2024. Szeptember 22. - 17:23:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984478 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Február 19. - 15:05:14
Válasz #40680
Nem elérhető

Maszat


Boldog párkapcsolatban élek! Sok puszi, bújás, nem megcsalás, meg ilyenek. ;D  Kicsit új a dolog, de bejön. Már 1 éve tart.  ;D

Hiába na, öregszel...  ;D

Ne is mond, pont 1 perccel ezelőtt ránéztem a karomra olvasás közbe, és olyan gyűrött volt a bőr rajta, mint 1 öregembernek. Rendesen megijesztett a látvány  ;D


más

Olvasom Arnoldtól az Emlékmást...hát be kell látnom,h abban az időben kemény faszú emberek éltek. Nem azt mondom,h az a jó a tökéletes fejlődéshez amit Ők csináltak, de,h a mai ember elbújhat a faszba mögöttük az kurvaélet!!! Kezdve a napi 3-4-5!! óra edzésekkel.Aztán  Sergio Oliva egy acélműben melózott, és minden nap 10sorozat húzódzkodást csinált 20as ismétléssel, na nem hát edzés gyanánt, hanem BEMELEGÍTÉSNEK! Ez mmmmi?! Fanatikusak voltak. Nagyon durván!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 19. - 17:17:56
Válasz #40681
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Boldog párkapcsolatban élek! Sok puszi, bújás, nem megcsalás, meg ilyenek. ;D  Kicsit új a dolog, de bejön. Már 1 éve tart.  ;D

Hiába na, öregszel...  ;D

Ne is mond, pont 1 perccel ezelőtt ránéztem a karomra olvasás közbe, és olyan gyűrött volt a bőr rajta, mint 1 öregembernek. Rendesen megijesztett a látvány  ;D


más

Olvasom Arnoldtól az Emlékmást...hát be kell látnom,h abban az időben kemény faszú emberek éltek. Nem azt mondom,h az a jó a tökéletes fejlődéshez amit Ők csináltak, de,h a mai ember elbújhat a faszba mögöttük az kurvaélet!!! Kezdve a napi 3-4-5!! óra edzésekkel.Aztán  Sergio Oliva egy acélműben melózott, és minden nap 10sorozat húzódzkodást csinált 20as ismétléssel, na nem hát edzés gyanánt, hanem BEMELEGÍTÉSNEK! Ez mmmmi?! Fanatikusak voltak. Nagyon durván!
Sergio-n kiakadtam én is, 200 húzódzkodás bemelegítésnek, és utána kezdett edzeni. Elképesztő teljesítmény, meg az is amit Arnold csinált, napi 5-6 óra edzést csökkentette 2x2 órára, mikor az utolsó Mr.Olimpiájára készült.  @-o
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 22. - 21:59:12
Válasz #40682
Nem elérhető

Maszat


Látta valaki a Felhőatlasz c. filmet? Nem azt kérdeztem,h olvasta-e valaki könyvben, hanem,h a filmet látta?  ;D  ...és ha igen akkor hogy tetszett?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 22. - 22:04:14
Válasz #40683
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Látta valaki a Felhőatlasz c. filmet? Nem azt kérdeztem,h olvasta-e valaki könyvben, hanem,h a filmet látta?  ;D  ...és ha igen akkor hogy tetszett?

Láttam, szerintem nagyon jó kis film. Na azért, meg se közelíti azt a szintet, amit annak idején a Mátrixszal csináltak, de még mindig lejön a filmből, hogy nagyon erősek a rendezők, valójában ismét egy remekművet készítettek. Még mindig a mozi mai szinvonala feletti film. Szerintem többször is érdemes megnézni...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 22. - 22:07:48
Válasz #40684
Nem elérhető

Maszat


Tegnap elkezdtem nézni, de az első 1 órában szét robbant az agyam azon,h a Magyar-Izraeli kézi meccsről kitiltották a magyar zászlókat (ki érti ezt?!), teljesen elvette a figyelmemet. Rá is jöttem,h ez nem az a kategóriás film amit félig odafigyelve érteni és elvezni lehet. Abba is hagytam, aztán este onnan folytattam ahol abbahagytam, de nagyon nehezen raktam össze. A mondanivalója sem jött át teljesen, szóval neki fogok még ugrani a napokban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 22. - 22:12:30
Válasz #40685
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez az a film, amit tényleg moziba kellene nézni, kurva nagy vásznon, jó hanggal stb.... Megéri szerintem. Nekem is elég nagy tévém van(50"), jó surround stb, de akkor is a mozi az ilyen filmeknél más, ez nagyon arra lett megcsinálva. Hihetetlen jók a szinek, a képek, és a történetet tényleg követni kell, összerakni, mi miért, merre hány méter stb... 8)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 23. - 00:05:21
Válasz #40686
Nem elérhető

