgy öregesen   :D
A nyugalom szigete. :)
El lehet viselni nem mondom.A varosba a legjobb valasztas a mai utviszonyok mellett.
[/color]
az tuti!



http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/740/bmw_740i_automata_e38_v8_shadow_line_fix-6618539 én vele szemezek most  ;D
Ez se szar! ;)
Ha tudod tankolni hajra! Bar a 328i-m se evett sokat,ahoz kepest hogy majd 3 literes motor volt benne.

2013. Február 25. - 15:26:12
Válasz #40697
Nem elérhető

Maszat


AZTAROHADT kurva életbe  :o  A kedvenc hetesem  <3!  ki se merem számolni az átírást, meg a biztosítást...

Mindig is szerettem volna 1 ilyet, de az az igazság,h kurva sokat megyek ha van kocsim. A havi 2-3000km nem ritka, és azért ezzel így betyár. Ráadásul mostmár csak városba közlekedem. Nem mind1,h 7et eszik városba, vagy 13mat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 25. - 15:34:58
Válasz #40698
Nem elérhető

Maszat


más

Nagyon fura nekem,h a Pápa csak így lemondott. Az 1200as években volt ilyen utoljára. Nem mondom,h konkértan ez a cikk igaz lenne :   http://hir.ma/kulfold/vatikani-hirek/szexorgiak-miatt-mondott-le-a-papa/36406

de tuti,h valami más ok áll az égész mögött, és nem az egészségügyi problémái. A Pápák nem lemondani szoktak, hanem megmurdelni. Nem hiszem,h 800éve mindegyik álmában halt volna meg, úgy,h előző nap még lefutotta a maratont. Az igazság az,h az egyház már úgy el van torzulva-korcsosulva, megannyi szexuális botránnyal,h ahhoz,h valaki a vezetőjének mondja magát, kibaszott vastag bőrrétegnek kell lenni a pofán. Szóval szerintem itt inkább bőrvastagság beli problémák lehetnek  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 25. - 19:35:40
Válasz #40699
Nem elérhető

atleeta


Az igazi ok  ;D

 
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2013. Február 25. - 21:44:36
Válasz #40700
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 28. - 22:07:08
Válasz #40701
Nem elérhető

Maszat


Unalmasak vagytok. Kussoltok, ha az ember felhoz 1 témát, nincs véleményetek. Elmentek Ti a picsába!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 28. - 22:51:08
Válasz #40702
Nem elérhető

Rebel


Unalmasak vagytok. Kussoltok, ha az ember felhoz 1 témát, nincs véleményetek. Elmentek Ti a picsába!  ;D
Nem győzöm a kereszteket vetni a hitetlen írásod után.Béke legyen veled Maszat.

2013. Március 01. - 05:15:42
Válasz #40703
Nem elérhető

Maszat


Facebookról valahogy rátévedtem a bb.tv-re. Csak azért, mert a Nagy Ferenc Gábor volt benne, aki arról mesélt,h mennyire telelett a testépítéssel, és a köré szőtt világgal a fasza, és áttért küzdősportra. Kiderült,h írt 1 könyvet, ami elsőre nem tűnhet érdekességnek, de pont azt taglalja, ami mostanában engem annyira foglalkoztat. Testépítés-kox-szenvedély, persze arról szól,h nem éri meg. A lényeg,h meg fogom venni a könyvet, mert kíváncsivá tett. Felmentem a sárga oldalra,h megnézzem forgalmazzák-e, és mit ad isten belebotlottam ott 1 rádió adásba.

Nem akarom dobálni a szart itt a Bunnyra, de ez az ember egy akkora rakás szar, úgy ahogy van, azzal a fasszopó arrogáns stílusával,h kihányom tőle a belem. A bb.tv-t már évek óta nem bírom nézni, mert nem bírom elviselni  stílusát. Most éppen a zyzz-t oltotta. Nem csíptem Én se a gyereket, sőt valóban kicsit buzinak is tartottam. De csóri meghalt 1 vele született szívbetegségben, ez a faszkalap meg ilyeneket mond róla,h telebaszta magát szteroidokkal és 19évesen MEGDÖGLÖTT a fasszopó, de addig reklámozta a rendkívül szar fizikumát"