Maszat


Már nem azért, de ha már itt tartunk, Ti mit szóltok ehhez???

http://www.magyarhirlap.hu/kitiltottak-a-magyar-zaszlot

Hogy lehet 1 népből ennyire kiirtani a hazafiasságot, a hazaszeretetet?! Én nem vagyok szélső jobbos, bár valóban inkább afelé húz a szívem, de ez felháborító! Mit szólt volna Széchenyi ha tudta volna,h halála után 150 évvel ilyen helyzet van itt? Mit szóltak volna az aradi vértanuk ha tudták volna,h 1 ilyen nemzetért halnak meg? Vagy itt akárkinek a nagyapja,h ilyen nemzetért volt hadifogoly oroszországban? Engem rendesen a sírás kerülgetett szégyenembe,h ide fajult ez az ország...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 23. - 00:24:42
Válasz #40687
Nem elérhető

Pretorian


Már nem azért, de Ti mit szóltok ehhez???

http://www.magyarhirlap.hu/kitiltottak-a-magyar-zaszlot

http://hvg.hu/sport/20130213_Zart_kapus_romanmagyar_meccs_megszolalt

Nem ugyanaz a sport, de én nem lepődnék meg ha ehhez lenne valamelyest is köze.
Gondolom Izrael felé persze semmi kifogásolni való nem lesz. Természetesen ez mind megmagyarázható azzal, hogy egy magyar zászló halálos fegyverként felhasználható és döfködnek, neadjisten fojtogatnak azzal, miután ennyire "antiszemiták" voltunk egy barátságos focimeccsen...

Szégyen amit ezzel az országgal meg lehet csinálni. ÉS mindezt ITTHON!  :-/- :-/-



ui.: egyéb személyes véleményem le sem merem írni.  o--O
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Február 23. - 13:29:44
Válasz #40688
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már nem azért, de ha már itt tartunk, Ti mit szóltok ehhez???

http://www.magyarhirlap.hu/kitiltottak-a-magyar-zaszlot

Hogy lehet 1 népből ennyire kiirtani a hazafiasságot, a hazaszeretetet?! Én nem vagyok szélső jobbos, bár valóban inkább afelé húz a szívem, de ez felháborító! Mit szólt volna Széchenyi ha tudta volna,h halála után 150 évvel ilyen helyzet van itt? Mit szóltak volna az aradi vértanuk ha tudták volna,h 1 ilyen nemzetért halnak meg? Vagy itt akárkinek a nagyapja,h ilyen nemzetért volt hadifogoly oroszországban? Engem rendesen a sírás kerülgetett szégyenembe,h ide fajult ez az ország...

Hát igen, ahogy itt a cikkben le van írva, az eléggé vérlázító, ha úgy igaz, ahogy a cikkben leírták.(általában csúsztatnak a hírekben)

Ez a történet annak a következménye, hogy a Magyarország-Izrael barátságos focimeccsen augusztusban állítólag elég kemény "zsidók így és zsidók úgy" folyt, ami szerintem nem kellene, hogy a sport, sportesemény része legyen semmilyen szinten és formában, mindezt mondom, úgy, hogy megkeresztelt katolikus vagyok,(csakhogy nehogy véletlenül...). Ez persze és érthetően nagy felháborodást keltett. Ennek folyománya ezek szerint az, hogy az izraeli biztonsági főnök úgy érezte, hogy azt kell kérnie, hogy ne legyen magyar zászló egy izraeli klubcsapat és egy magyar klubcsapat meccsén. Mondjuk ilyet kérni egy országban elég gáz. Ilyen kérést teljesíteni is elég gáz. De eljutni oda, hogy egy másik ország sportolói csak úgy játszanak itt Magyaroszágon, hogy a biztonságukat és játékukat úgy kell szavatolni, mintha Magyarország Dél-Afrika szintjén lenne mondjuk; ez is elég gáz a Magyarokra nézve. Ez nem csak úgy véletlenül kialakult.

Nem az a kérdés itt, hogy hogy lehet kiírtani itt a hazafiságot és a hazaszeretet, mivel ezeket nem olyan egyszerű kiírtani semmilyen népből és emberből! Az a hülyeség, hogy ezen sokan próbálnak lovagolni itt ebben az országban.