Mekkora parasztnak kell ehhez lenni? Mekkora bunkó tajparasztnak kell ehhez lenni? Hányinger az ember. 1 arrogáns faszkalap, úgy ahogy van. A gyomrom felfordul tőle. Hála égnek neki nincs szar fizikuma, ő 1 isten...Én nem tudom, stílust akar ezzel teremteni, vagy mi a faszom? Akkora az arca ,h az már képtelenség. Közbe meg akkora suttyó az ember, h bemenne 1 operába bb.tv-s mackó nadrágba, jó szorosan befűzött fekete nike cipőben.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 01. - 05:32:55
Válasz #40704
Nem elérhető

hopika


Facebookról valahogy rátévedtem a bb.tv-re. Csak azért, mert a Nagy Ferenc Gábor volt benne, aki arról mesélt,h mennyire telelett a testépítéssel, és a köré szőtt világgal a fasza, és áttért küzdősportra. Kiderült,h írt 1 könyvet, ami elsőre nem tűnhet érdekességnek, de pont azt taglalja, ami mostanában engem annyira foglalkoztat. Testépítés-kox-szenvedély, persze arról szól,h nem éri meg. A lényeg,h meg fogom venni a könyvet, mert kíváncsivá tett. Felmentem a sárga oldalra,h megnézzem forgalmazzák-e, és mit ad isten belebotlottam ott 1 rádió adásba.

Nem akarom dobálni a szart itt a Bunnyra, de ez az ember egy akkora rakás szar, úgy ahogy van, azzal a fasszopó arrogáns stílusával,h kihányom tőle a belem. A bb.tv-t már évek óta nem bírom nézni, mert nem bírom elviselni  stílusát. Most éppen a zyzz-t oltotta. Nem csíptem Én se a gyereket, sőt valóban kicsit buzinak is tartottam. De csóri meghalt 1 vele született szívbetegségben, ez a faszkalap meg ilyeneket mond róla,h telebaszta magát szteroidokkal és 19évesen MEGDÖGLÖTT a fasszopó, de addig reklámozta a rendkívül szar fizikumát"

Mekkora parasztnak kell ehhez lenni? Mekkora bunkó tajparasztnak kell ehhez lenni? Hányinger az ember. 1 arrogáns faszkalap, úgy ahogy van. A gyomrom felfordul tőle. Hála égnek neki nincs szar fizikuma, ő 1 isten...Én nem tudom, stílust akar ezzel teremteni, vagy mi a faszom? Akkora az arca ,h az már képtelenség. Közbe meg akkora suttyó az ember, h bemenne 1 operába bb.tv-s mackó nadrágba, jó szorosan befűzött fekete nike cipőben.

Hétfőn megszedjük a nyuszit?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Március 01. - 08:46:26
Válasz #40705
Nem elérhető

kalibra


Nem védeni akarom Bunnyt, de azért van ki ennyire a meghalt formától, mert példaképnek állította be magát és amit csinált fiatalok millióinak világszerte. Én nem tudok ez miatt haragudni rá, h "nem bánja", ha egy olyan emberkezdemény megszűnik létezni, aki azt reklámozza napi szinten és minden csatornán az amúgy is minden köcsögöt lelkesen követő korosztályának, h akkor vagy menő, ha egy év alatt agyon koxolod és drogozod magad. Szerintem nem kevés fiatalnak és környezetének okozott igen komoly problémákat az idióta. A kegyelet más kérdés, lehetett volna árnyaltabban fogalmaznia, de nem mondanám, h nincs igaza.

2013. Március 01. - 09:43:38
Válasz #40706
Nem elérhető

Fuji


Egy hiteltelen szarzsak!
Ne az adjon mar edzesi tanacsokat aki ugy nez ki mint egy telefosott buvarruha.Maszat jol irja egy arogans fasz.
Ahol regen edzettem,bizniszelt a tulajal,de ott is ugy jarkalt mintha a joisten lepett volna be a terembe.
Attol meg kivagyok,mikor olyat magyaraz hogy,nem kell nagy sullyal edzeni Cedric is 12 kilos sulyzoval bicepszezik. Persze,meg benne van egy gyogyszertar! Az a baj hogy a tizenevesek megy isszak a szavait.

2013. Március 01. - 10:01:33
Válasz #40707
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 01. - 10:01:50
Válasz #40708
Nem elérhető

hopika


Egy hiteltelen szarzsak!
Ne az adjon mar edzesi tanacsokat aki ugy nez ki mint egy telefosott buvarruha.Maszat jol irja egy arogans fasz.
Ahol regen edzettem,bizniszelt a tulajal,de ott is ugy jarkalt mintha a joisten lepett volna be a terembe.
Attol meg kivagyok,mikor olyat magyaraz hogy,nem kell nagy sullyal edzeni Cedric is 12 kilos sulyzoval bicepszezik. Persze,meg benne van egy gyogyszertar! Az a baj hogy a tizenevesek megy isszak a szavait.
;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Március 01. - 10:19:21
Válasz #40709
Nem elérhető

H. Laci


God jól megfogalmazta még régebben: Bunnynak az elveivel, nem volna gond, csak magával az emberrel van a gond, meg ahogy tálalja....
 :-/- :-/-