Először is az a gusztustalan és felháborító szintén, hogy magukat "magyarnak tartó" emberek egy focimeccsen úgy zsidóznak, mint a fábaszorult féreg, miközben a focihoz semmi közük nincs. Minek mennek ki az ilyen "magyar" emberek egy foci meccsre? Hogy direkt lejárassák a magyarokat a viselkedésükkel? Mit érnek el vele? Azt ami kialakult. Pár idióta ember viselkedése egy egész országot minősít és leminősít sajnos és ez ilyen extrém dolgokhoz vezet. Az izraeli népnek ugyanúgy vagy akár még keményebben van hazafiassága, identitása, mint a Magyaroknak, és ha néhány gyengeelméjű, "állítólag magyar" balek ezzel szórakozik, akkor persze, hogy megvédik magukat, és ez fordítva is igaz lenne, a magyarok ugyanezt megkövetelnék mondjuk Romániában stb...(max ott nem teljesítenék a kérést). De mi köze van ennek egy focimeccshez vagy egy kosármeccshez vagy bármilyen sporthoz, sporteseményhez?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 23. - 15:19:40
Válasz #40689
Nem elérhető

Maszat


Az a hülyeség, hogy ezen sokan próbálnak lovagolni itt ebben az országban.



Szerintem nem hülyeség. Persze minden oldalnak megvannak a véresszájú emberei, akik úgy fröcsögik az igazukat,h az ember szájba baszná őket 1 lapáttal, "térj már észhez a kurva anyádat" felkiáltással. Megvan ez az úgynevezett hungaristákkal is, akik nagyon szajkózzák ezt valóban. Valamelyest igazuk is van. Itt a példa. Ilyen egyszerűen nem történhet meg, "pár" (mert gondolom nem csak 10-20ember zsidózott) kulturálatlan barom miatt. Ha meg megtörténik, akkor szépen ki lehet vezetni a delikvenseket, 1 kosármeccsen nem hiszem,h 2-300embernél többen vannak.

A hazafiasság, és a hazaszeretet, a család szeretethez hasonlóan ugyan olyan fontos része kellene,h legyen az embereknek. Aki esetleg nincsen tisztában a nemzeti zászló fontosságával, az nyugodtan rákereshet Dugovics Titusz nevére. Ezért a zászlóért emberek haltak meg, nagyon is komoly dolog. Ott van az USA. Az ország fele rabszolgából, és politikai menekültekből áll, de még azok is, és a leszármazottaik is büszkék a zászlójukra. Majdnemhogy a nagy semmire. Én nem vagyok hungarista, se szélső jobbos, egyszerűen csak kialakult bennem 1 szeretet a hazám iránt. Sajnálatos a a focimeccsen történtek valóban, de az még sajnálatosabb,h emiatt meg vagyunk bélyegezve, és elfogadunk egy irtózatosan sértő kérést.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 23. - 16:17:12
Válasz #40690
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az a hülyeség, hogy ezen sokan próbálnak lovagolni itt ebben az országban.


A hazafiasság, és a hazaszeretet, a család szeretethez hasonlóan ugyan olyan fontos része kellene, h legyen az embereknek...

Jóóó' van Maszat, tudjuk, hogy te a klasszikus értékeket szerető ember vagy.  8) Haza, család, BMW stb...  ;D

Én erre meg azt mondom, hogy néhány embernek nem kellene más, hogy jobb ember legyen, csak egy egyszerű hajvágás.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 23. - 16:30:41
Válasz #40691
Nem elérhető

Maszat


Haza, család, e30!  ;D  

Nyáron elmotorozgatok majd, de a  végén kénytelen leszek megint autót venni. Nagy dilema előtt vagyok, mert eddig csak e30asaim voltak, és nem is szeretnék mást, de félig céges lesz, kurva sokat fogok vele menni (napi 100-200km-t, vagy többet) ezért lehet,h 1 dízel e46 lesz... :-\  Más ezt előre haladásnak tartaná, de az e46ból már kiveszett pár érték (mint pl a vezető felé fordított műszerfal). Lehet,h felszereltségben és komfortban előre haladás, de a tradíciók elhagyása miatt nekem szegényebb lesz az autó.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 23. - 17:05:38
Válasz #40692
Nem elérhető

Maszat


hmm, azt hittem e30 ba csak sima szívó dízel van. Azt nem akartam, mert olyan a hangja mint 1 traktornak  ;D  De így mindjárt más a helyzet  <3!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/324/bmw_324td-6613921
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 23. - 17:59:12
Válasz #40693
Nem elérhető

Fuji


Jo az e30 szeressuk!  ;)
Az e46 dizelben rohadt steril lessz az e30-ak utan,gondolom erted mire gondolok.
Nekem volt 46 meg 36,e30-al is mentem.
Az igazat megvalva megint vettem egy 36-ot mert nekem az jon at a legjobban.  ;D A 24tds nem a legstrapbirobb,de az azert mert mindegyikben van legalabb 500e kilometer.

2013. Február 23. - 18:07:09
Válasz #40694
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
émmeg az e46-omat cseréltem X5-re kb. 4 éve, és ismét nagyon elégedett vagyok...már csak úgy öregesen   :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"